Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Księga gości

Strona główna » Księga gości

 • EWA

  data dodania: 2021-10-25

  PROSZĘ O ZDROWIE I WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA MOJEJ MAMY JANINY. PO ŚMIERCI TATY BARDZO PODUPADŁA NA ZDROWIU. JEZU UFAM TOBIE

 • Maria

  data dodania: 2021-08-16

  Proszę o modlitwę w intencji córki Żanetki o siły w walce z chorobą nowotoworową i szybki powrót do zdrowia. Boże błogosław jej na dalsze lata życia. Bóg zapłać

 • Małgorzata

  data dodania: 2021-04-16

  Proszę o modlitwę w intencji Darka o powrót do zdrowia, o zdrowie dla Kasi, Adriana o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.  

 • Renata

  data dodania: 2021-02-11

  Króluj nam Chryste! Bardzo proszę o modlitwę w intencji Katarzyny, o dobrą diagnozę i stosowne leczenie. Stan jest bardzo ciężki. Niech wypełni się wola Boża a Bratanica podejmie walkę duchową o pokonanie zagrożenia i nawrócenie.

 • Mama

  data dodania: 2021-01-04

  Krzyżu Chrystusa bądżże pozdrowiony! Panie Jezu w Trójcy Świętej Jedyny, Matko Boża i Święty Józefie, dziękuję za zawarcie sakramentu małżeństwa w minionym roku przez nasze dzieci: syna Kamila i Marzenę oraz córkę Justynę i Marcina. Oddaję ich pod opiekę Bożej Opatrzności i proszę dla nich o łaskę Wiary, Nadziei i Miłości i Dar Macierzyństwa. Jezu Ty się tym zajmij! Bóg zapłać!

 • Rafał

  data dodania: 2020-12-19

  Panie Jezu błagam o łaskę uzdrowienia dla ojca Marka Sz. i Twoją opiekę 

 • Halina

  data dodania: 2020-12-18

  Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony! Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia Edyty. Choruje na raka z przerzutami na kości. Bóg zapłać!

 • Krzysztof

  data dodania: 2020-12-18

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z zakażenia dróg moczowych dla mojej żony, która jest w stanie błogosławionym oraz o zdrowie dla naszego dzieciątka aby dobrze rozwijało się w Duchu Świętym. Bóg zapłać.

 • Halina

  data dodania: 2020-12-09

  Krzyżu Chrystusa bądźże pochwalony! Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie duszy i ciała z ciężkiej choroby Marcina (nie Covid). Stan jest bardzo ciężki zagrażający życiu. Jezu, Ty się tym zajmij! Lekarze leczą ale Bóg uzdrawia! Amen!  

 • Bozena

  data dodania: 2020-10-30

  Proszę o przemianę i nawrócenia w mojej rodziny o łaskę sakramentu małżeństwa dla córki, o łaskę Chrztu Św. dla wnuków, o bogobojne żony dla synów i wnuków. O pozbycie się problemu piwa.

 • GOSKA

  data dodania: 2020-10-25

  KOCHANA MATKO NIEPOKALANA BŁAGAM CIĘ UPROŚ ZDROWIE DLA KS. JAROSŁAWA, KTÓRY JEST TWOIM WIELKIM TCZCICIELEM MARYJO. PROSZĘ UPROŚ WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA NIEGO, DLA KAPLANOW Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJE I CALEJ PARAFII.

 • małgosia

  data dodania: 2020-10-11

  Błagam o modlitwę w intencji łaski zdrowia, pracy i zadowolenia dla mamy brata i dla mnie. O pomoc i natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji oraz zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę, który zostanie moim wiernym mężem. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Błagam, aby bratu udało się rozwinąć biznes o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny.  Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, abym nie miała nowotworu i abym nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.

 • Anna

  data dodania: 2020-10-08

  Proszę pomóż we wszystkich moich potrzebach Tobie znanych

 • Beata

  data dodania: 2020-09-28

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji spokojnej pracy dla mnie i oddalenia problemów w obecnej pracy. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Piotr

  data dodania: 2020-08-18

  W dniu św Heleny, Krzyżu Świety ponad wszystko, drzewo przenajszlachetniejsze w żadnym lesie takie nie jest, jenoco je sam Bóg niesie. O łaskę zdrowia dla Józefa, chirurga s. Boromeuszek, cichego konsultanta kontuzji szyjki kosci udowej naszego św. Jana Pawała II, Wielkiego, pokornego pracownika winnicy Pańskiej.

 • Grażyna

  data dodania: 2020-06-22

  Bardzo proszę o modlitwę za naszą mamę, jej stan jest bardzo poważny, o pomyślny przebieg zabiegu oraz łaskę uzdrowienia. Bóg zapłać za modlitę.

 • Andy

  data dodania: 2020-04-10

  Nie lękajcie się...Nie lękajcie się....powiedział Pan 

 • Elżbieta

  data dodania: 2020-04-05

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Uczestniczyłam dziś co prawda witrualnie, ale również w łączności duchowej,  we Mszy św Niedzieli Palmowej o godz 11.30. Serdeczne Bóg zapłać za to, że chociaż w taki sposób mogę się połączyć ze wszystkimi, którzy mogli przeżywać Niedzielę Palmową Męki Pańskiej w tym cudownym Sanktuarium. Bóg zapłać za błogosławieństwo relikwiami Krzyża świętego. Jak dobrze, że jesteście :) BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI

 • Aleksander

  data dodania: 2020-02-21

  Wspaniałe miejsce, pełne piękna natury i skupionej modlitwy.

 • Patrycja

  data dodania: 2020-01-25

  Do klasztoru pielgrzymujemy z mężem Bartłomiejem od kilku lat, nawet po trepanobiopsji mam siły aby wejść na górę i pomodlić sie za zdrowie swoje i bliskich, wierzę i czuję że zawsze mam większe siły i optymizm, to miejsce jest bardzo wyjątkowe. Bóg zapłać.

 • Maksymilian

  data dodania: 2020-01-02

  Mieszkam w Kielcach do klasztoru pielgrzymuję zawsze ilekroś coś ważnego się dziejej lub bedzie działo u mnie lub w moim otoczeniu. Jestem tu gdy się dzieje coś smutnego, ale dzielę się też moimi radosciami.Wczoraj byłem w żywej szopce, przepiękna a 6 stycznia wybieram się na koncert koled.Bóg z Wami. Maksymilian

 • Robert

  data dodania: 2019-12-22

  W Trójcy jedynego wszechmogącego Pana Boga błagam o powrót do zdrowia dla kuzynki Doroty.

 • A. Jacek

  data dodania: 2019-12-05

  Jezu oddaję wszystko Tobie! Dziękuję Ci za to, że mnie wspierasz w życiu. Daj rozeznać Twoją wolę! Nie opuszczaj, proszę, nigdy mej rodziny- tak bardzo Ciebie potrzebują. Jezusie- Synu Boży- ulituj się nad nami.

 • Leszek

  data dodania: 2019-10-23

  Proszę o pomyślne usunięcie guza i uzdrowienie Elżbiety.

 • ANiTa

  data dodania: 2019-09-29

  Dziękuję Tobie Duchu Święty / Aniele Stróżu ;za SpotKAnie Mej Miłości

 • M.K.

  data dodania: 2019-09-25

  Dziękuję Tobie Jezu za te do tej pory niezawodnie i wszechmocnie spełnione przez Ciebie moje prośby. Przekonałam się osobiście, że naprawdę działasz we wszystkich  moich sprawach w swoim czasie i że Twoje Imię jest ponad wszelkie imię. Dziękuję :-)

 • Magda

  data dodania: 2019-09-11

  Dziękuje Ci Boże za wszystkie łaski i dobrodziejstwa, które otrzymałam od Ciebie, prosząc jednocześnie o zdrowie dla mojej rodziny, a w szczególności o szczęsliwy poród i zdrowie dla dzidziusia,które noszę pod sercem.

 • aga

  data dodania: 2019-08-24

  Dziękuję, że mogłam tam dziś być i usłyszec  ,, NIkt Cię nie kocha tak jak ja '' Usłyszeć ,,wiem też dobrze czemu płaczesz'' w tym b. trudnym dniu miało szczególny wymiar....Reszta Boże Ty sie tym zajmij... 

 • Adrian

  data dodania: 2019-08-13

  Jezu, ufam Tobie! Dziękuję za życie, dziękuję za pracę. Przywołuj wszystkich z rodziny do Siebie. Daj zdrowie mojej siostrze Magdalenie A.M.V

 • adam

  data dodania: 2019-07-30

  Dziękuje za cud źycia dla małej Zosi I proszę o jej pełne wyzdrowienie, proszę o zdrowie dla małego Nikodema i zdrowy rozwój duchowy i fizyczny w dalszym źyciu .Proszę o powrót jego ojca Arka na drogę wiary.Dziękuję za moje źycie które mi Panie dajesz juz 4 lata i jeśli jest taka Twoja wola przedłuż mi Panie jeszcze trochę. Proszę Cię Panie obdarz wnukami moją siostrę Katarzynę która nie moźe się ich doczekać mając trójkę dzieci. Dziękuję Ci za wszystkie łaski którymi nasz obdarzasz i moją rodzinę.

 • Marzenia

  data dodania: 2019-07-21

  Jezu dziekuje Ci za wszystko. Chce aby w moim życiu spełniala sie tylko Twoja wola bo tylko Ty wiesz czego potrzebuje. Powiezam Ci i Twojej mamie Maryi cala moja rodzine zwłaszcza dzieci. Prosze zachowaj od potepienia moja rodzine, znajomych i wszystkich ludzi których kiedykolwiek spotkałam lub spotkam na swojej drodze. Kocham Cie.

 • Danuta

  data dodania: 2019-07-21

  Boże blogoslaw naszej rodzinie proszę o zdrowie Dziękuję za zdana mature mojego dziecka Bożeiej nas w swojej opiece a szczególnie moją córkę Karolinę

 • Jacek i Ela

  data dodania: 2019-07-09

  Boże Nasz Kochany w Twych Intencjach Błagamy Maxymilianie Kolbe Kochany Dziękujemy Nad Życie Prosimy Was o Bilion Cudów Łask Dziwow bez kolejki Cudownych Bóg z Wami.

 • Viola

  data dodania: 2019-07-07

  Jezu, ufam Tobie, proszę dodaj mi zdrowia i moim bliskim, pomóż umieścić ciotkę Hannę w domu pomocy, przywróć Jerzego do pracy, wzmocnij naszą wiarę i dopomóż poukładać wszystkie sprawy.Kochamy Cię i wierzymy, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.

 • Milena

  data dodania: 2019-06-17

  Prosze o dar modlitwy za Wojtka o łaskę nawrócenia dla niego by dłużej nie błądziła,nie grezsył i nie cudzołożył o jego miłośc do mnie i uzdorwienie naszych relacji.

 • Viola

  data dodania: 2019-05-28

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z bólu, lęku, depresji oraz o zdrowie dla męża i rodziny i szczęśliwą pracę dla męża, tą, o której myśli. Bóg zapłać.

 • LUCYNA

  data dodania: 2019-04-29

  JEZU UFAM TOBIE. PROSZE CIĘ O ZDROWIE DLA MOJEJ RODZINY, ŻEBYŚMY Z MOIM MEZEM ZYLI W ZGODZIE, A NASZA CORKA ZEBY WYROSŁA NA MADRA DZIEWCZYNĘ. PROSZE CIE RÓWNIEŻ O POMOC W PODJECIU WLASCIWEJ DECYZJI W SPRAWIE MIESZKANIA. JEZU CZUWAJ NAD CALA NASZA RODZINA

 • Kamila

  data dodania: 2019-04-23

  Chciałabym prosić o modlitwe w intencji o uzdrowienie i nawrócenie mojego męża Przemysława oraz Kamilę córkę Nelę z przemocy ze strony męża oraz alkocholizmu żeby został usuniety z naszego domu podziekować za pracę mojego meża za kazdy posiłek i rownież za zdrowie i że otrzymaliśmy cenny dar nasza kochaną zdrową córeczkę i prosimy aby pan Bóg i Matka Boska nad nia czuwali i chronili przed złem i przed złymi ludzmi ktorzy próbowali dążyć do tego by nam ją zabrali naszczeście im sie nie udało za co bardzo Panu Bogu dziękujemy z całego serca ale strach lęk i depresja zostały i obawa o córcię przez całą reszte naszego życia daj nam Boże siłe i cierpliwość do walkì każdego dnia Bóg zapłać z Panem Bogiem

 • Kamilla

  data dodania: 2019-04-06

  Maryjo Niepokalna dziękuję Ci za moich kochanych rodziców-Halinę i Stanisława. Proszę dla nich o zdrowie i jeszcze bardzo, a bardzo długie lata życia. 

 • Maria

  data dodania: 2019-03-31

  Prośbao zdrowie dla Stefana o uleczenie z choroby nowotworowej i rwy kulszowej oraz zdrowie dla Marcina i znalezienie dobrej pracy aby wyszedł z długów i mógł namalnie żyć.

 • A. Jacek

  data dodania: 2019-03-14

  Krzyżu Chrystusa bądźże pochwalony! Jezu dziękuję.

 • Teresa

  data dodania: 2019-02-05

  Panie Jezu dziekuje Ci za moja rodzine,meza,trzech synow z zonami i osmiorgiem  wnuczat.Prosze o zdrowie i opiekenad wszystkimi a przedewszystkim o gleboka wiare..Spraw aby nigdy  ufajac w  dobrobyt i "mode"odeszli od kosciola,aby zawsze bez wzgledu na trudnosci mieli przed oczyma i w sercu Pana  Jezusa.

 • Teresa

  data dodania: 2019-02-05

  Nigdy nie bylam w Sanktuarium Relikwi Drzewa  Krzyza Swietego.Jestem pod wrazeniem Sanktuarium w zimowej szacie i wyobrazam sobie to wspaniale swiete miejsce latem.Cisza iuroda tego miejsca chwycila mnie za serce,zapragnelam tam byc.Jestem juz osoba po siedemdziesiatce ,czesto nie domagam ale bede sie modlila aby nasza KOCHANA MATKA BOZA pomogla mi na odwiedzenie i ukojenie rozchwianego zdrowia  j i nerwow.Mam nadzieje ,ze bede mogla wziac ze soba moje wnuczki w wieku od I-III klasy szkoly podstaowej.Bede sie modlila o zdrowie i sily aby nawiedzic Sanktuarium.

 • rafał

  data dodania: 2019-01-31

  Pięknie i niebiańsko. Bywam tam rzadko, ale zawsze czuję moc tego miejsca, szczególnie w takich zjawiskach przyrody.....  Już się tam wybieram....

 • Henryk

  data dodania: 2019-01-17

  Na początku lat90-tych jako pielgrzym odwiedzałem sanktuarium.U wejscia była tam księga do której wpisałem pewne treści prorockie. Juz wówczas wiedziałem,że miejsce to będzie znaczące dla nas wierzących i urośnie do rangi gdzie Bóg rozdaje swe dary hojnie .Mozna powiedzieć, że Św. Krzyż to BÓg Honor i Ojczyzna                                            Henryk                  

 • Ella

  data dodania: 2019-01-11

  Panie Jezu, dziękujemy Ci za dar naszej rodziny ,że jesteśmy razem, za wszelkie dobro . Błogosław nas i miej nas i wszystkich potrzebujących Twojej pomocy w swojej opiece. Bóg zapłać i Szczęść Boże Waszemu Zgromadzeniu. 

 • Monika

  data dodania: 2018-12-05

  Boże dziękuję Ci za moich dzieci za każdy przeżyty dzien i przesłana noc dziękuję za wszystko co mam proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i wszystkich moich bliskich o dobrych ludzi wokół i zgodę oraz szacunek

 • Joanna

  data dodania: 2018-10-23

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Łukasza i kuzyna Piotra o uwolnienie i uzdrowienie ich z grzechu uprawiania czynów homoseksualnych i bycia w związkach homoseksualnych. Niech Dobry Bóg uwolni ich od tego grzechu i da im łaskę założenia szczęśliwej rodziny z kobietą 

 • Irena

  data dodania: 2018-10-07

           Około 30 lat temu zwiedzałam Swięty Krzyż i okolice z młodzieżą z Warszawy. Ojciec, który oprowadzał nas po Bazylice,nie tylko wspaniale opowiadał nam o historycznych walorach tego miejsca, ale pod koniec naszego spotkania kiedy dowiedział się, że mamy wszystko do jedzenia/ konserwy, sery itp/ tylko brakuje nam chleba/a była niedziela/ wysłał jednego z nowicjuszy pewnie do kuchni, który przyniósł nam dwa świeże wielkie okrągłe wiejskie chleby czym uratował młodzież i opiekunów od " głodowej śmierci" .  W tym dniu  wróciliśmy pociągiem do Warszawy.     Pamiętając o tym jak ważny jest Święty Krzyż dla naszej  historii i osada średniowieczna- uważam,że  jeżeli  znalazły się pieniądze na rewitalizację tych historycznych miejsc ,to chwała wnioskodawcom za to i za szybką realizację tego pomysłu /do końca czerwca 2021r./  Niech te obiekty w odnowionym  stanie służą jeszcze nam żyjącym i przyszłym pokoleniom.     Z ogromnym szacunkiem i pochwałą dla realizatorów tego wspaniałego pomysłu                                                   Irena

 • Edyta

  data dodania: 2018-08-14

  Dziękuję za moc łaski otrzymywanej przez ostatni rok.

poprzednia strona |1|2|3| z   9 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościSanktuariumNowicjatOblaciGaleriaKontaktProjektyPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 2

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 70 21
tel. 41 317 82 78
fax. 41 317 82 70
tel. GSM +48 609 138 631
tel. GSM +48 665 966 491
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: administrator.strony@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.