Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Księga gości

Strona główna » Księga gości

 • Łukasz

  data dodania: 2023-09-03

  Prośba o modlitwę za Agnieszkę, Łukasza i ich rodziny. O wyprostowanie spraw rodzinnych i zawodowych. O Boże Błogosławieństwo na ten i 2024 rok. W Bogu i Matce Bożej wiadomych sprawach oraz w intencjach Serca Matki Bożej i Trójcy Świętej. Amen

 • Karolina

  data dodania: 2023-07-10

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Michała o sprawiedliwy wyrok z sądu dla niego, aby nie trafił do więzienia. Rozprawa jest 2 sierpnia. Popadł w hazard, ale stara się naprawić zło, które wyrządził. Proszę o zdrowie i siły dla niego w tych trudnych dla niego chwilach.

 • Kasia

  data dodania: 2023-05-30

  Prosze o uzdrowienie mojego syna Antoniego,o prawidłowy rozwój szkieletowo-kostny. O prawidłowe funkcjonowanie organizmu. O Boże Błogosławieństwo i wszelkie łaski potrzebne do wychowania naszych dzieci.

 • Krzysztof

  data dodania: 2023-03-24

  Życzę każdemu aby choć raz poznał prawdziwą miłość. Ja poznałem prawdziwą miłość nie są to pieniądze, wykształcenie, ale druga kochająca prawdziwie osoba. Czym się to objawia. Robi dla Ciebie coś bezinteresownego. Mi się raz w życiu taka osoba zdarzyła była nią Monika z Krakowa. Pomogła mi w najtrudniejszym okresie życia. Poznałem ją w Bułgarii w 2007 roku.Uratowała mi życie. Wyciągnęła mnie z problemów. Pomogła mi wiele spraw załatwić. Spotkałem właśnie tylko jedną osobę szczerą i kochającą w życiu. Jak byłem na stuciach spotykałem się z nią każdy poszedł w swoją stronę. Po latach staneła na mojej drodzę i uratowała mi życie. Zakochowałem się choć mi nie uwierzyła. Poszła w swoją stronę nie dała mi szansy. Miłość jest piękna ale trzeba choć raz w nią uwierzyć i poszę Boga o to aby Monika staneła ponownie na mojej drodze i dała mi szansę i uwierzyła. Przed każdym spotkaniem z Moniką byłem w Kościele i po spotkaniu też. Dziękowałem Bogu za każde spotkanie. I to chyba był najpiękniejszy okres w moim życiu. Nigdy nic piękniejszego mnie nie spotkało. Byłem wtedy prawdziwie szczęśliwy. Każdemu życzę żeby choć raz sie tak poczuł i poznał taką osobę. Zawsze przed spotkanie chodziłem na mszę do Kościoła św Krzyża skadałem tam intencje. Piękny Kościół, wspaniałe msze. Po spatkaniu także szedłem do Kościoła św. Krzyża i dziękowałem Bogu za każd spotkanie

 • Łukasz

  data dodania: 2023-02-28

  W Bogu i MB wiadomych sprawach. Amen

 • Mateusz

  data dodania: 2023-02-11

  Szczęść Boże! Proszę o Mszę Świętą i modlitwę w intencji realizacji bożego powołania, wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!

 • Agata

  data dodania: 2023-01-04

  Proszę o modlitwę w intencji mojej chorej onkologicznie mamy, żeby została uzdrowiona z zapalenia płuc i choroby nowotworowej. 

 • AgnieszkaS

  data dodania: 2022-12-29

  Proszę o zdrowie i opiekę dla mojego syna chrzestnego Tomasza.

 • Karolina

  data dodania: 2022-11-29

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o jego nawrócenie, o powrót do Boga, do żony i córki, o zgodę i pokój w rodzinie, o pozytywny wynik sprawy w sądzie.

 • ANETA

  data dodania: 2022-11-18

  Proszę o modlitwę w intencji mamy Wiesławy o uzdrowienie z choroby nowotworowej.Matko Boża dopomóż!!!

 • ewa

  data dodania: 2022-09-06

  PROSZĘ O MODLITWE W INTENCJI WYNAGRADZAJĄCEJ ZA WSZELKIE ZŁO W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM GABRIELI I JAROSŁAWA Z PROŚBĄ O WYPEŁNIENIE ŻYCIA BOŻYM POKOJEM I BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM ORAZ OPIEKĄ MATKI BOŻEJ

 • EWA

  data dodania: 2022-09-06

  ZA RODZINĘ EWY I STANISŁAWA O OCHRONĘ PRZEZ NAJDROŻSZĄ KREW CHRYSTUSA

 • Piotr

  data dodania: 2022-07-14

  Matce Bożej polecam i proszę o modlitwę w intencji naszej Córeczki, aby szczęśliwie zakończyła swój pobyt na obczyźnie i odnalazła szczęście blisko nas.    

 • Karolina

  data dodania: 2022-07-03

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Michała, o zdrowie i siły dla niego, o Boże Błogosławieństwo, o wyzwolenie go z nałogów, o zerwanie gorszących go relacji oraz o pomyślne rozwiązanie jego trudnej sprawy w sądzie. Proszę również o modlitwę o uzdrowienie relacji małżeńskiej.

 • Agata

  data dodania: 2022-05-11

  Matko Najświętsza wysłuchaj moich próśb, pomóż zaznać ulgi i radości, spraw, że dzięki Tobie zostaną pokonane wszelkie kłopoty mojej córki Angeliki. Błagam dla niej Królowo Nieba i Ziemi o cud pokonania złego, ochrony przed niegodziwymi ludźmi i powrót na dawne stanowisko pracy. 

 • Natalia

  data dodania: 2022-05-09

  Proszę o modlitwę o zdrowie i siły życiowe dla Grzegorza, o uwolnienie z magii satanistycznej, jaka została na niego rzucona, oraz o znalezienie dobrej pracy i stablizację finansową. Bóg zapłać!

 • Kasia

  data dodania: 2022-05-07

  Proszę modlitwę wstawienniczą w moich intencjach...

 • Jadwiga

  data dodania: 2022-03-08

  Proszę o modlitwę o nawrócenie Dawida, opiekę Matki Bożej Niepokalanej i Boże Błogosławieństwo

 • Wioleta

  data dodania: 2022-01-29

  Serdecznie proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia psychicznego i fizycznego oraz błogosławieństwo dla mojego męża i całej rodziny...proszę o cichą modlitwę w intencji dziecka które straciłam w ciąży... Króluj nam Chryste!

 • EWA

  data dodania: 2021-10-25

  PROSZĘ O ZDROWIE I WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA MOJEJ MAMY JANINY. PO ŚMIERCI TATY BARDZO PODUPADŁA NA ZDROWIU. JEZU UFAM TOBIE

 • Maria

  data dodania: 2021-08-16

  Proszę o modlitwę w intencji córki Żanetki o siły w walce z chorobą nowotoworową i szybki powrót do zdrowia. Boże błogosław jej na dalsze lata życia. Bóg zapłać

 • Małgorzata

  data dodania: 2021-04-16

  Proszę o modlitwę w intencji Darka o powrót do zdrowia, o zdrowie dla Kasi, Adriana o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.  

 • Renata

  data dodania: 2021-02-11

  Króluj nam Chryste! Bardzo proszę o modlitwę w intencji Katarzyny, o dobrą diagnozę i stosowne leczenie. Stan jest bardzo ciężki. Niech wypełni się wola Boża a Bratanica podejmie walkę duchową o pokonanie zagrożenia i nawrócenie.

 • Mama

  data dodania: 2021-01-04

  Krzyżu Chrystusa bądżże pozdrowiony! Panie Jezu w Trójcy Świętej Jedyny, Matko Boża i Święty Józefie, dziękuję za zawarcie sakramentu małżeństwa w minionym roku przez nasze dzieci: syna Kamila i Marzenę oraz córkę Justynę i Marcina. Oddaję ich pod opiekę Bożej Opatrzności i proszę dla nich o łaskę Wiary, Nadziei i Miłości i Dar Macierzyństwa. Jezu Ty się tym zajmij! Bóg zapłać!

 • Rafał

  data dodania: 2020-12-19

  Panie Jezu błagam o łaskę uzdrowienia dla ojca Marka Sz. i Twoją opiekę 

 • Halina

  data dodania: 2020-12-18

  Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony! Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia Edyty. Choruje na raka z przerzutami na kości. Bóg zapłać!

 • Krzysztof

  data dodania: 2020-12-18

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z zakażenia dróg moczowych dla mojej żony, która jest w stanie błogosławionym oraz o zdrowie dla naszego dzieciątka aby dobrze rozwijało się w Duchu Świętym. Bóg zapłać.

 • Halina

  data dodania: 2020-12-09

  Krzyżu Chrystusa bądźże pochwalony! Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie duszy i ciała z ciężkiej choroby Marcina (nie Covid). Stan jest bardzo ciężki zagrażający życiu. Jezu, Ty się tym zajmij! Lekarze leczą ale Bóg uzdrawia! Amen!  

 • Bozena

  data dodania: 2020-10-30

  Proszę o przemianę i nawrócenia w mojej rodziny o łaskę sakramentu małżeństwa dla córki, o łaskę Chrztu Św. dla wnuków, o bogobojne żony dla synów i wnuków. O pozbycie się problemu piwa.

 • GOSKA

  data dodania: 2020-10-25

  KOCHANA MATKO NIEPOKALANA BŁAGAM CIĘ UPROŚ ZDROWIE DLA KS. JAROSŁAWA, KTÓRY JEST TWOIM WIELKIM TCZCICIELEM MARYJO. PROSZĘ UPROŚ WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA NIEGO, DLA KAPLANOW Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJE I CALEJ PARAFII.

 • małgosia

  data dodania: 2020-10-11

  Błagam o modlitwę w intencji łaski zdrowia, pracy i zadowolenia dla mamy brata i dla mnie. O pomoc i natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji oraz zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę, który zostanie moim wiernym mężem. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Błagam, aby bratu udało się rozwinąć biznes o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny.  Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, abym nie miała nowotworu i abym nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.

 • Anna

  data dodania: 2020-10-08

  Proszę pomóż we wszystkich moich potrzebach Tobie znanych

 • Beata

  data dodania: 2020-09-28

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji spokojnej pracy dla mnie i oddalenia problemów w obecnej pracy. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Piotr

  data dodania: 2020-08-18

  W dniu św Heleny, Krzyżu Świety ponad wszystko, drzewo przenajszlachetniejsze w żadnym lesie takie nie jest, jenoco je sam Bóg niesie. O łaskę zdrowia dla Józefa, chirurga s. Boromeuszek, cichego konsultanta kontuzji szyjki kosci udowej naszego św. Jana Pawała II, Wielkiego, pokornego pracownika winnicy Pańskiej.

 • Grażyna

  data dodania: 2020-06-22

  Bardzo proszę o modlitwę za naszą mamę, jej stan jest bardzo poważny, o pomyślny przebieg zabiegu oraz łaskę uzdrowienia. Bóg zapłać za modlitę.

 • Andy

  data dodania: 2020-04-10

  Nie lękajcie się...Nie lękajcie się....powiedział Pan 

 • Elżbieta

  data dodania: 2020-04-05

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Uczestniczyłam dziś co prawda witrualnie, ale również w łączności duchowej,  we Mszy św Niedzieli Palmowej o godz 11.30. Serdeczne Bóg zapłać za to, że chociaż w taki sposób mogę się połączyć ze wszystkimi, którzy mogli przeżywać Niedzielę Palmową Męki Pańskiej w tym cudownym Sanktuarium. Bóg zapłać za błogosławieństwo relikwiami Krzyża świętego. Jak dobrze, że jesteście :) BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI

 • Aleksander

  data dodania: 2020-02-21

  Wspaniałe miejsce, pełne piękna natury i skupionej modlitwy.

 • Patrycja

  data dodania: 2020-01-25

  Do klasztoru pielgrzymujemy z mężem Bartłomiejem od kilku lat, nawet po trepanobiopsji mam siły aby wejść na górę i pomodlić sie za zdrowie swoje i bliskich, wierzę i czuję że zawsze mam większe siły i optymizm, to miejsce jest bardzo wyjątkowe. Bóg zapłać.

 • Maksymilian

  data dodania: 2020-01-02

  Mieszkam w Kielcach do klasztoru pielgrzymuję zawsze ilekroś coś ważnego się dziejej lub bedzie działo u mnie lub w moim otoczeniu. Jestem tu gdy się dzieje coś smutnego, ale dzielę się też moimi radosciami.Wczoraj byłem w żywej szopce, przepiękna a 6 stycznia wybieram się na koncert koled.Bóg z Wami. Maksymilian

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościSanktuariumNowicjatOblaciKontaktProjektyPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 6

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 82 78
tel. 41 317 70 21
tel. +48 784 718 580
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: admstr@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.