Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Prośba o modlitwę

Strona główna » Prośba o modlitwę

 • przemek

  data dodania: 2023-01-27

  Ave Maria! Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie  Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 110 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Danuta

  data dodania: 2023-01-04

  Jezu ukochany Tobie zawierzam wszystkie moje sprawy w życiu osobistym i zawodowym. Proszę o zdrowie dla całej rodziny. JEZU UFAM TOBIE  

 • Eliza

  data dodania: 2023-01-02

  Panie Jezu, proszę, spraw, aby problemy mojego Taty w pracy się rozwiązały i żeby Taty nie zwolnili. Proszę takzę o zdrowie, dobre samopoczucie i jeszcze długie lata życia dla mnie, mojej Mamy, Babci, Dziadziusia i Taty. Proszę Panie, abym dobrze sobie radziła w pracy jako p.o. Kierownika Referatu i żeby mój Dyrektor i inni przełożeni, byli ze mnie zadowoleni. Proszę także, abym znalazła miłość swojego życia i stała się bardziej odważna i pewna siebie w życiu. Wiem Panie, że nie zawsze zachowuję się jak Chrześcijaninka, którą chcę być, ale wierzę w moc modlitwy i Bożą zbawienną pomoc, Amen. 

 • Rafał

  data dodania: 2022-12-30

  Polecam modlitwie potrzebne łaski i błogosławieństwa dla mojej ś.p. mamy, wspaniałej nauczycielki życia z podziękowaniem za trud jaki włożyła w nasze wspólne przezwyciężanie życiowych trudności. Modlę się również w intencji łaski odnalezienia się w obliczu życiowego kryzysu, który przechodzę. Oby Dobry Bóg obdarzył nas swoimi łaskami i błogosławieństwami a Duch Św. natchnął nas Jego mocą.

 • AgnieszkaS

  data dodania: 2022-12-29

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej siostry Anny Marii i opiekę nad jej rodziną

 • przemek

  data dodania: 2022-12-28

  Ave Maria! Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 109 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Magdalena Chai

  data dodania: 2022-12-20

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, Jongmina. O udaną, szczęśliwą operację, szybki powrót do zdrowia, aby zmiany w płucach okazały się nie być przerzutami, a czymś zupełnie niegroźnym, o łaskę długiego życia w zdrowiu i aby żaden nowotwór już nigdy nie zaatakował mojego męża. Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia męża, aby nigdy nie miał przerzutów ani żadnych komórek nowotworowych w swoim ciele. Bóg zapłać.

 • Krystian

  data dodania: 2022-12-15

  Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy Jadwigi i taty Jarosława. Bóg zapłać.

 • EWA

  data dodania: 2022-12-06

  PROSZĘ ZA MOJEGO MĘŻĄ ABY SIĘ WYCISZYŁ, ABY BYŁ DOBRY DLA NAS, ABY MI NIE UBLIŻAŁ I ZBLIZYŁ SIĘ DO BOGA. 

 • Łukasz

  data dodania: 2022-12-02

  W Bogu wiadmoych sprawach serca...

 • przemek

  data dodania: 2022-11-29

  Ave Maria! Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 108 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Halinka

  data dodania: 2022-11-18

  Krzyżu Chrystusa, bądźże pozdrowiony! Panie Jezu, w Twoich Boskich Ranach jest nasze zdrowie i ocalenie. Proszę Cię ukryj w swoim Boskim Sercu: Justynę, Kornelię i Marcina, Marzenę, Antosia i Kamila a także wszystkie małżeństwa, które nie radzą sobie z problemami życia i chorobami ciała i duszy. Daj łakę nawrócenia wszystkim zagubionym i światło przemiany abyśmy umieli przebaczać naszym winowajcom i krzywdzicielom. Jezu Ufam TobieI

 • Łucja

  data dodania: 2022-11-13

  Krzyżu Najświętszy ratuj nas, ocal nas, uwolnij nas ode złego.  Zmiłuj się nad nami Panie w swoim miłosierdziu.  Proszę w intencjach Bogu znanych.  Amen

 • Eliza

  data dodania: 2022-11-13

  Kochany Panie Jezu, proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojej Mamy i zabrania od niej dolegliwości, jakie Jej towarzyszą. Proszę, aby ze zdrowiem Mojej Mamy wszystko wróciło do normy, aby nie miała ona ani raka ani żadnej innej choroby i aby nie musiała mieć wykonywanej żadnej operacji ani zabiegu i aby nie trafiła do szpitala. Panie,Ty wiesz najlepiej, jak bardzo kocham moją Mamę, proszę spraw ten cud, aby odeszły od niej te bóle, jakie towarzyszą jej każdego dnia. Proszę, aby w zdrowiu żyła Ona jeszcze długie lata. Proszę także o dar zdrowia i długich lat życia dla mnie, mojej Babci i Dziadziusia, jak również Taty oraz o to, abym awansowała w pracy na kierownika i aby moi przełożeni byli zadowoleni z mojej pracy, bym odnalazła się wypełniając swoje nowe obowiązki. Panie Jezu, wiem, że nie raz zawiodłam Cię, proszę wybacz mi wszystkie moje grzechy i złe postępowanie. Kocham Cię i wierzę, że tylko z Twoją pomocą i Bożym Miłosierdziem mogę otrzymać łaski, o które pełna wiary i nadziei się modlę. Amen.  

 • Mateusz

  data dodania: 2022-11-11

  Panie Boże proszę cię w imię Jezusa Chrystusa i za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny i wszystkich świętych oraz wszystkich świętych aniołów i Archaniołów i wszystkich Dusz czyśćcowych o nawrócenie i uzdrowienie mojej żony. Proszę o zerwanie wszystkich więzów pomiędzy moją żoną a ty mężczyzną. Jezu ufam tobie ty się tym zajmij.

 • Małgorzata

  data dodania: 2022-11-09

  Proszę o modlitwę  za Tomka aby  zrozumiał że swoim postępowaniem rani Małgorzatę i aby z nią szczerze porozmawiał

 • Maria

  data dodania: 2022-11-04

  Proszę o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla  Jagody

 • Małgosia

  data dodania: 2022-11-04

  Prosze o modlitwę o zdrowie dla mojej córki Kamili,  błogosławieństwo Boże i dary Ducha św.

 • mateusz

  data dodania: 2022-11-04

  Proszę o uzdrowienie i nawrócenie mojej żony Bożeny. O zerwanie więzów pomiędzy moją żoną a tym mężczyzną.

 • Edward

  data dodania: 2022-10-31

  Panie Jezu błagam, u stóp Twoich o łaskę nawrócenia dla moich dzieci. Proszę o askę zgody w rodzinie. Przebacz Panie Jezu  zaniedbanie  w przekazaniu wiary w Ciebie.  

 • Kamila

  data dodania: 2022-10-30

  Proszę o cud uzdrowienia z ciężkiej choroby, powrót do zdrowia po operacji oraz wszelkie łaski i błogosławieństwo Bożę dla Tadeusza.  

 • przemek

  data dodania: 2022-10-29

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 107 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.  

 • Gosia

  data dodania: 2022-10-17

  Błagam o modlitwe za syna Mateusza  o zdrowie i pracę

 • EWA

  data dodania: 2022-10-17

  PROSZE I BŁAGAM O ZDROWIE, BOŻĄ  OPIEKĘ I BŁOGOSŁAWIŃSTWO DLA MNIE, DLA MĘŻA, SYNKA FILIPKA, MAMY, TEŚCIÓW ORAZ RODZEŃSTWA I ICH RODZIN. PROSZĘ O ZGODĘ. PROSZE O CUD POCZĘCIA JESZCZE JEDNEGO DZIECKA. BŁAGAM. JUŻ TYLE BADAŃ ZA NAMI I NADAL NIC. PROSZE O WYCISZENIE SIĘ DLA MOJEGO MĘŻA ABY BYŁ DOBRYM MĘŻEM, ABY NIE BYŁ TAKI NERWOWY I KRZYKLIWY.  MARYJO MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE. JEZU UFAM TOBIE 

 • Mateusz

  data dodania: 2022-10-11

  Szczęść Boże! Proszę o Mszę Świętą i modlitwę w intencji realizacji bożego powołania, wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!

 • Dorota

  data dodania: 2022-10-06

  Proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Świętego, pomoc Bożą w podejmowaniu decyzji życiowych oraz w nauce dla Krzysztofa, Mateusza i Agaty.  

 • Beata

  data dodania: 2022-09-28

  Od 3 października rozpoczynam nową pracę czekają mnie nowe obowiązki i wyzwania zawodowe bardzo proszę o wsparcie mnie modlitwą abym odnalazła się w nowej pracy i spotkała życzliwych mi ludzi w nowym miejscu pracy.

 • Przemek

  data dodania: 2022-09-28

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 105 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Andrzej Bazan

  data dodania: 2022-09-28

  Szczęść Boże! Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji mojego ojca - Józefa Bazana. W piątek 30.IX został wyznaczony termin operacji. Mam nadzieję, że nic nie przeszkodzi w zabiegu, chory zniesie go dobrze i odczuje potem poprawę. Z góry dziękuję - Bóg zapłać!  - Andrzej Bazan  

 • Danuta

  data dodania: 2022-09-27

  Boże Miłosierny otocz opieką całą naszą rodzinę, błogosław nam, obdarz nas zdrowiem. Jezu Chryste proszę o powodzenie wszystkich trudnych życiowych spraw rodzinnych i zawodowych. Matko Najświętsza wszystko Tobie oddaję. JEZU UFAM TOBIE

 • Wojtek

  data dodania: 2022-09-26

  Prosze o modlitwe O zbawienie wieczne dla Sp. Anny Dobroc z Walbrzycha.

 • Danuta

  data dodania: 2022-09-15

  Najukochańszy Jezu Chryste proszę o powodzenie moich spraw zawodowych i osobistych. Tobie Miłosierny Boże i Matce Najświętszej  powierzam moją rodzinę i wszystkie sprawy. JEZU UFAM TOBIE

 • Danuta

  data dodania: 2022-09-06

  Panie Boże Wszechmogący proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny, bezpieczny dom, powodzenie spraw. Pomoc w pracy zawodowej. Matko Ukochanego Jezusa Chrystusa, opiekuj się nami nieustannie. Dziękuję za dotychczasową opiekę. JEZU UFAM TOBIE

 • Karolina

  data dodania: 2022-09-05

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego sakramentalnego małżeństwa, o Boże Błogosławieństwo dla mnie i męża Michała, o uzdrowienie relacji, o wzajemne zaufanie, miłość i szczerość.

 • Eliza

  data dodania: 2022-09-03

  Panie Jezu z całego serca proszę o modlitwę za Mnie i za moją karierę. Proszę, aby okazało się, że mogę być p.o. kierownika mojego referatu w Urzędzie i żebym sobie dobrze radziła z tym wyzwaniem. Proszę także, aby moja umowa o pracę została przekstzałcona na czas nieokreślony i aby moi Przełożeni byli zadowoleni z mojej pracy. Proszę także z całego serca o zdrowie, dobre samopoczucie i jeszcze długie lata życia dla Mnie, mojej Mamy, Babci, Dziadziusia i Taty. Proszę Panie, abym dobrze sobie radziła prowadząc samochód i parkując i abym jeździła bezkolizyjnie. Miej nas Panie w opiece, w domu, w pracy, na drodze, pomóż nam w codziennym życiu i wspieraj mnie Panie w mojej Karierze. Ty wiesz najlepiej, jak bardzo zależy mi na tym, aby doceniono moją ciężką pracę. Pozostaję pełna nadziei i wiary w Boże Miłosierdzie. Amen. 

 • przemek

  data dodania: 2022-08-28

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 104 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.  

 • EWA

  data dodania: 2022-08-27

  Maryjo, Panie Jezu proszę i błagam o zdrowie, Boże Błogosławieństwo oraz opiekę i czujność dla mnie, dla męża i synka Flipka jak równoież dla mojej mamy, teściów, rodzeństwa i ich rodzin. Proszę o cud poczęcia jeszcze jednego dziecka, by wyniki mojego męza się poprawiły i by Filipek miał rodzeństwo. W poniedziałe idę z synkiem na kontrol do poradni hematologicznej i błagam aby wszystko było dobrze i by był zdrowy. Bardzo się boję. Proszę o zgodę w małżeństwie, aby mój mąż mnie szanował, kochał, był wyrozumiały i by nie był tak wybuchowy i nerwowy. Proszę aby w pracy mi się układało. Proszę o to by moja mama zmieniła nastawienie do swoich bliskich i nie była taka nerwowa. Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie Maryjo miej nas w swoiej opiece.

 • Emilia

  data dodania: 2022-08-26

  O potrzebne łaski dla Doroty i jej mamy

 • Marek

  data dodania: 2022-08-19

  O zdrowie dla żony Milki oraz dzieci Oli, Agaty, Jacka oraz aby Agatka wybrała właściwą drogę życiowo - zawodową.

 • Beata

  data dodania: 2022-08-04

  Jestem mobingowana i zmuszana do odejścia z pracy bardzo proszę o modlitwę za mnie i znalezienie spokojnej pracy. Beata

 • Jadwiga

  data dodania: 2022-07-29

  Proszę o modlitwę w intencji Huberta o pomyślny przebieg operacji i dalsze skuteczne leczenie oraz o potrzebne Łaski, opiekę Matki Bożej i Błogosławieństwo Boże.

 • Beata

  data dodania: 2022-07-28

  Jezu Ty się tym zajmij. Panie Jezu w Twoje ręce oddaję ciężką sprawę rodzinną. Błagam o pomoc i wyjście z sytuacji. Powstrzymaj osoby, które chcą zaszkodzić nam. Błagam Jezu, zmiłuj sie nad nami.

 • Marzena

  data dodania: 2022-07-25

  Panie Jezu! W Twe kochające ramiona oddaję swoje dzieci: Julię i Michała. Prowadź je przez życie z miłością i spraw,by otrzymały łaskę prawdziwego i szczerego nawrócenia do Ciebie.Proszę Cię o to Panie.Amen.

 • przemek

  data dodania: 2022-07-24

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 102 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • EWA

  data dodania: 2022-07-22

  PROSZĘ O TO BY MOJA CHRZEŚNICA KINGA DOSTAŁA SIĘ DO SWOJEGO WYMARZONEGO LICEUM.  TO BARDZO ZDOLNA DZIEWCZYNKA. JEST BARDZO PRZEJĘTA. JEZU DOPOMÓŻ JEJ. MARYJO OKREYJ JĄ SWOIM PŁASZCZEM. 

 • Ula

  data dodania: 2022-07-22

  Proszę o Miłość i najlepszego męża dla mnie, ze wszystkimi cechami i umiejętnościami, żebym ja miała potrzebne jemu cechy i umiejętności. O stworzenie mądrej, dobrej, kochającej się rodziny i domu przepełnionego Miłością. O łaskę i błogosławieństwo Boga,o kobiecość dla mnie, żebym umiała przyjąć tę Miłość i ją odwzajemniać. Amen

 • Beata

  data dodania: 2022-07-19

  Bardzo proszę o modlitwę abym znalazła dobrą dla siebie pracę.

 • EWA

  data dodania: 2022-07-19

  PANIE JEZU, NAJUKOCHAŃSZA MATKO ORAZ WSZYSCY ŚWIĘCI BŁAGAM WAS I PROSZĘ O ZDROWIE DLA MNIE I DLA MOICH BLISKICH.  LEKARZ SKIEROWAŁ MNIE JESZCZE NA DWA DODATKOWE BADANIA. BARDZO PROSZĘ ABY TO USG WYSZŁO MI PRAWIDŁOW, ABYM BYŁA ZDROWA. MIEJSCIE MNIE W SWOJEJ OPIECE.  JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBIE, JEZU ZAJMIJ SIE TYM. MARYJO OKRYJ MNIE I MOICH BLISKICH SWOIM PŁASZCZEM.

 • EWA

  data dodania: 2022-07-18

  MARYJO, PANIE JEZU DZIŚ IDĘ NA WAŻNĄ WIZYTĘ LEKARSKĄ PROSZE ABY WSZYSTKO BYŁO DOBRZE I WSZYSTKO SIĘ POUKŁADAŁO. JEZU UFAM TOBIE, JEZU ZAJMIJ SIĘ TYM

 • EWA

  data dodania: 2022-07-16

  PANIE JEZU, NAJŚWIĘTSZA  MARYJO PANNO, WSZYSCY ŚWIĘCI BŁAGAM I PROSZĘ Z CAŁYCH SIŁ O ZDROWIE, BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ORAZ OPIEKĘ  DLA MNIE, DLA MĘŻA, DLA SYNA, DLA MAMY ORAZ WSZYSTKICH BLISKICH. DZIŚ ROBIŁAM BARDZO WAŻNE BADANIA I BARDZO PROSZE O DOBRE WYNIKI TYCH BADAŃ. PROSZĘ ABYM BYŁA ZDROWA I BYSMY MOGLI MIEĆ JESZCZE JEDNIO DZIECI,ĄTKO. JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBUIE, JEZU UFAM TOBIE MARYJO CZUWAJ NADE MNĄ

pierwsza|poprzednia|2|3|4| z   797 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościSanktuariumNowicjatOblaciKontaktProjektyPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 5

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 82 78
tel. 41 317 70 21
tel. +48 784 718 580
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: admstr@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.