Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Prośba o modlitwę

Strona główna » Prośba o modlitwę

 • Mama

  data dodania: 2022-02-23

  Jestem bezsilna, nie mogę pomóć swemu dziecku ale głęboko wierzę w moc modlitwy. Proszę o szturm do nieba dla Angeliki, która bardzo została skrzywdzona przez byłego przełożonego. Obecnie poszukuje pracy, ale jej sytuacja jest beznadziejna. Cierpi również na depresję i czeka na śmierć.. Błagam o modlitwę, która sprawi, że Bóg wejrzy łaskawym okiem na moją bezrobotną i smutną córkę. Bóg zapłać.

 • Anna

  data dodania: 2022-02-23

  Dobry Boże! Dziękuję za otrzymane łaski, proszę o zdrowie dla całej rodziny, opiekę Matki Bożej we wszystkich naszych wyborach. Jezu, otocz swoją tarczą Agnieszkę, by znalazła szczęście w związku i zmieniła pracę. Pamiętaj o Natalii i jej rodzinie. Bóg zapłać!

 • Adam

  data dodania: 2022-02-21

  O zdrowie, błogosławieństwo i o ochronę przed wszelkim złem i chorobami dla mojej mamy, brata i dla mnie. O życie wieczne dla mojego zmarłego taty.

 • Adam

  data dodania: 2022-02-21

  Proszę o modlitwę o pokój na świecie

 • Agata

  data dodania: 2022-02-21

  Proszę o modlitwę w intencji Angeliki, która jest bezrobotna i znajduje się w bardzo złym stanie psychicznym. Jutro (22.02) ma rozmowę w sprawie pracy. Ufam, że modlitwy dobrych ludzi szturmujących  niebo wyproszą potrzebne łaski dla mojej córki. Proszę również o modlitwę za jej byłego pracodawcę, który bardzo ją skrzywdził. 

 • Adam

  data dodania: 2022-02-21

  Proszę modlitwę w moje wyzwolenie się z wszelkich uzależnień i nałogów, oraz o błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny.

 • Elżbieta

  data dodania: 2022-02-21

  Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia i życia o młodego człowieka imieniem Joshua, który jest w bardzo ciężkim stanie po wypadku. Ponieważ nie daje oznak życia lekarze chcą go odłączyć od tlenu aby umarł. Proszę również o modlitwę za jego ojca Charlesa, aby to przetrwał oraz aby wyszedł z trudnej sytuacji życiowej.

 • ELA

  data dodania: 2022-02-16

  Bardzo proszę o modlitwę za Lucynę o zdrowie i potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże w życiu dla niej i całej jej rodziny.

 • Karolina i Tomek

  data dodania: 2021-03-12

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem, żebyśmy stworzyli razem wspaniałą rodzinę. Błagamy też o zdrowie, pomoc w pracy, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, brak problemów i brak kłopotów dla nas.

 • Agnieszka

  data dodania: 2021-03-11

  Proszę o modlitwę w intencji Pauliny. O odnalezienie drogi, darów Ducha Świętego oraz o pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy.

 • Mirka

  data dodania: 2021-03-07

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy Anny przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej oraz wszelkie potrzebne dla niej łaski.

 • Kasia

  data dodania: 2021-03-07

  Bardzo proszę o modlitwę i ewentualny post za uratowanie jedynego oka mojej mamy Barbary Lesz. Mama jest ślepa na jedno oko ze względu na zakrzep. Drugie lewe oko miała bardzo dobre ale niedawno uaktywniła się jaskra. Mama przeszła 4 z rzędu nieudane operacje.... Ciśnienie jaskrowe nie spadło. Operacje te były w najlepszej okulistycznej klinice w polsce w Katowicach na Ceglanej. Lekarze nie wiedzą co się dzieje. Wzrok słabnie z dnia na dzień. Sytuacja jest straszna. Proszę o pomoc jeśli można.

 • Karolina i Tomek

  data dodania: 2021-03-05

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem. Błagamy też o zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, pomoc w pracy, brak problemów i brak kłopotów dla nas.  

 • Przemek

  data dodania: 2021-03-03

  Proszę o modlitwę w intencji Dominiki. O uwolnienie jej od dręczeń diabelskich i zawierzenie jej oraz jej rodziny Przenajświętszej Maryi Pannie.

 • Justyna

  data dodania: 2021-03-02

  Proszę o modlitwę do Miłosiernego Boga w intencji uzdrowienia mojej relacji z Krzysztofem, niech Krzysiek wybaczy mi ból i żal, który narodził się w jego sercu w wyniku nieporozumień. Proszę o wzbudzenie w nim na nowo szczerej miłości do mnie i do Łukasza. 

 • Maria

  data dodania: 2021-02-26

  Panie Jezu, w tym najświętszym miejscu błagam o cudowne uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego męża i mojej siostry. Jezu miej w opiece te bliskie mi osoby. Jezu,Ty się tym zajmij.

 • Przemek

  data dodania: 2021-02-25

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 83500 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Małgorzata

  data dodania: 2021-02-21

  Panie Jezu blagam o zdrowie i Twoje miłosierdzie dla chorych na covid mojej mamy i siostry. Dla siebie proszę o dobry wynik operacji.

 • Kazimierz

  data dodania: 2021-02-19

  Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg zagrożonej ciąży dla Doroty i dar potomstwa dla młodego małżeństwa. Maryjo Niepokalana dopomóż. Jezu Ufam Tobie.

 • Agnieszka i Grzegorz

  data dodania: 2021-02-18

  Dziękujemy Ci, Jezu, za dar naszego małżeństwa i za naszego syna, Emiliana. Przepraszamy za brak wiary, za brak cierpliwości, za brak ufności w Twoją miłość, że tak często upadamy, że tak bardzo oporni jesteśmy na Twoje natchnienia, łaski i dary. Daj nam poznać Twoją wolę dla naszego życia, wypełniać ją każdego dnia i według niej żyć. O uzdrowienie naszych dusz, naszych relacji. Prosimy o dary Ducha Świętego dla naszego życia, o Twoje prowadzenie, błogosławieństwo. O poznanie, co mamy w życiu robić, o pracę zgodną z Twoją wolą. O dom dla nas. Amen.

 • Bożena

  data dodania: 2021-02-14

  Jezu, proszę zajmij się sprawą poczętego dziecka, którego życie jego mama chce zakończyć poprzez aborcję. Jezu, Ty się tym zajmij. Środa najbliższa to ten dzień..... Prosi o modlitwę kuzynka tej osoby

 • Karolina i Tomek

  data dodania: 2021-02-01

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Błagamy również o zdrowie, długie i szczęśliwe życie razem dla nas, wspaniałe relacje z Rodzicami i Ich akceptację zawsze, pomoc w pracy, bezpieczeństwo oraz brak problemów i brak kłopotów dla nas.

 • Ola

  data dodania: 2021-01-29

  Panie Boże! Błagam Cię o dar powtórnego macierzyństwa. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Marii i Karoliny. Uzdrów Marysię z depresji. Dziękuję za wszystkich, którzy są obok mnie i za wszystko, czym mnie obdarzasz.

 • Maria

  data dodania: 2021-01-28

  Mój syn i synowa od dłuższego czasu starają się o dziecko. Boże wysłuchaj ich! Już tylko Ty Boże możesz pomóc...

 • Karolina i Tomek

  data dodania: 2021-01-28

  Panie Jezu, Mamo Boża, Święta Rito za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina i Tomek

 • Przemek

  data dodania: 2021-01-24

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do Najświętszej Maryi Panny wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 82700 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Marcin

  data dodania: 2021-01-21

  O cud uzdrowienia dla nowonarodzonej Małgosi oraz przymnożenie wiary dla jej rodziny.

 • Karolina i Tomek

  data dodania: 2021-01-20

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujęmy i błagamy żebyśmy my, Karolina i Tomek, na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami.

 • Ewa

  data dodania: 2021-01-18

  Tak bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie chorego żołądka, ustanie krotoków kobiecych, rozwiązanie problemu mieszkania i zdrowe ręce dla Haliny.

 • Karolina

  data dodania: 2021-01-15

  Panie Jezu, Mamo Boża, Święta Rito za wszystko przepraszam, dziękuję i błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami.

 • Mateusz

  data dodania: 2021-01-13

  Proszę o  modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!

 • Marlena

  data dodania: 2021-01-11

  O łaskę zdrowia i uleczenie księdza Roberta Jasiaka z koronawirusa i skutków tej strasznej choroby.

 • Ania

  data dodania: 2021-01-10

  Proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo dla Adriana, który planuje swoją pierwszą spowiedź we wtorek. O wszelkie łaski potrzebne aby do tej spowiedzi przystapił i opiekę Św Maryi, Świętych Aniołów i wszystkich Świętych.

 • Małgosia

  data dodania: 2021-01-10

  Błagam o modlitwę w intencji łaski zdrowia, pracy i zadowolenia dla mamy brata dla mnie. Przed jutrzejszą (11.01.2021) wizytą u lekarza błagam o łaskę zdrowia, aby krwawienie ustało, abym nie miała nowotworu i abym nie musiała przebywać w szpitalu. O pomoc i natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji oraz zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę, który zostanie moim wiernym mężem. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Błagam, aby bratu udało się rozwinąć biznes o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny. Proszę Panie Jezu strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.

 • Agnieszka

  data dodania: 2021-01-08

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza aby dostał dobrą i godną pracę.

 • Danuta

  data dodania: 2021-01-08

  Proszę o modlitwę za moją Mamę o zdrowie, ulgę w cierpieniu i Boże błogosławieństwo

 • Anna

  data dodania: 2021-01-07

  Panie Boże, dziekuję za dotychczasową opiekę i łaski. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mojej mamy Julianny w 80. rocznicę jej urodzin.Boże, pomóż Agnieszce znależć odpowiedniego męża, ułóż pozytywnie sprawy związane z pracą. Spraw, by Natalia żyła w zgodzie i spokoju z Damianem i uchroń Dorianka przed uzaleznieniem od komputera.  

 • Agnieszka

  data dodania: 2020-12-31

  Z prośbą o nawrócenie męża Sebastiana i jego miłość do żony i dzieci oraz powrót do domu, o uratowanie małżeństwa przed rozpadem.

 • Rafal

  data dodania: 2020-12-30

  Prośba o modlitwę w intencji relacji sąsiedzkich oraz w intencji powrotu do pracy.

 • Halina

  data dodania: 2020-12-29

  Dziękując za otrzymane łaski proszę o dobrą, spokojną pracę, aby skończyły się moje problemy w pracy i zły czas który trwa. Jezu Ufam Tobie

 • Łukasz

  data dodania: 2020-12-28

  Panie Jezu, proszę o łaskę rodzicielstwa, dla mnie i mojej żony.

 • Aga

  data dodania: 2020-12-26

  Prosimy w intencji naszego synka, o zdrowie i poprawę wyników krwi i pracy nerek.

 • Marzena

  data dodania: 2020-12-26

  Blagam o zdrowie mojego męża Dionizego i jego szybki powrót ze szpitala. Boże proszę uratuj go.

 • Karol

  data dodania: 2020-12-15

   Proszę o modlitwę: o uzdrowienie z przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka

 • Krzysztof

  data dodania: 2020-12-15

  Proszę o modlitwę za moją Mamę - o zdrowie i Boże błogosławieństwo - czeka ją operacja i leczenie onkologiczne... 

 • Karolina

  data dodania: 2020-12-14

  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o dobre relacje z Rodzicami, zdrowie, długie życie i szczęście, żebym zawsze mieszkała osobno i o pomoc w pracy.

 • Katarzyna

  data dodania: 2020-12-13

  Prosiłabym bardzo o modlitwę w intencji naszych 19 letnich synów Wojciecha i Pawła, o ich głębokie nawrócenie, powrót do Boga, zerwanie z nałogiem komputerowym.

 • matka

  data dodania: 2020-12-12

  Boże Najdroższy proszę o uleczenie mojej córki i dar macierzyństwa,który nie powiódł się rok temu wszystko w Twoich rękach Boże i zawierzam Tobie ten los. Jezu Ufam Tobie i w Tobie mam nadzieję.

 • MATKA

  data dodania: 2020-12-12

  BOŻE PROSZĘ O POMYŚLNE ROZIĄZANIE TRUDNEJ SPRAWY DLA MOJEJ CÓRKI I MNIE, DAJ JEJ SIŁĘ I SPOKOJNE CHWILE ŻYCIA..JEZU UFAM TOBIE

 • Jolanta

  data dodania: 2020-12-05

  Panie Boże, tylko Ty możesz uzdrowić moje dziecko. Z całego serca proszę o modlitwę o zdrowie mojego syna. Maryjo proszę Cię o opiekę.

pierwsza|poprzednia|4|5|6| z   797 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościSanktuariumNowicjatOblaciKontaktProjektyPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 4

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 82 78
tel. 41 317 70 21
tel. +48 784 718 580
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: admstr@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.