Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Prośba o modlitwę

Strona główna » Prośba o modlitwę

 • Jadwiga

  data dodania: 2020-05-25

  Jezu Chryste proszę Ciebie o dar światła Ducha Świetego i dar czynu dla polskich rodzin w walce z działaniem legionu szatana, który niszczy nasze ponadczasowe wartości oparte na Wierze i Twoich Przykazaniach. Jezu Chryste błagam zostań z nami w tej walce. Amen.

 • Alicja

  data dodania: 2020-05-19

  Panie Jezu Chryste proszę błagam obejmij nas Polaków działaniem Twojej miłości, światła tak byśmy potrafili czynem obronić i wzmocnić Andrzeja Dudę w jego rywalizacji dla dobra Polski wiernej Tobie przez całą naszą historię. Błagam o ten dar Jezu Chryste. Usłysz błaganie nas polskich katolickich rodzin. Amen.    

 • Malgorzata

  data dodania: 2020-05-17

  Bardzo prosze o wsparcie o modlitwe za moja córke 18 letnia Dorotke chorą na nowotwór nerki. Nie chce stracić córki , nie moge patrzeć jak tak kochane i dobre dziecko cierpi niewinnie (już od dwóch lat). Tyle już wycierpiała bólu , opercji, potwornych zabiegów by Bóg wreszcie sie zmiłowal i obdarzył zdrowiem.   Bóg miłosierny zapłać

 • Mateusz

  data dodania: 2020-05-16

  Szczęść Boże! Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji realizacji bożego powołania, wartościowej, rozwijającej pracy, zgodnej z zainteresowaniami i wykształceniem, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!

 • Piotr P

  data dodania: 2020-05-08

  Błagam o zdrowie mamy.   Piotr

 • Henryk

  data dodania: 2020-05-06

  Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję!

 • MARIA

  data dodania: 2020-05-06

  Proszę o modlitwę o odbudowanie naszego małżeństwa. Niech mąż Marek zakończy, co złe i grzeszne i wraca do rodziny. Żebyśmy wybaczyli sobie wszystko i na nowo zaufali. Panie Jezu, zajmij się tym proszę, bo mi ciężko. Miej go w opiece Maryjo

 • Malgorzata

  data dodania: 2020-05-05

  Proszę o modlitwę w intencji mojej kuzynki chorej na raka tarczycy o pełne wyleczenie bądź szczęśliwy przebieg operacji. Bóg zapłać.

 • Dagmara

  data dodania: 2020-05-05

  Dziękczynno błagalną podziękowanie za wszystkie otrzymane łaski i prośba o dalszą modlitwę za moich bliskich św. p. żyjących i za mnie. W intencj. mojego serca i intencjach moich bliskich.

 • Joanna

  data dodania: 2020-05-05

  Czy mogę prosić o specjalne modlitwy w mojej intencji. Mi i Bogu wiadomej. Taka sprawa beznadzieja . Bardzo bym prosiła. Bardzo trudna.czy mogę prosić o modlitwy przez kilka dni.to sprawę tak poważna i trudna że aż jestem w rozpaczy.

 • Antoni

  data dodania: 2020-05-05

  Panie Jezu Chryste , Matko Boża Dziewico Maryjo  usłysz głos serca Polskich rodzin: mamy w domu V kolumnę, mamy w domu Targowicę, mamy w domu pandemię wirusa i gadające głowy , które nie chcą Polski wiernej Ewangelii, wiernej prośbom św Jana Pawła II, wiernej postawie kard. Prymasa Stefana. Jezu czy tego krzyża nie za wiele jak na jeden umęczony naród. Błagam tysiąc razy dnia każdego pozostaj na tej ziemi polskiej z nami i daj nam siłę i dar zdecydowanej postawy wobec współczesnych działań szatana, którego uczniowie pokryci pudrem, szminką, w białych koszulach i brudnych duszach czynią z naszego domu sz a m b o. Błagam pomóż nam Polakom. Amen. 

 • Magdalena

  data dodania: 2020-05-05

  Proszę o modlitwę, abym teraz dokonywała takich wyborów i tak postępowała, abym jak najbardziej podobała się Panu Bogu i była szczęśliwa w małżeństwie. Proszę także o znalezienie i dostanie takiej pracy, w której najlepiej spełniałabym Wole Bożą dla mnie. 

 • Wioletta

  data dodania: 2020-05-04

  Bardzo będę wdzięczna za modlitwę, trudności mnie coraz bardziej przygniatają, nie znajduję sił, motywacji i nadziei, by się z nimi po raz kolejny uporać, gehenna w moim życiu trwa od kilkunastu lat, nie ma przy mnie nikogo, kilka lat temu oddałam życie Panu Jezusowi mając nadzieję na to, że życie z nim nada mojemu istnieniu sens, który inni - mający być bliskimi odebrali - ale widzę, że jestem coraz bardziej nieszczęśliwa, samotna, bez sił, bliskości, wsparcia  

 • Małgorzata

  data dodania: 2020-05-04

  Proszę o łaskę uzdrowienia dla polecanej Bogu osoby

 • Jola

  data dodania: 2020-05-03

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa, nawrócenie męża, by mąż zakończył romans, wycofał pozew i wrócił do domu. Za kochankę, aby nie rozbijała naszej rodziny i małżeństwa.

 • Alicja

  data dodania: 2020-05-03

  Jezu Miłosierny okaż mi litość i uwolnij mnie z dręczącego problemu zdrowotnego. Tobie to oddaję!

 • Joanna

  data dodania: 2020-05-03

  O światło Ducha Świętego dla ojca Maksymiliana w prowadzeniu kościoła

 • Bartosz

  data dodania: 2020-05-03

  Szczęść Boże, proszę z całego serca o modlitwęw intencjach Śp. Janiny i Śp. Marka o łaskę zbawienia oraz o pogodzenie się z przyjaciółmi. Dziękuję bardzo. Bóg Wam zapłać!

 • Agnieszka

  data dodania: 2020-05-02

  Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia mojego dziadka Henryka i babci Haliny.

 • Anonim

  data dodania: 2020-05-02

  Proszę by Bóg naprawił moje błędy z przeszłości. Proszę o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne.

 • Lara

  data dodania: 2020-05-02

  Blagam o wsparcie modlitewne - proszę Boga miłosiernego o uzdrowienie jelit i uśmierzenie strasznego bólu w ciele mojego męża Igora, który nie ma możliwości skorzystania z pomocy lekarskiej, jest wyczerpany fizycznie i psychicznie. Jest kierowcą ciężarówki i jest w długiej trasie międzynarodowej, 6ty dzień bierze srodki przeciwbólowe, które pomagają tylko kilka godzin.

 • LESZEK

  data dodania: 2020-05-02

  PANIE JEZU PROSZĘ TY SIĘ TYM WSZYSTKIM ZAJMIJ ! DZIĘKUJĘ!

 • Ala

  data dodania: 2020-05-02

  Proszę o modlitwę w intencjach: 1. O bezpieczeństwo w moim życiu. 2. O ochronę przed koronawirusem. 3. O światło Ducha św. w podejmowaniu decyzji. 4. O fajną atmosferę w pracy i potrzebne łaski dla koleżanek z pracy. 5. O miłość i przyjaźń. 6. Za osoby Bogu wiadome. 7. W intencjach w moim sercu.

 • ANNA

  data dodania: 2020-05-02

  Błagam o modlitwę za Leszka, który dziś po południu, pracując, spadł z dachu. Ma złamany kręgosłup, żebra, bark i liczne żebra, które przebiły stłuczone płuca. Przed chwilą został zabrany na intensywną terapię bo stan się bardzo pogorszył. Błagamy o modlitę o cud uzdriowienia z tych obrażeń. Bóg zapłać! Anna

 • Wiktor

  data dodania: 2020-05-01

  O uratowanie mojego małżeństwa.

 • Anna

  data dodania: 2020-05-01

  Proszę Cię Jezu o owoce Twojej Krwi dla Adama.

 • Anita

  data dodania: 2020-05-01

  Jezu Ufam Tobie!

 • Kamila

  data dodania: 2020-05-01

  Aby Adam się odezwał się abyśmy szczerze porozmawili i mogli być razem w związku aby wyznał mi prawdę co go trapi aby jego mama zmienil do mnie nastawienie nie uważała mnie za wroga aby chciała mnie poznać i porozmawiać A nie oceniać aby zadzwonił

 • Anna

  data dodania: 2020-05-01

  Prosze o modlitwe za Panią iwonę i Wiesława o ujawnienie prawdy w ich malzenstwie o synku Marcelu oraz ukrywanych rzeczy przez nich przed soba oraz o oczyszczenie mojego serca i intencji wzgledem Wieslawa i jego rodziny. Proszę o prowadzenie i błogosławienstwo Boze w Przyjaźni z ta rodzina ze Sławomirem oraz o przyjaciół w moim życiu dla mnie. Proszę też o modlitwę za moją rodzinę oraz sąsiadów. 

 • Tomisława

  data dodania: 2020-04-30

  Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w intencji Antona i jego rodziny, jego tata Iwan leży chory zarażony wirusem w szpitalu, stan poważny. Stokrotne Bóg zapłać!

 • Paulina

  data dodania: 2020-04-30

  Mam dość życia,chorób i problemów.Co mam robić powiedz mi jezu

 • Rafał

  data dodania: 2020-04-30

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o pokonanie wszelkich przeciwności w budowaniu zdrowych relacji w niej. Z góry serdeczne Bóg zapłać.

 • Monika

  data dodania: 2020-04-29

  Prosze przenies mnie Jezu przez czas chemioterapi.Ty Wiesz, w domu dwoje malych dzieci.Dodawaj mi sil w moich obowiazkach.Niech zdroj Twojego Milosierdzia uzdrowi kazda moja komorke.Pozwol mi widziec jakie drogi wybieraja moje dzieci..... Prosze abym nie miala skutkow ubocznych tej terapii. Dziekuje Ci.

 • LESZEK

  data dodania: 2020-04-29

  PANIE JEZU PROSZĘ O TWOJĄ INGERENCJĘ I POMOC DLA MNIE,POLECANYM  PANU BOGU ORAZ WSZYSTKIM MOIM BLISKIM .AMEN.DZIEKUJE. PANIE JEZU PROSZĘ TY SIĘ TYM WSZYSYKIM ZAJMIJ !

 • Paweł

  data dodania: 2020-04-28

  O Jezu Miłosierny proszę cię o uleczenie mnie z wszelkich lęków i strachów i wszelkich zranień psychicznych oraz o potrzebne mi Łaski abym znalazł dobrą pracę i nie był od nikogo zależny a zwłaszcza od moich rodziców oraz proszę Cię o Łaski dla mojej byłej dziewczyny Anety o rachunek sumienia w jej sercu oraz Boże Miłosierdzie aby umiała mi wybaczyć wszystko to co złe uczyniłem przeciwko Bogu i jej i innym ludziom i aby dała mi jeszcze jedną szansę na prawdziwą miłość i małżeństwo. Prosi Paweł z Warszawy.

 • Emilia

  data dodania: 2020-04-28

  Proszę o modlitwę w intencji duszy Józefa niech Pan Jezus pozwoli mu wejsc do swego królestwa

 • MARIA

  data dodania: 2020-04-28

  Proszę o modlitwę o odbudowanie małżeństwa. Aby Mąż Marek pokochał mnie na nowo. Niech ta kobieta da już mu spokój i zajmie się swoją rodziną.Niech się Marek opamięta i zrozumie, że swoim zachowaniem niszczy naszą rodzinę i bardzo mnie krzywdzi. Jezu Ty się Tym zajmij

 • Witold Pawlicki

  data dodania: 2020-04-28

  Proszę o modlitwy w mojej Intencji dla Witolda                                                                                        Błagam Najświętszą Maryję Królową Pokoju aby wstawiła się za mną u Swego Syna Jezusa Chrystusa aby Pan Mój przebaczył mi moje grzechy i niedoskonałość w życiu i uzdrowił moją Dusze, Ciało I Rozum oraz abym miał rodzinę - Duchu Święty Przyjdź Do Mnie Amen  

 • MARIA

  data dodania: 2020-04-28

  Proszę o modlitwę o odbudowanie małżeństwa. Aby Mąż Marek pokochał mnie na nowo. Niech ta kobieta da już mu spokój i zajmie się swoją rodziną.Niech się opamięta i zrozumie, że swoim zachowaniem niszczy naszą rodzinę i bardzo mnie krzywdzi. Jezu Ty się Tym zajmij

 • Halina

  data dodania: 2020-04-28

  Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony! Bardzo proszę o modlitwę dziękczynną za 30 lat życia małżeńskiego Haliny i Jerzego, za trójkę dzieci, za przyjaciół i nieprzyjaciół ich rodziny, za osoby duchowne które im towarzyszą, za pracodawców i służbę zdrowia. Święta Boża Opatrzności czuwaj nad całą naszą rodziną, Maryjo Niepokalana wypraszaj dla nas potrzebne łaski i dary Nieba na dalsze nasze wspólne pielgrzymowanie. Rodzicom daj siły i potrzebne zdrowie a dzieciom, synowej i przyszłemu zięciowi Światło Ducha Świętego by wytrwali w wierze katolickiej do końca życia. Jezu Ty się tym zajmij! Bóg zapłać!

 • babcia

  data dodania: 2020-04-28

  Prosze o modlitwe o cud uzdrowienia wnuka Wojtusia i Boże Blogoslawienstwo dla calej rodziny Jezu miej nas w swojej opiece ,strzez cały narod przed koronawirusem

 • Katarzyna

  data dodania: 2020-04-28

  Prośba o Modlitwę o zdrowie dla mnie i uwolnienie od przekleńst

 • przemek

  data dodania: 2020-04-27

  Prosimy o modlitwę, by dzieło krzewienia nabożeństwa do NMP, które realizujemy było zgodne z wolą Bożą, o duże jego owoce, opiekę Maryi i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia

 • Włodzimierz

  data dodania: 2020-04-27

  Proszę o modlitwę za nawrócenie moich bliskich.

 • Lidia

  data dodania: 2020-04-27

  Proszę o pozytwyne rozpatrzenie wniosku przez sąd bez posiedzenia

 • Matka

  data dodania: 2020-04-27

  Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla naszego Syna, który zmaga się z ciężką chorobą. Nasz Syn jest młodym lekarzem i chce pomagać ludziom w cierpieniu. Módlmy się o zdrowie dla niego i jego wiarę w moc modlitwy. Z Bogiem

 • Ewa

  data dodania: 2020-04-26

  Proszę o uwolnienie mojego syna Bogusza od substancji psychoaktywnych oraz o zdrowie dla mojego taty

 • Anna

  data dodania: 2020-04-26

  O pojednanie Anny i Rafała (i uleczenie ran Syna w tej całej sytuacji) oraz dalsze wspólne, zgodne życie. DZIĘKUJĘ!

 • Teresa

  data dodania: 2020-04-25

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Agnieszki i Piotra. O uwolnienie jej z uwikłania, oczyszczenie duszy, otwarcie się na działanie Boga, i o to, aby udało im się stworzyć trwałą i szczęśliwą rodzinę. O siłę oraz natchnienie Ducha Świętego dla Piotra. Bóg zapłać.

 • Józef

  data dodania: 2020-04-25

  Matko Boża proszę błagam tysiąckrotnie ratuj obroń naszą Polskę przed domowymi  widzialnymi i niewidzialnymi wrogami, którzy prą do zniszczenia państwa , oni wszyscy są wszędzie widoczni. Ratuj Matko Boża nas i naszą Ojczyznę.  

poprzednia strona |1|2|3| z   798 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościŚwięty KrzyżGaleriaInformator PielgrzymaKontaktPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 5

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

26-006 Nowa Słupia
ul. Święty Krzyż 1
woj. świętokrzyskie

Klasztor tel: 41 3177021 lub 41 3178278
Nowicjat tel: 41 3177021 lub 41 3178278
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy