Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Prośba o modlitwę

Strona główna » Prośba o modlitwę

 • Matka

  data dodania: 2022-07-13

  Za moje jedyne dziecko Macieja i Damiana. Panie Boże pobłogosław im w zdrowiu, miłości, przyjaciołach oraz  we wszystkich planach, zamiarach, broń , chroń i strzeż. Matka

 • EWA

  data dodania: 2022-07-11

  MATKO NAJUKOCHAŃSZA, PANIE JEZU BŁAGAM I PROSZE O ZDROWIE, BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ORAZ BOŻA OPIEKĘ DLA MNIE, DLA MĘŻA AN DRZEJA I DLA SYNKA FILIPKA. JUTRO IDĘ NA BARDZO WAŻNE BADANIA, BARDZO SIĘ BOJĘ WYNIKÓW, PROSZĘ O TO BY BYŁKO WSZYSTKO DOBRZE BYM BYŁA ZDROWA. JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBIE MARYJO MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE.

 • EWA

  data dodania: 2022-07-09

  Panie Jezu, Maryjo Matko nasza oraz wszyszcy Święci błagam i proszę o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, Bożą opiekę i wszelkie potrzebne łaski dla mnie, dla mężą Andrzeja i synka Filipka. Jutro jedziemy na badania ponieważ chcemy mieć jeszcze jedno dziecko. Błagam aby wszystko byłko ok by wyszły wyniki dobrze i byśmy byli zdrowi i mogli rozpocząć starania, by udało nam się, bowiem mamy trudności.  Proszę aby Filipek był zdrowy rósł zdrowo i wyrósł na dobrego, mądrego oraz kochającego Boga człowieka. Prosze o zgodę, szacunek, zrozumienie i wszelkie potrzebne łaski w moim małżeństwie. Proszę o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo podupadła na nogi proszę o uzdrowienie jej.

 • Weronika

  data dodania: 2022-07-05

  Panie Jezu Chryste, proszę Cię ukryj w swoich Boskich Ranach i obmyj swoją Przenjadroższą Krwią Lucynę, Jana, Helenę, Marka, Marię, Bolesława, Piotra, Monikę, Sylwestra, Danutę , Józefa i Annę, by Twoja Święta Łaska nawróciła ich zatwardziałe serca, zmyła grzechy złości, nienawiści, żalu i gniewu. Spraw Dobry Jezu i Ty Matko Miłosierdzia, by te osoby przejrzały na oczy i usłyszały głos swojego sumienia, by się nawróciły póki mają jeszcze ziemski czas. Jezu, Ty się tym zajmij! Amen! Bóg zapłać!

 • Beata

  data dodania: 2022-07-01

  Bardzo proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej mamy Anny, właściwą diagnozę i leczenie.

 • Michasia

  data dodania: 2022-06-30

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Panie Jezu Chryste, Ukrzyżowany i Chwalebnie Zmartwychwstały, proszę Cię ukryj w Swoich Boskich Ranach i obmyj Swoją Przenajdroższą Krwią mojego Pracodawce z całym zespołem kierowników i doradców by Boska Moc przemieniła ich serca i złe działania i zamiary wobec pracowników. Ufam, że Prawda się obroni, bo sam Bóg Ojciec jest Prawdą i Miłością. Dziękuję Ci Dobry Boże za kolejne ataki na mnie i najbliższych. Niech będzie Bóg uwielbiony w naszym smutku i cierpieniu. Boskie Serce Jezusa zmiłuj się nad nami! Jezu, Ty się tym zajmij! Amen  

 • Łukasz

  data dodania: 2022-06-30

  Prośba o modlitwę: 1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje, 2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi, 3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i o Boże Błogosławieństwo w 2022 roku, 4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej, 5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje. 6) Za Justynę, jej męża i dzieci. 7) Za księdza Piotra i Sławka – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie. 8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów. 9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia. 10) W Bogu innych wiadomych sprawach.  

 • Przemek

  data dodania: 2022-06-29

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 101 tys. traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Mateusz

  data dodania: 2022-06-28

  Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji realizacji bożego powołania, wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!

 • Halina

  data dodania: 2022-06-17

  Panie nasz i Boże mój, bądź uwielbiony przez Święty Krzyż. Jezu zajmij się moim mężem. Ty Panie wszystko wiesz, wiesz czego potrzeba mojemu mężowi. Panie mój zajmij się Rodziną Oli i Huberta, Ty wiesz czego im potrzeba.  Krzyżu Chrystusa bądź uwielbiony.

 • Beata

  data dodania: 2022-06-16

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy. Obecnie przechodzę załamanie nerwowe przez szykany i mobing w pracy natomiast mam 5 letnie dziecko chore na autyzm i jest mi bardzo trudno w obecnej sytuacji zawodowej. Bardzo proszę o wsparcie w modlitwie!

 • Jadwiga

  data dodania: 2022-06-08

  Proszę o ratunek dla mojego wnuka Wojciecha, podjęcie leczenia, właściwą diagnozę, dalsze właściwe leczenie, opiekę Matki Bożej i Błogosławieństwo Boże. Niech Duch Święty umacnia każdego dnia w bardzo trudnej codzienności Wojciecha,jego rodziców i siostrę. 

 • Halinka

  data dodania: 2022-06-03

  Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony! Z głębi serca pragnę podziękować Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu i Świętej Rodzinie za wysłuchaną prośbę o szczęśliwe narodziny naszego pierwszego Wnuczka Antosia. Stało się to 2 czerwca we wspomnienie Matki Bożej Łaskawej. Wierzymy, że u Pana Boga, dawcy Życia nie ma przypadków. Dziękujemy Wszystkim, którzy w tej intencji się modlili. Niech będzie Bóg uwielbiony w Swoich Aniołach i w Swoich Świętych. Amen! Wdzięczna mama, teściowa i babcia Halinka z rodziną

 • Marcin

  data dodania: 2022-05-26

  W intencji dziękczynnej, za dar Bożej żony Kasi, naszego związku, rodziny, dzieci, małżeństwa, który to dar sama mi wyprosiłaś, przyspieszasz i układasz Mamusiu, i który, wierzę z całych sił, już niebawem się zmaterializuje! Ave Maria! 

 • Halinka

  data dodania: 2022-05-25

  Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony! Maryjo, Wspomożenie Wiernych, Święty Józefie i Aniołowie Stróżowie przez Wasze wstawiennictwo proszę o ratunek dla "Dobrych Nowin", bezpłatnej gazety ewangelizacyjnej, która boryka się z wydawaniem z powodów finansowych. Proszę o nowych Darczyńców i Mecenasów tego Dzieła, by Czytelnicy nadal mogli je otrzymywać a Redakcja służąca w Winnicy Pana spokojnie  pracować i ewangelizować. Amen! Bóg zapłać!

 • Teresa

  data dodania: 2022-05-17

  Błagam o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w głębokim kryzysie. Aby serce mojego męża Bogdana ponownie wypełniło się miłością, tą którą przysięgaliśmy przed Bogiem. By dobry Bóg otworzył serca na dialog i przebaczenie, by mąż podjęł trud ratowania naszej relacji. Proszę o wspomożenie mnie w moich modlitwach. Teresa  

 • Jarek

  data dodania: 2022-05-15

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej ciężko chorej mamy, syn Jarek

 • Anna

  data dodania: 2022-05-09

  Dobry Jezu, proszę zajmij się rozwiazaniem problemów z pracą oraz staw na drodze Agnieszki właściwą osobę,z którą założy szczęśliwą rodzinę, by odzyskała zdrowie i radośc życia. Dla mnie i całej rodziny proszę o błogosławieństwo i zdrowie. Bóg zapłać!

 • Natalia

  data dodania: 2022-05-09

  Proszę o modlitwę o zdrowie, siły życiowe, witalność i dobrostan Grażyny i Eugeniusza. Bóg zapłać!

 • Natalia

  data dodania: 2022-05-09

  Proszę o modlitwę w intencji mojego powrotu do zdrowia, wyzdrowienia z wszystkich chorób i bólu, które pojawiły się u mnie w ostatnich latach. Proszę też o uwolnienie od wpływu czarów i magii satanistycznej, jaka została na mnie rzucona i jaką zostałam związana. Proszę też pokornie o modlitwę o odnalezienie się w życiu i przywrócenie łaski żarliwej wiary, o otwarcie drogi powrotu do Kościoła. Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać.

 • Natalia

  data dodania: 2022-05-09

  Proszę o modlitwę za Martę, Darię, Agnieszkę, Ewelinę, Klaudię, Annę i Michała, członków sekty satanistycznej, by nawrócili się i zaprzestali uprawiania magii i szkodzenia innym. Bóg zapłać!

 • Dorota

  data dodania: 2022-05-05

  Jezu, Maryjo proszę o pracę, dobrą spowiedź, doktorat i rozwiązanie wszystkich bolesnych i trudnych spraw w moim życiu. Też o niebo dla zmarłych i zdrowie dla chorych. Dziękuje Dorota

 • Eliza

  data dodania: 2022-05-01

  Pełna nadziei i wiary, z całego serca proszę o modlitwę za mojego kochanego Dziadziusia, aby przeżył operację usunięcia przepukliny pachwinowej, która go czeka, aby nie miał żadnych skutków ubocznych, powikłań i komplikacji i aby wszystko było dobrze, żeby szybko wyszedł ze szpitala i w zdrowiu żył jeszcze długie lata. Wiesz Panie, jak bardzo go kocham. Proszę także o to, aby dobrze wyszły mu badania Holtera i echo serca, które będzie miał robione, aby nie wykryto żadnych poważnych nieprawidłowości. Proszę także o zdrowie i jeszcze długie lata życia dla mnie, mojej Mamy, Babci i Taty i abym dobrze radziła sobie w pracy, a moi przełożeni, aby byli ze mnie zadowoleni. Proszę również, aby moją Mamę przestał boleć kręgosłup i aby rehabilitacja przyniosła pożądane efekty. Pozostaję pełna wiary w Boże Miłosierdzie. Jako ofiarę składam swoją modlitwę i głęboką wiarę. Dziękuję Ci Panie za to, że jesteś ze mną i moimi Bliskimi. Amen. 

 • przemek

  data dodania: 2022-04-27

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 98300 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Agnieszka

  data dodania: 2022-04-21

  Proszę postaw Panie na drodze mojego syna najwspanialszą, dla niego, kobietę. Kobietę, z którą będą wspólnie budować rodzinę i patrzeć z miłościa w Twoją stronę. Daj mi Panie pokochać ja jak córkę.

 • Monika

  data dodania: 2022-04-11

  Proszę w dniu 19.-tych urodzin moich bliźniąt Weroniki i Michała, by Anieli zawsze nad nimi czuwali, by Bóg darzył ich zdrowiem, wiarą i wszelkimi błogosławieństwami, by umieli odóżniać zło i dobro i postępowali zawsze wedle drugiego. Proszę też o modlitwę o pomyślne ukończenie liceum i zdanie przez nich i ich rówieśników matury w maju oraz by w cudowny sposób pojawiły się środki na dalszą naukę na tych kierunkach, które są im najbardziej bliskie i najbardziej właściwe. By dostały się na takie kierunki. O tyle proszę, o ile zaświadczam, że dzieci mam poukładane, mądre i chętne do nauki. I proszę modlitwę za całą naszą rodzinę, nasze zdrowie, nasz dom i dobytek i naszą przyszłość. Bóg zapłać za modlitwę.

 • EWA

  data dodania: 2022-04-11

  PROSZĘ O ZDROWIE, BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO,OPIEKĘ MATKI BOŻEJ ORAZ ZGODĘ DLA MNIE, DLA SYNA FULIPA, DLA MĘŻA, DLA MAMY, TEŚCIÓW, RODZEŃSTWA ORAZ ICH RODZIN. PROSZĘ ZA MOJEGO SYNKA KTÓREGO CIĄGLE MECZY KASZEL. JUTRO MAMY WAŻNĄ WIZYTĘ U LEKARZA, BŁAGAM ABY MU DOPOMÓGŁ. PROSZĘ O POZYTWYWNY PRZEBIEG ZAGIEGU DLA MNIE. PROSZĘ O CUD POSIADANIA JESZCZE JEDNEGO DZIECKA. PROSZĘ O TO BY MĄŻ BYŁ MNIEJ NERWOWY, BY MNIE SZANOWAŁ, NIE KRZYCZAŁ NA NAS I BYŁ DLA NAS DOBRY I NIE BYŁ EGOISTĄ WZGLĘDEM INNYCH. PROSZĘ O ZGODĘ W RODZINIE.  JEZU ZAJMIJ SIĘ TYM, JEZU UFAM TOBIE, MARYJO MIEJ NAS W  SWOJEJ OPIECE, ŚWIĘTA RITO I WSZYSCY ŚWIĘCI WSTAWCIE SIĘ ZA NAMI.

 • Łukasz

  data dodania: 2022-04-10

  1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje. 2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi. 3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca. 4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej. 5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje. 6) Za Justynę, jej męża i dzieci. 7) Za księdza Piotra i Sławka – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie. 8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów. 9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia. 10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa. Amen

 • Małgorzata

  data dodania: 2022-04-09

  Bardzo proszę o pomoc. Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Marcina z choroby. Błagam Jezusa Miłosiernego i naszą ukochaną Matkę Maryję o tę łaskę dla niego. Jezu uratuj go. Maryjo dopomóż.  

 • Jadwiga

  data dodania: 2022-04-09

  Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania dla Dominiki oraz o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej, jej męża i ich dzieciątka.

 • Mateusz

  data dodania: 2022-04-08

  O pojednanie z moją żoną i odrodzenie małżeństwa oraz o dary Ducha Św. dla nas i naszego syna.

 • Lara

  data dodania: 2022-04-07

  Zwracam się z prośbą o modlitwę wstawienniczą i wsparcie mnie w walce o córkę Oliwię: Proszę Boga wszechmogącego o uzdrowienie córki z zaburzenia płciowości i nawrócenie dziecka na orientację heteroseksualną. Z góry serdecznie dziękuję. Z najlepszymi życzeniami, Lara  

 • Halinka

  data dodania: 2022-04-01

  Panie Jezu, proszę o łaskę powrotu do zdrowia Katarzyny. Wykryto u niej groźną chorobę zagrażającą życiu. Ufam, że w Twoich Boskich Ranach jest nasze zdrowie. Ukryj w swoim Boskim Sercu moją kuzynke, jej męża i syna i daj im Boski Lekarzu łaskę głębokiej wiary i nawrócenia w godzinie próby. Bóg zapłać!

 • Danuta

  data dodania: 2022-04-01

  Panie Jezu Miłosierny dziękuję z całego serca za wszystkie łaski, którymi obdarzasz naszą rodzinę. Matko Boża Najukochańsza otaczaj nas nadal łaską zdrowia, bezpieczeństwa, miłosierdzia. JEZU UFAM TOBIE

 • Przemek

  data dodania: 2022-03-29

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 97800 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Robert

  data dodania: 2022-03-18

  Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego rozwiązania spraw zawodowych. Bóg zapłać.

 • wojtek szydlowski

  data dodania: 2022-03-18

  O zbawienie wieczne dla śp. Emilii Czeczko.

 • Agnieszka

  data dodania: 2022-03-15

  Proszę o modlitwę w intencji ustania walk na Ukrainie i pokój na Świecie.

 • Danusia

  data dodania: 2022-03-14

  Któryś za nas cierpiał Rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad nami! Panie Jezu, przepraszam Cię za grzechy pijaństwa, narkomanii i aborcji w naszej Ojczyźnie. Proszę ukryj w swoich Boskich Ranach ofiary tych ciężkich grzechów, obmyj ich Swoją Boską Krwią aby doznaly łaski nawrócenia i opamiętania. Amen!

 • EWA

  data dodania: 2022-03-14

  BARDZO PROSZĘ O ZDROWIE, BOŻE BŁOGOSŁĄWIEŃSTWO, OPIEKĘ ORAZ OCHRONĘ PRZED NIEBEZPIECZŃSTWAMI DLA MNIE, DLA MĘŻA ANDRZEJA, DLA SYNKA FILIPKA, DLA MOJEJ MAMY, TEŚCIÓW, NASZEGO RODZEŃSTWA  ORAZ ICH RODZIN. PROSZĘ O POKÓJ NA ŚWIECIE, ABY RZĄDZĄCY ROSJĄ SIĘ OPAMIĘTAŁ I ZAPRZESTAŁ DZIAŁAŃ WOJENNYCH. PROSZE O CUD POSIADANIA JESZCZE JEDNEGO DZIECKA, BY FILIP MIAŁ RODZEŃSTWO. PROSZĘ O TO BY MOJA NERWICA LĘKOWA USTĄPIŁA I BYM BYŁA ZDROWA. PROSZĘ I BŁAGAM O POTRZEBNE ŁĄSKI. JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBIUE, JEZU ZAJMIJ SIĘ TYM. MARYJO CHROŃ NAS.

 • Maria

  data dodania: 2022-03-13

  Panie Jezu proszę w intencji córki Marty, pomóż rozwiązać jej problemy. Panie Ty wiesz, zajmij się tym. Duchu Św. przyjdź oświecaj i prowadź ją. Mateczko przytul ją do Swego Najświętszego Serca i okrywaj Swoim płaszczem każdego dnia. Proszę w intencji konających i dusz czyśćcowych, szczególnie śp. mamę Marię i ś.p tatę Józefa, a także śp. Jana, Piotra. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę. Panie Boże błogosław im.

 • Halina

  data dodania: 2022-03-11

  W Krzyżu cierpienie, w Krzyżu  Zbawienie, w Krzyżu Miłości nauka. Panie Jezu Chryste obmyj Swoją Przenajdroższą Krwią i ukryj w Swoich Boskich Ranach moją chorą, niepełnosprawną Koleżankę Danusię, która teraz doświadcza ciężkiej choroby. Panie Jezu uratuj Ją, bo jest potrzebna rodzinie i najbliższym. Daj Jej siły by w pokorze serca przyjęła to cierpienie i ofiarowała Bogu w intencji nawrócenia Osoby Panu Bogu wiadomej! Jezu, Ty się tym zajmij! Amen!

 • Dorota

  data dodania: 2022-03-10

  Święty Boże, proszę o moc zaufania do Ciebie i całkowite uzdrowienie mnie i mojego życia. Proszę też za zmarłych i ludzi starych oraz dzieci i kobiety. Dziękuję Dorota

 • Jadwiga

  data dodania: 2022-03-08

  Proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa Pauliny i Dawida oraz Boże Błogosławieństwo dla nich i ich synka Danielka

 • Anna

  data dodania: 2022-03-01

  Proszę o modlitwe w intencji pokoju w naszej ojczyźnie, aby Bóg w swoim miłosierdziu uchronił nas od wojny.

 • Łukasz

  data dodania: 2022-03-01

  Za Agnieszkę, Łukasza, Sławka i Piotra i ich rodziny oraz w Bogu wiadomych sprawach - o Boże Błogosławieństwo na 2022 rok. Amen.

 • WOJTEK

  data dodania: 2022-02-27

  Proszę o modlitwę za mnie i Julię. O wzajemną otwartość na siebie i zaufanie. 

 • Przemek

  data dodania: 2022-02-25

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 96500 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Halinka

  data dodania: 2022-02-24

  Króluj nam Chryste! Zawsze i Wszędzie! Bardzo proszę Wszystkich o modlitwę o pokój na świecie za wstawiennictwem Świętego Andrzeja Boboli Patrona Polski i Świętego Michała Archanioła Patrona Ukrainy. Maryjo, Królowo Polski - módl się za nami! Maryjo, Królowo Pokoju - módl się za nami!

 • Mama i Teściowa

  data dodania: 2022-02-24

  Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony! Jezu Chryste, dawco Życia, dziękuję, że córka Justyna i synowa Marzena noszą pod sercem cudownie poczęte Dzieci. Oddaje je pod opiekę Bożej Opatrzności jak również Rodziców tych Nienarodzonych Dzieci, Lekarzy i Położników Ginekologów. Matko Pięknej Miłości, Święty Józefie i Aniołowie Stróżowie czuwajcie i chrońcie ich przed złem tego świata. Jezu, Ty się tym zajmij! Bóg zapłać!

pierwsza|poprzednia|3|4|5| z   797 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościSanktuariumNowicjatOblaciKontaktProjektyPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 10

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 82 78
tel. 41 317 70 21
tel. +48 784 718 580
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: admstr@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.