Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Prośba o modlitwę

Strona główna » Prośba o modlitwę

 • Ela

  data dodania: 2023-09-29

  O Boże błogosławieństwo i prowadzenie Ducha Św dla Rafała

 • przemek

  data dodania: 2023-09-29

  Ave Maria! Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie  Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 122 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Agata

  data dodania: 2023-09-29

  Króluj nam Chryste! Panie Jezu w Twoich Ranach jest nasze zdrowie! Proszę Cię o cud uzdrowienia dla mojego brata Tomasza, który jest po udarze. Jego stan jest bardzo ciężki. To młody człowiek, który ma rodzine i dzieci. Jezu Ufamy Tobie!

 • EWA

  data dodania: 2023-09-18

  Maryjo,Panie Jezu oraz wszyscy święci proszę i błagam o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę ila mnie, męża Andrzej, synka Filipka, mojej mamy, teściów, rodzeństwa i ich rodzin. Chrońcie nas o wszelkich niebespieczeństw, od nieszczęścilych wypadków oraz wszelakiego rodzaju chorób. Proszę o zgodę, zrozumienie i wszelkie portzebne łaski w naszej rodzinie. Proszę o zgodę w naszym małżeństwie, aby mąż mnie szanował i nie był taki nerwowy. Proszę o cud posiadania jeszcze jednego dziecka. Przed nami ciężki tydzień proszę a by usg Filipka wyszło prawidłowo, jak również wizyty kontrolne w poradnii dermatologicznej i hematologicznej byly udane i abyśmy byli zdrowi. Proszę aby w pracy mi się układało, abym umiała panować nad emocjami i umiała rozpoznawć które koleżanki są tymi prawdziwymi. Proszę aby Filipek świetnie radził sobie w szkole jak równie dawał radę na nauce pływania i na angielskim. Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie, Jezu zajmij się tym, Maryjo ochroń nas pod Twoim płaszem.

 • Danuta

  data dodania: 2023-08-25

  Boże Miłosierny, proszę o zdrowie dla mojego syna. Matko Chrystusowa opiekuj się nim. Wstawiaj sią za nim. JEZU UFAM TOBIE

 • Edyta

  data dodania: 2023-08-21

  Krzyżu Chrystusa, bądźże pozdrowiony! Panie Jezu, w Twoich Boskich Ranach jest nasze zdrowie i ocalenie. Proszę Cię ukryj w swoim Boskim Sercu całą  moją rodzinę Juzu Ufam Tobie

 • Anna

  data dodania: 2023-08-14

  Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i dla moich bliskich.

 • Anna

  data dodania: 2023-08-14

  Proszę o uzdrowienie Agnieszki u której zdiagnozowano nieoperacyjnego guza mózgu. Jest matką samotnie wychowującą córeczkę.

 • EWA

  data dodania: 2023-08-05

  Maryjo, Panie Jezu, Duchu Święty oraz wszyscy święci błagam i proszę o zdrowie dla mnie, dla męża , dla synka i moich bliskich. Jutro mam rezonans głowy. Bardzo się boję wyniku. Proszę aby wynik był prawidłowy i bym  była zdrowa.  Jezu ufam Tobie, Jezu zajmij się tym.

 • przemek

  data dodania: 2023-07-28

  Ave Maria! Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie  Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 120 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Piotr

  data dodania: 2023-07-23

  Prosze o łaskę nawrócenia dla członków  mojej rodziny , żywą  wiarę i szczere wzajemne przebaczenie.

 • Maciej

  data dodania: 2023-07-23

  Proszę o modlitwę o spokój ducha. Bóg zapłać.

 • Krzysztof

  data dodania: 2023-07-18

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Sylwii, której grozi bezpłodność na skutek zabiegu macicy, o łaskę uzdrowienia, ale też łaskę wiary dla niej i światło Ducha św. na drodze nawrócenia.

 • EWA

  data dodania: 2023-07-17

  Maryjo, Panie Jezu, Duchu Św oraz wszyscy święci proszę i błagam o zdrowie dla mnie, dla męża Andrzeja, syna Filipa i naszych bliskich. Jutro idę na ważne badania krwi proszę i błagam abym była zdrowa a wyniki pyły prawidłowe, Prosze aby TK jakie jutro robi moja mama było ok a wynik był prawidłowy. Prosze abt Filipowi znikła już wysypka i bysmy mogli go zaszczepić. Proszę o zgodę w małżeństwie. Prosze aby Andrzej z Karolem sie pogodzili.

 • Anna

  data dodania: 2023-07-07

  Dobry Boże, proszę o modlitwę za moją wnuczkę Nikolę, która nie mówi.Spraw,by była zdrowa i mogła porozumiewać się z ludżmi.Pomóż Agnieszce w znalezieniu odpowiedniego mężczyzny, by mogła być mamą i żoną. Błogosław całej mojej rodzinie.Dziękuję za doznane łaski. Bóg zapłać!

 • EWA

  data dodania: 2023-07-04

  Maryjo,Panie Jezu, Duchu Święty i wszyscy Święci błagam i proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę, zgodę, strzeżcie od wszelkich złych i śmiertelnych chorób oraz wszystkie potrzebne łaski dla mnie, dla męża Andrzeja, dla synka Filipka, mamy Janiny, teściów Teresey i Tadeusza, naszego rodzeństwa i ich rodzin.  Mam rezonas głowy, bardzo się boję, proszę o to maby wynik był prawidłowy bym była zdrowa. Proszę aby Filipkowi zmniejszyła się alergia, aby mógł noramlnie funkcjonować. Kontrola węzłów w poradni hematologicznej wykazała że jest wszystko dobrze. Aby udało się nam posiadać jeszcze jedno dziecko. Mamy problemy. Dziękuję bardzo bardzo za nasz mały cud FILIPKA. Prosze o zgodę i zrozumienie w małżeństwie, aby mąż nie był taki nerwowy i nie ubliżał mi. Aby Andrzej i Karol się pogodzili i by było jak dawniej.  Proszę o spokój w Polsce.  Jezu ufam Tobie, Jezu zajmij się tym, Maryjo okryj nas swoim bezpiecznym płaszczem.

 • przemek

  data dodania: 2023-06-28

  Ave Maria! Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie  Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 118 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Bozena

  data dodania: 2023-06-27

  Jezu, prosimy o zdrowie i bezpieczeństwo podczas podróży Klary do Niemiec, o bezpieczną drogę, pobyt i powrót. O bezpieczeństwo i zdrowie dla córek i zięciów oraz wnuków. Dziękujemy Boże za wszelki łaski i cuda w naszym życiu.  

 • Magda

  data dodania: 2023-06-07

  Ukochana Maryjo proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego Tatusia Józefa 

 • przemek

  data dodania: 2023-05-29

  Ave Maria! Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie  Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 115 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Beata

  data dodania: 2023-05-25

  Proszę o zdrowie dla mnie, dobrą pracę i spokój w rodzinie. Jezu wysłuchaj mnie !

 • Joanna

  data dodania: 2023-05-21

  Błagam Cię Panie Boże abym się zbawiła i aby przypominały mi się nawet najbardziej bolesne i smutne wspomnienia tak abym wreszcie dała rady je jakoś przepracować i naprawić swoje życie a także nie krzywdzić już nikogo. Szczególnie proszę Cię Panie Boże o łaski dla syna mojej zmarłej kuzynki i błagam Cię  jednak Panie Boże  abym za te łaski dla niego nie miała za to piekła na ziemi ani nie poszła do piekła po swoim życiu doczesnym. ...

 • Wojciech

  data dodania: 2023-05-20

  Szczęść Boże, Proszę o modlitwe o lepsze zdrowie psychiczne, ponieważ regularnie upadam i tracę siły oraz wiarę w lepsze jutro. Z góry Bóg zapłać.

 • Danuta

  data dodania: 2023-05-04

  Panie Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie mojego syna, aby teraz jak będzie w szpitalu wszystkie wyniki były pomyślne, żeby miał zdrowe serce. Matko Boża opiekuj się nim nieustannie. JEZU UFAM TOBIE

 • Andre Guilherme

  data dodania: 2023-05-02

  proszę o modlitwę o uwolnienie od poważnego ataku demonicznego dużo się modliłem ale nadal bardzo cierpię jestem już w depresji niepokój bardzo mi przeszkadza wszystko w moim życiu

 • przemek

  data dodania: 2023-04-28

  Ave Maria! Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie  Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 114 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Beata

  data dodania: 2023-04-27

  Prosze o modlitwę w intencji naszych dusz o uwolnienie ich od członków sekt... Bóg zapłać za modlitwę

 • Iza

  data dodania: 2023-04-26

  Proszę o modlitwę w intencji mojej udanej operacji i szybkiego powrotu do zdrowia.

 • AgnieszkaS

  data dodania: 2023-04-25

  Proszę o opiekę nade mną i moją rodziną.

 • Kasia

  data dodania: 2023-04-22

  Proszę o modlitwę za mojego syna Karolka lat 12. Bardzo bolą go plecy po punkcji i proszę o modlitwę aby ból ustał. Kasia

 • Jan Józef

  data dodania: 2023-04-19

  O owocną naukę do egzaminów i pozytywne wyniki przy rekrutacji na stacjonarny kierunek lekarski w Warszawie dla Jana Józefa O Opatrzność Bożą dla rodziny, przyjaciół oraz dla Jana Józefa

 • Irena

  data dodania: 2023-04-15

  Jezu proszę o łaskę przemiany serca, dar modlitwy, uzdrowienia z nałogów i zdanie egzaminu dla Tomka. Błogosław Jerzemu i jego rodzinie.

 • Lilianna

  data dodania: 2023-04-13

  Gorąco proszę o modlitwę w ontencji syna Adama o łaskę uwolnienia, od nienawiści, gniewu, braku przebaczenia, mysli samobójczych i przekleństwa, o cud uzdrowienia jego serca zranionego przez toskyczne kobiety, uzdrowienuie nerwicy, łaskę nawrócenia i znalezioenia dobrej żony. Proszę o modlitwę w intencji syna Piotra , który utracił wiarę w seminarium duchownym, o łaskę powrotu do Boga - zrozpaczona matka.    

 • AgnieszkaS

  data dodania: 2023-04-12

  Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Anny Marii. Błagam o opiekę nad jej mężem i dziećmi. Bóg zapłać

 • Kasia

  data dodania: 2023-04-07

  Szczęść Boże, Proszę o modlitwę za mojego synka Karola, który ma autyzm. Karolek ma 12 lat i po grypie pogłębił sie autyzm. Modlę się aby główka Karolka wyzdrowiała i aby mógł normalnie funkcjonować i wrócić do szkoły.   Bóg zapłać

 • Beata

  data dodania: 2023-03-31

  Proszę o modlitwę w intencji dobrej spokojnej pracy dla mnie w atmosferze spokoju i życzliwości bez intryg koleżanki z biura.

 • przemek

  data dodania: 2023-03-29

  Ave Maria! Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie  Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 113 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • ANNA

  data dodania: 2023-03-23

  Dobry Boże, proszę o łaskę uzdrowienia mojego kochanego Taty z nowotworu, żeby nie miał przerzutów. Proszę, żeby po bardzo trudnej opereacji, którą przeszedł, odzyskał siły fizyczne i psychiczne, aby nie miał żadnych  powikłań pooperacyjnych. Matko Najświętsza otaczaj swą przemożna opieką mojego Tatę i wyproś dla niego u Swego Miłosiernego Syna szczęsliwy powrót do zdrowia i do domu. Wspieraj również całą naszą rodzinę i zachowaj nas wszystkich w dobrym zdrowiu. Umacniaj w nas Jezu wiarę, nadzieję i miłość. A Ty Duchu Święty zlewaj na nas swoje siedmiorakie dary i pomóz dokonywać właściwych wyborów w życiu.

 • Halina

  data dodania: 2023-03-22

  Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony! Chryste Ukrzyżowany, w Twoich Boskich Ranach ukryj Marcina, obmyj Go Swoją Boską Przenajdroższą Krwią, uzdrów Jego duszę i ciało i spraw by stał się niewidzialnym dla zła tego świata. Wlej w Niego łaskę Wiary, Nadziei i Miłości! Spraw by całkowiocie ufał i wierzył Bogu a nie sobie i ludziom! Amen Jezu, Ty się tym zajmij!

 • Danuta

  data dodania: 2023-03-17

  Panie Jezu Miłosierny, uzdrów mojego syna. Matko Boża otaczaj go nieustanną opieką. JEZU UFAM TOBIE

 • KRYSTYNA

  data dodania: 2023-03-08

  Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Macieja, o jego nawrócenie, uzdrowienie duszy i ciała oraz uwolnienie z nałogu pijaństwa a także od złego. JEZU UFAM TOBIE. Bóg zapłać.  

 • danuta

  data dodania: 2023-03-06

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z lęków Dziękuję Boże 

 • Jarosław

  data dodania: 2023-03-02

  O pełne uwolnienie dla Jarka.O pełne uwolnienie dla Jarka.

 • przemek

  data dodania: 2023-02-27

  Ave Maria! Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie  Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 111 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Anita

  data dodania: 2023-02-19

  Proszę w intencjach mojego serca

 • Aneta

  data dodania: 2023-02-18

  Proszę o zdrowie dla Anety i całej rodziny.

 • Danuta

  data dodania: 2023-02-16

  Boże Wszechmogący, proszę o zdrowie dla mojego syna Pawła.  Matko Przenajświętsza otaczaj go nieustanną opieką. JEZU UFAM TOBIE

 • Babcia

  data dodania: 2023-02-13

  Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony! Panie Jezu Chryste w Twoich Ranach jest nasze zdrowie! Proszę Ciebie Boski Lekarzu o uzdrowienie naszej Wnuczki Kornelii i daj łaskę zdrowia dla niej oraz jej Rodziców. Jezu Ty się Tym zajmij! Bóg zapłać!

 • Danuta

  data dodania: 2023-02-02

  Panie Jezu ukochany proszę o zdrowie dla mojego syna Pawła. JEZU UFAM TOBIE

 • siostra

  data dodania: 2023-02-01

  Proszę o szczęśliwy przebieg operacji Piotra i jego szybki powrót do zdrowia.

poprzednia strona |1|2|3| z   797 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościSanktuariumNowicjatOblaciKontaktProjektyPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 3

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 82 78
tel. 41 317 70 21
tel. +48 784 718 580
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: admstr@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.