Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Prośba o modlitwę

Strona główna » Prośba o modlitwę

 • Krystyna

  data dodania: 2021-11-02

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duszy i ciała, uwolnienia od nałogu pijaństwa i nawrócenia mojego brata Macieja. Jezu ufam Tobie.

 • Krystyna

  data dodania: 2021-11-02

  Proszę o modlitwę w intencji  odzyskania zdrowia oraz potrzebne łaski dla mojej mamy Stanisławy. Bóg zapłać. Jezu ufam Tobie

 • Przemek

  data dodania: 2021-10-26

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 91500 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Krzysztof

  data dodania: 2021-10-25

  Proszę o łaski Ducha Św. dla naszej rodziny, łaski wiary, miłości zdrowia uchronienia od złego. Proszę w szczególności o łaski dla naszego syna Jakuba

 • EWA

  data dodania: 2021-10-25

  PANIE JEZU, NAJŚWIETSZA MARYJO ORAZ WSZYSCY ŚWIĘCI BŁAGAM I PROSZĘ O ZDROWIE, BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA MNIE, DLA MĘŻA ANDRZEJA ORAZ SYNA FILIPKA. PROSZĘ ABYŚMY WYZDROWIELI. MECZYMY SIĘ GRYPĄ JUŻ 3 TYGODNIE. JEZU UFAM TOBIE

 • Monika

  data dodania: 2021-10-18

  O potrzebne łaski, szczególnie łaskę skupienia, Światło Ducha św. i pokój w sercu na czas trudnego egzaminu dla Moniki

 • Barbara

  data dodania: 2021-10-14

  Z całego serca proszę o modlitwę aby litościwy Bóg wysłuchał mych próś i ulitował się nad nami. Dobry Jezu spraw abysmy mieli srodki na spłate naszych długów i na operacje naszej Oli i za pomyslność tej operacji. Dopomóż abyśmy mogli spokojnie żyć bez długów w wierze i miłości na twoją chwałę i pomagac innym potrzebującym.

 • Maria

  data dodania: 2021-10-12

  Jezu, dziękuję za dotychczas otrzymane łaski a teraz proszę Cię o łaskę chrztu dla mojego wnuka, łaskę I Komunii świętej dla mojego wnuka oraz łaskę powrotu mojej córki do Kościoła, Jezu pobłogosław mojej rodzinie i ześlij łaskę miłości, szacunku i dobroci dla mojej córki, jej synów i męża. Jezu spraw aby córka umożliwiła synom otrzymanie sakramentu chrztu i Komunii świętej. Jezu Ufam Tobie! Jezu Ufam Tobie! Jezu Ufam Tobie!

 • Maria

  data dodania: 2021-10-12

  Jezu, proszę Cię spraw, aby moi wnukowie otrzymali sakramenty święte, oby został ochrzczony i zeby córka wróciła do Kościoła. Jezu Ufam Tobie.

 • Marcin

  data dodania: 2021-10-11

  O uwolnienie i uzdrownie z nalogu picia żebym już nigdy nie wypił ani kropli

 • Marcin

  data dodania: 2021-10-10

  o uwolnienie i uzdrowienie  

 • Mama

  data dodania: 2021-10-05

  Króluj nam Chryste! zawsze i wszędzie! Jezu Chryste dawco Życia, dziękuję, że Synowa Marzenka nosi pod sercem cudownie poczęte Dziecko. Oddaje pod opiekę Bożej Opatrzności Nowe Życie i  Jego Rodziców oraz Lekarzy. Matko Pięknej Miłości, Święty Józefie i Aniołowie Stróżowie czuwajcie i chrońcie  ich przed złem tego świata.  

 • Halinka

  data dodania: 2021-09-30

  Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiny! Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krysi o łaskę powrotu do zdrowia i szczęśliwą operację onjkologiczną. Panie Jezu, Niepokalana nasza Matko - Uzdrowienie Chorych i Święty Józefie, w Wasze Serca oddaję chorych i lekarzy. Jezu ufam Tobie!  

 • Maria

  data dodania: 2021-09-28

  Jezu dziękuję Ci za dotychczasowe łaski i dary zesłane na moją rodzine i proszę Cię o pomyślne i szybkie  rozwiązanie spraw i problemów mojej córki i jej rodziny. Jezu Ty wiesz o czym mówię; Jezu Ufam Tobie, Jezu Ufam Tobie Jezu Ufam Tobie        

 • Przemek

  data dodania: 2021-09-27

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 90000 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Halina

  data dodania: 2021-09-21

  Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony! Bardzo proszę o modlitwę o powrót do zdrowia i sił niepełnosprawnej mojej Koleżanki Helenki. Jezu Ty się tym zajmij!  

 • Łukasz

  data dodania: 2021-09-18

  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie dla mojego taty Andrzeja, który bardzo cieri z powodu nowotworu złosliwego rozsianego po całym organizmie.

 • Ewa

  data dodania: 2021-09-17

  Proszę o modlitwę o łaskę wiary dla Tymona i Marty, aby dotknęła ich miłość Boga oraz w intencji Kasi, o zdrowie, dary Ducha Sw. i dobrego męża

 • Danuta

  data dodania: 2021-09-15

  Panie Jezu Miłosierny proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla mojego męża aby również pozytywnie zakończyły się jego problemy. Matko Boża orędowniczko nasza pomóż nam. JEZU UFAM TOBIE

 • Anna

  data dodania: 2021-09-05

  Panie Boże dziękuję za otrzymane łaski, proszę o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla całej mojej rodziny.Proszę o pozytywne rozwiązanie spraw zawodowych córki Agnieszki, wyciszenie i znalezienie męża.Panie spraw, by unormowała się sytuacja  Natalii oraz Damiana, by wyszli z nałogu.Wspieraj Dorianka oraz mnie w codziennym zmaganiu się z problemami.Bóg zapłać.!

 • Rafał

  data dodania: 2021-09-03

  Proszę o modlitwę w intencji o wiarę, wytrwałość, pracę, dla siostrzeńców o odnalezienie się w nowej szkole, rozwój, dla siostry o załatwienie spraw bytowych, pracę oraz wzrost duchowy.

 • Marcin

  data dodania: 2021-09-02

  Bardzo proszę o modlitwę, żebym mógł znaleźć pracę i utrzymać moją rodzinę. 

 • Danuta

  data dodania: 2021-09-01

  Panie Jezu ukochany błogosław mojemu synowi, aby był zdrowy, szczęśliwy, aby otaczali go dobrzy ludzie. JEZU UFAM TOBIE

 • Danuta

  data dodania: 2021-08-27

  Panie Jezu Miłosierny i pełny miłości, otocz szczególną opieką naszą rodzinę abyśmy byli zdrowi, chroń nasze mieszkanie abyśmy w nim byli bezpieczni a wszystkie trudne sprawy pozytywnie zostały rozwiązane. Matko Boża wstawiaj się za nami. JEZU UFAM TOBIE

 • Przemek

  data dodania: 2021-08-26

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 89300 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Sławomir

  data dodania: 2021-08-25

  O wiarę i Boże drogowskazy dla Szymona.

 • Agnieszka

  data dodania: 2021-08-19

  Pragnę prosić o modlitwę za całą moją rodzinę aby została uwolniona od wszelkich zaszłych zniewoleń. Abyśmy uzyskali prawdziwą wolność i poczuli ogromną miłość Boga ku nam. Polecam modlitwie szczególnie w tym czasie zdrowie mojego sześcioletniego syna Karola, który ma niepokojące objawy neurologiczne oraz moją osobę. Czeka mnie 8. września operacja onkologiczna. Dziękuję :-)

 • Natalia

  data dodania: 2021-08-17

  Proszę o modlitwę o chęć leczenia się i rehabilitacji dla mojej mamy Ireny. Tak bardzo jej potrzebuję. Potrzebuję mieć mamę. Kocham ją. Ona przez swoją chorobę odmawia leczenia i rehabilitacji. Proszę o wsparcie duchowe dla niej.

 • Rafał

  data dodania: 2021-08-14

  Proszę o modlitwę w intencji o wytrwałość, wiarę, pracę oraz o łaski potrzebne.

 • EWA

  data dodania: 2021-08-12

  MARYJO MATKO NASZA, PANIE JEZU ORAZ WSZYSCY ŚWIĘCI PROSZE I BŁAGAM I PROSZE O ZDROWIE DLA MOJEGO JEDYNEGO SYNA. DZIŚ IDZIEMY NA WAŻNE USG BARDZO SIĘ BOJĘ, PROSZE O TO BY BYŁO WSZYSTKO DOBRZE. JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBIE JEZU ZAJMIJ SIE TYM MARYJO CHROŃ GO I OKRYJ SWOIM PŁASZCZEM

 • Halina

  data dodania: 2021-08-11

  Ave Crux! Chryste Ukrzyżowany i Chwalebnie Zmartwychwstały broń od złego całą naszą rodzinę i Ojczyznę. Ześlij błogosławieństwo na Nowożeńców: Justynę i Marcina, Marzenę i Kamila, Sabinę i Marcina. Maryjo, Królowo Rodzin módl się za nami! Jezu Ty się tym zajmij! Amen Bóg zapłać!

 • Hanna

  data dodania: 2021-08-08

  Proszę o modlitwę w intencji Natalii o łaskę zdania przez nią egzaminu na aplikację adwokacką 25 września br. Prosi mama Hanna 

 • Aga

  data dodania: 2021-08-07

  Proszę o modlitwę za zdrowie mojego mężą Jarosława- człowieka dobrego, szlachetnego, wrażliwego, którego choroba zaatakowała nagle, z ogromną siłą.

 • Ewa

  data dodania: 2021-08-02

  MARYJO, PANIE JEZU, DUCHU ŚWIĘTY BARDZO PROSZE O ZDROWIE I WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA MOJEGO SYNKA FILIPA. DZIŚ IDZIEMY NA  BADANIA PROSZE ABY WSZYSTKO BYŁO OK. BŁAGAM. JEZU UFAM TOBIE JEZU UFAM TOBIE JEZU UFAM TOBIE JEZU ZAJMIJ SIĘ TYM MARYJO OKRYJ GO SWOIM PŁASZCZEM I CHROŃ

 • EWA

  data dodania: 2021-07-30

  MARYJO MATKO NASZA, PANIE JEZU, DUCHU ŚWIĘTY ORAZ WSZYSCY ŚWIĘCI BŁAGAM O ZDROWIE DLA MOJEGO SYNA FILIPA. DZIŚ IDZIEMY DO LEKARZA NA WAŻNĄ WIZYTĘ. BŁAGAM TAK BARDZO SIĘ BOJĘ O MOJE DZIECKO, BŁAGAM WYKAŻCIE MIŁOSIERDZIE I BY BYŁ ZDROWY. JEZU UFAM TOBIE, JEZU UFAM TOBIE MARYJO OKRYJ GO SWOIM PŁASZCZEM

 • Danuta

  data dodania: 2021-07-27

  Miłosierny Jezu błagam ochroń naszą rodzinę przed wierzycielami męża, aby pomyślnie udało się rozwiązać problem, aby nasze mieszkanie, nasza rodzina była bezpieczna. Matko Boża błagamy Ciebie, otaczaj nas Twoją nieustanną opieką tak jak dotychczas. JEZU UFAM TOBIE.

 • Beata

  data dodania: 2021-07-02

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Grzegorza o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla niego.

 • Przemek

  data dodania: 2021-06-27

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. O opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 88000 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Danuta

  data dodania: 2021-06-16

  Panie Jezu, dziękuję za nieustanną pomoc i proszę o dalszą opiekę nad naszą rodziną. Powierzam Tobie i opiece Matce Najświętszej całe nasze życie. Tobie oddaję wszystko. JEZU UFAM TOBIE

 • Łukasz

  data dodania: 2021-06-11

  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, św. Jana Pawła II, bł. ks. Jerzego Popiełuszki i Czcigodnych Sług Bożych kard. Stefana Wyszyńskiego oraz matki Elżbiety Róży Czackiej proszę o uzdrowienie i pomyślne wyniki badań dla mojego Taty Andrzeja. 

 • Jagoda

  data dodania: 2021-06-08

  Ojcze, Panie Jezu, Duchu Św., Matko Najświętsza, dziękujemy Wam za Waszą nad nami opiekę i wstawiennictwo.  Prosimy orędujcie za naszą rodziną. Pokornie prosimy o uzdrowienie i uwolnienie od wszelkiego zła naszej mamusi i babci. Prosimy także o powrót członków całej rodziny do sakramentów świętych i o łaskę poznania Miłości Bożej i Miłosierdzia. Amen.   

 • Przemek

  data dodania: 2021-05-27

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 86800 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Jadwiga

  data dodania: 2021-05-26

  Bardzo proszę o modlitwę o pomyślny przebieg operacji drugiego oczka i dalszego leczenia w intencji Oli. Matko Przenaświętsza i Niepokalana otocz swoją opieką Olę i jej rodziców, a Ty Panie Boże Święty. Błogosław calej rodzinie.

 • Beata

  data dodania: 2021-05-23

  Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii. Bóg zapłać Beata.

 • Beata

  data dodania: 2021-04-30

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji zażegnania konfliktu z kierownikiem w pracy oraz możliwość spokojnej pracy w życzliwej atmosferze.

 • Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

  data dodania: 2021-04-26

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 86000 traktatów.

 • Maciej

  data dodania: 2021-04-21

  Proszę o modlitwę w intencji o dobrą pracę dla mnie i aby była ona dobra dla naszej rodziny oraz w intencji o szczęśliwe rozwiązanie dla Żony Joanny i Dziecka

 • Anna

  data dodania: 2021-04-18

  Proszę o modlitwę za duszę śp. Taty Edmunda i o uzdrowienie i siły dla Mamy Cecylii oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Aga

  data dodania: 2021-04-13

  Proszę o modlitwę w intencji Ireneusza, aby Bóg mu wybaczył i przyjął go do Królestwa Bożego. Niech spoczywa w pokoju.

 • Karolina i Tomek

  data dodania: 2021-04-13

  Panie Jezu, Mamo Boża bardzo błagamy, żebyśmy my, Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, pobrali się, założyli razem wspaniałą rodzinę i żebyście zawsze byli z nami. Błagamy też o długie życie, zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami zawsze, szczęście, wzajemną zgodę, pomoc w pracy, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas.

pierwsza|poprzednia|3|4|5| z   799 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościGaleria 2022SanktuariumNowicjatOblaciKontaktProjektyPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 4

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 82 78 (awaria telefonu)
tel. 41 317 70 21 (awaria telefonu)
Prosimy dzwonić na następujący telefon +48784718580
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: admstr@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.