Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Prośba o modlitwę

Strona główna » Prośba o modlitwę

 • Anna

  data dodania: 2021-09-05

  Panie Boże dziękuję za otrzymane łaski, proszę o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla całej mojej rodziny.Proszę o pozytywne rozwiązanie spraw zawodowych córki Agnieszki, wyciszenie i znalezienie męża.Panie spraw, by unormowała się sytuacja  Natalii oraz Damiana, by wyszli z nałogu.Wspieraj Dorianka oraz mnie w codziennym zmaganiu się z problemami.Bóg zapłać.!

 • Rafał

  data dodania: 2021-09-03

  Proszę o modlitwę w intencji o wiarę, wytrwałość, pracę, dla siostrzeńców o odnalezienie się w nowej szkole, rozwój, dla siostry o załatwienie spraw bytowych, pracę oraz wzrost duchowy.

 • Marcin

  data dodania: 2021-09-02

  Bardzo proszę o modlitwę, żebym mógł znaleźć pracę i utrzymać moją rodzinę. 

 • Danuta

  data dodania: 2021-09-01

  Panie Jezu ukochany błogosław mojemu synowi, aby był zdrowy, szczęśliwy, aby otaczali go dobrzy ludzie. JEZU UFAM TOBIE

 • Danuta

  data dodania: 2021-08-27

  Panie Jezu Miłosierny i pełny miłości, otocz szczególną opieką naszą rodzinę abyśmy byli zdrowi, chroń nasze mieszkanie abyśmy w nim byli bezpieczni a wszystkie trudne sprawy pozytywnie zostały rozwiązane. Matko Boża wstawiaj się za nami. JEZU UFAM TOBIE

 • Przemek

  data dodania: 2021-08-26

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 89300 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Sławomir

  data dodania: 2021-08-25

  O wiarę i Boże drogowskazy dla Szymona.

 • Agnieszka

  data dodania: 2021-08-19

  Pragnę prosić o modlitwę za całą moją rodzinę aby została uwolniona od wszelkich zaszłych zniewoleń. Abyśmy uzyskali prawdziwą wolność i poczuli ogromną miłość Boga ku nam. Polecam modlitwie szczególnie w tym czasie zdrowie mojego sześcioletniego syna Karola, który ma niepokojące objawy neurologiczne oraz moją osobę. Czeka mnie 8. września operacja onkologiczna. Dziękuję :-)

 • Natalia

  data dodania: 2021-08-17

  Proszę o modlitwę o chęć leczenia się i rehabilitacji dla mojej mamy Ireny. Tak bardzo jej potrzebuję. Potrzebuję mieć mamę. Kocham ją. Ona przez swoją chorobę odmawia leczenia i rehabilitacji. Proszę o wsparcie duchowe dla niej.

 • Rafał

  data dodania: 2021-08-14

  Proszę o modlitwę w intencji o wytrwałość, wiarę, pracę oraz o łaski potrzebne.

 • EWA

  data dodania: 2021-08-12

  MARYJO MATKO NASZA, PANIE JEZU ORAZ WSZYSCY ŚWIĘCI PROSZE I BŁAGAM I PROSZE O ZDROWIE DLA MOJEGO JEDYNEGO SYNA. DZIŚ IDZIEMY NA WAŻNE USG BARDZO SIĘ BOJĘ, PROSZE O TO BY BYŁO WSZYSTKO DOBRZE. JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBIE JEZU ZAJMIJ SIE TYM MARYJO CHROŃ GO I OKRYJ SWOIM PŁASZCZEM

 • Halina

  data dodania: 2021-08-11

  Ave Crux! Chryste Ukrzyżowany i Chwalebnie Zmartwychwstały broń od złego całą naszą rodzinę i Ojczyznę. Ześlij błogosławieństwo na Nowożeńców: Justynę i Marcina, Marzenę i Kamila, Sabinę i Marcina. Maryjo, Królowo Rodzin módl się za nami! Jezu Ty się tym zajmij! Amen Bóg zapłać!

 • Hanna

  data dodania: 2021-08-08

  Proszę o modlitwę w intencji Natalii o łaskę zdania przez nią egzaminu na aplikację adwokacką 25 września br. Prosi mama Hanna 

 • Aga

  data dodania: 2021-08-07

  Proszę o modlitwę za zdrowie mojego mężą Jarosława- człowieka dobrego, szlachetnego, wrażliwego, którego choroba zaatakowała nagle, z ogromną siłą.

 • Ewa

  data dodania: 2021-08-02

  MARYJO, PANIE JEZU, DUCHU ŚWIĘTY BARDZO PROSZE O ZDROWIE I WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA MOJEGO SYNKA FILIPA. DZIŚ IDZIEMY NA  BADANIA PROSZE ABY WSZYSTKO BYŁO OK. BŁAGAM. JEZU UFAM TOBIE JEZU UFAM TOBIE JEZU UFAM TOBIE JEZU ZAJMIJ SIĘ TYM MARYJO OKRYJ GO SWOIM PŁASZCZEM I CHROŃ

 • EWA

  data dodania: 2021-07-30

  MARYJO MATKO NASZA, PANIE JEZU, DUCHU ŚWIĘTY ORAZ WSZYSCY ŚWIĘCI BŁAGAM O ZDROWIE DLA MOJEGO SYNA FILIPA. DZIŚ IDZIEMY DO LEKARZA NA WAŻNĄ WIZYTĘ. BŁAGAM TAK BARDZO SIĘ BOJĘ O MOJE DZIECKO, BŁAGAM WYKAŻCIE MIŁOSIERDZIE I BY BYŁ ZDROWY. JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBIE MARYJO OKRYJ GO SWOIM PŁASZCZEM

 • Danuta

  data dodania: 2021-07-27

  Miłosierny Jezu błagam ochroń naszą rodzinę przed wierzycielami męża, aby pomyślnie udało się rozwiązać problem, aby nasze mieszkanie, nasza rodzina była bezpieczna. Matko Boża błagamy Ciebie, otaczaj nas Twoją nieustanną opieką tak jak dotychczas. JEZU UFAM TOBIE.

 • Beata

  data dodania: 2021-07-02

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Grzegorza o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla niego.

 • Przemek

  data dodania: 2021-06-27

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. O opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 88000 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Danuta

  data dodania: 2021-06-16

  Panie Jezu, dziękuję za nieustanną pomoc i proszę o dalszą opiekę nad naszą rodziną. Powierzam Tobie i opiece Matce Najświętszej całe nasze życie. Tobie oddaję wszystko. JEZU UFAM TOBIE

 • Łukasz

  data dodania: 2021-06-11

  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, św. Jana Pawła II, bł. ks. Jerzego Popiełuszki i Czcigodnych Sług Bożych kard. Stefana Wyszyńskiego oraz matki Elżbiety Róży Czackiej proszę o uzdrowienie i pomyślne wyniki badań dla mojego Taty Andrzeja. 

 • Jagoda

  data dodania: 2021-06-08

  Ojcze, Panie Jezu, Duchu Św., Matko Najświętsza, dziękujemy Wam za Waszą nad nami opiekę i wstawiennictwo.  Prosimy orędujcie za naszą rodziną. Pokornie prosimy o uzdrowienie i uwolnienie od wszelkiego zła naszej mamusi i babci. Prosimy także o powrót członków całej rodziny do sakramentów świętych i o łaskę poznania Miłości Bożej i Miłosierdzia. Amen.   

 • Przemek

  data dodania: 2021-05-27

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 86800 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Jadwiga

  data dodania: 2021-05-26

  Bardzo proszę o modlitwę o pomyślny przebieg operacji drugiego oczka i dalszego leczenia w intencji Oli. Matko Przenaświętsza i Niepokalana otocz swoją opieką Olę i jej rodziców, a Ty Panie Boże Święty. Błogosław calej rodzinie.

 • Beata

  data dodania: 2021-05-23

  Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii. Bóg zapłać Beata.

 • Beata

  data dodania: 2021-04-30

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji zażegnania konfliktu z kierownikiem w pracy oraz możliwość spokojnej pracy w życzliwej atmosferze.

 • Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

  data dodania: 2021-04-26

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 86000 traktatów.

 • Maciej

  data dodania: 2021-04-21

  Proszę o modlitwę w intencji o dobrą pracę dla mnie i aby była ona dobra dla naszej rodziny oraz w intencji o szczęśliwe rozwiązanie dla Żony Joanny i Dziecka

 • Anna

  data dodania: 2021-04-18

  Proszę o modlitwę za duszę śp. Taty Edmunda i o uzdrowienie i siły dla Mamy Cecylii oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Aga

  data dodania: 2021-04-13

  Proszę o modlitwę w intencji Ireneusza, aby Bóg mu wybaczył i przyjął go do Królestwa Bożego. Niech spoczywa w pokoju.

 • Karolina i Tomek

  data dodania: 2021-04-13

  Panie Jezu, Mamo Boża bardzo błagamy, żebyśmy my, Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, pobrali się, założyli razem wspaniałą rodzinę i żebyście zawsze byli z nami. Błagamy też o długie życie, zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami zawsze, szczęście, wzajemną zgodę, pomoc w pracy, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas.

 • Dawid

  data dodania: 2021-04-12

  Proszę o modlitwę za moją siostrę Magdalenę o dar zdrowia oraz pokój serca

 • Anna

  data dodania: 2021-04-08

  Panie Jezu, dziekuję za otrzymane łaski. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Panie, dopomóż Agnieszce w w zmianie pracy, spraw, by zaznała szczęścia w miłości. Proszę w intencji rodziny Natalii, by zapanowała w niej zgoda i szacunek. Strzeż nas od złego. Bóg zapłać!             

 • Maria

  data dodania: 2021-04-06

  Proszę o modlitwę w intencji córki Żanetki o siły w wakce z chorobą nowotworową i szybki powrót do zdrowia. Jezu miej ją w swojej opiece.

 • Przemek

  data dodania: 2021-03-27

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 85000 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Karolina i Tomek

  data dodania: 2021-03-19

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko bardzo przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem, żebyśmy się pobrali i stworzyli razem wspaniałą rodzinę. Błagamy też o zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, pomoc w pracy, brak problemów i brak kłopotów dla nas.

 • Kazimierz

  data dodania: 2021-03-18

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla Tadeusza. Maryjo Niepokalana otocz go Swoją opieką. Jezu Ufam Tobie.

 • Mama

  data dodania: 2021-03-14

  Proszę o łaskę wiary dla syna i powród do zdrowia dla dzieci oraz błogosławieństwo Boże dla rodziny. Dla zmarłych o życie wieczne.

 • Karolina i Tomek

  data dodania: 2021-03-12

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem, żebyśmy stworzyli razem wspaniałą rodzinę. Błagamy też o zdrowie, pomoc w pracy, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, brak problemów i brak kłopotów dla nas.

 • Agnieszka

  data dodania: 2021-03-11

  Proszę o modlitwę w intencji Pauliny. O odnalezienie drogi, darów Ducha Świętego oraz o pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy.

 • Mirka

  data dodania: 2021-03-07

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy Anny przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej oraz wszelkie potrzebne dla niej łaski.

 • Kasia

  data dodania: 2021-03-07

  Bardzo proszę o modlitwę i ewentualny post za uratowanie jedynego oka mojej mamy Barbary Lesz. Mama jest ślepa na jedno oko ze względu na zakrzep. Drugie lewe oko miała bardzo dobre ale niedawno uaktywniła się jaskra. Mama przeszła 4 z rzędu nieudane operacje.... Ciśnienie jaskrowe nie spadło. Operacje te były w najlepszej okulistycznej klinice w polsce w Katowicach na Ceglanej. Lekarze nie wiedzą co się dzieje. Wzrok słabnie z dnia na dzień. Sytuacja jest straszna. Proszę o pomoc jeśli można.

 • Karolina i Tomek

  data dodania: 2021-03-05

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem. Błagamy też o zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, pomoc w pracy, brak problemów i brak kłopotów dla nas.  

 • Przemek

  data dodania: 2021-03-03

  Proszę o modlitwę w intencji Dominiki. O uwolnienie jej od dręczeń diabelskich i zawierzenie jej oraz jej rodziny Przenajświętszej Maryi Pannie.

 • Justyna

  data dodania: 2021-03-02

  Proszę o modlitwę do Miłosiernego Boga w intencji uzdrowienia mojej relacji z Krzysztofem, niech Krzysiek wybaczy mi ból i żal, który narodził się w jego sercu w wyniku nieporozumień. Proszę o wzbudzenie w nim na nowo szczerej miłości do mnie i do Łukasza. 

 • Maria

  data dodania: 2021-02-26

  Panie Jezu, w tym najświętszym miejscu błagam o cudowne uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego męża i mojej siostry. Jezu miej w opiece te bliskie mi osoby. Jezu,Ty się tym zajmij.

 • Przemek

  data dodania: 2021-02-25

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 83500 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Małgorzata

  data dodania: 2021-02-21

  Panie Jezu blagam o zdrowie i Twoje miłosierdzie dla chorych na covid mojej mamy i siostry. Dla siebie proszę o dobry wynik operacji.

 • Kazimierz

  data dodania: 2021-02-19

  Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg zagrożonej ciąży dla Doroty i dar potomstwa dla młodego małżeństwa. Maryjo Niepokalana dopomóż. Jezu Ufam Tobie.

 • Agnieszka i Grzegorz

  data dodania: 2021-02-18

  Dziękujemy Ci, Jezu, za dar naszego małżeństwa i za naszego syna, Emiliana. Przepraszamy za brak wiary, za brak cierpliwości, za brak ufności w Twoją miłość, że tak często upadamy, że tak bardzo oporni jesteśmy na Twoje natchnienia, łaski i dary. Daj nam poznać Twoją wolę dla naszego życia, wypełniać ją każdego dnia i według niej żyć. O uzdrowienie naszych dusz, naszych relacji. Prosimy o dary Ducha Świętego dla naszego życia, o Twoje prowadzenie, błogosławieństwo. O poznanie, co mamy w życiu robić, o pracę zgodną z Twoją wolą. O dom dla nas. Amen.

poprzednia strona |1|2|3| z   801 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościProjektySanktuariumNowicjatOblaciGaleriaMediaKontaktPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 8

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 70 21
tel. 41 317 82 78
fax. 41 317 82 70
tel. GSM +48 609 138 631
tel. GSM +48 665 966 491
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: administrator.strony@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.