Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Księga gości

Strona główna » Księga gości

 • Karolina

  data dodania: 2022-11-29

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o jego nawrócenie, o powrót do Boga, do żony i córki, o zgodę i pokój w rodzinie, o pozytywny wynik sprawy w sądzie.

 • ANETA

  data dodania: 2022-11-18

  Proszę o modlitwę w intencji mamy Wiesławy o uzdrowienie z choroby nowotworowej.Matko Boża dopomóż!!!

 • ewa

  data dodania: 2022-09-06

  PROSZĘ O MODLITWE W INTENCJI WYNAGRADZAJĄCEJ ZA WSZELKIE ZŁO W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM GABRIELI I JAROSŁAWA Z PROŚBĄ O WYPEŁNIENIE ŻYCIA BOŻYM POKOJEM I BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM ORAZ OPIEKĄ MATKI BOŻEJ

 • EWA

  data dodania: 2022-09-06

  ZA RODZINĘ EWY I STANISŁAWA O OCHRONĘ PRZEZ NAJDROŻSZĄ KREW CHRYSTUSA

 • Piotr

  data dodania: 2022-07-14

  Matce Bożej polecam i proszę o modlitwę w intencji naszej Córeczki, aby szczęśliwie zakończyła swój pobyt na obczyźnie i odnalazła szczęście blisko nas.    

 • Karolina

  data dodania: 2022-07-03

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Michała, o zdrowie i siły dla niego, o Boże Błogosławieństwo, o wyzwolenie go z nałogów, o zerwanie gorszących go relacji oraz o pomyślne rozwiązanie jego trudnej sprawy w sądzie. Proszę również o modlitwę o uzdrowienie relacji małżeńskiej.

 • Agata

  data dodania: 2022-05-11

  Matko Najświętsza wysłuchaj moich próśb, pomóż zaznać ulgi i radości, spraw, że dzięki Tobie zostaną pokonane wszelkie kłopoty mojej córki Angeliki. Błagam dla niej Królowo Nieba i Ziemi o cud pokonania złego, ochrony przed niegodziwymi ludźmi i powrót na dawne stanowisko pracy. 

 • Natalia

  data dodania: 2022-05-09

  Proszę o modlitwę o zdrowie i siły życiowe dla Grzegorza, o uwolnienie z magii satanistycznej, jaka została na niego rzucona, oraz o znalezienie dobrej pracy i stablizację finansową. Bóg zapłać!

 • Kasia

  data dodania: 2022-05-07

  Proszę modlitwę wstawienniczą w moich intencjach...

 • Jadwiga

  data dodania: 2022-03-08

  Proszę o modlitwę o nawrócenie Dawida, opiekę Matki Bożej Niepokalanej i Boże Błogosławieństwo

 • Wioleta

  data dodania: 2022-01-29

  Serdecznie proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia psychicznego i fizycznego oraz błogosławieństwo dla mojego męża i całej rodziny...proszę o cichą modlitwę w intencji dziecka które straciłam w ciąży... Króluj nam Chryste!

 • EWA

  data dodania: 2021-10-25

  PROSZĘ O ZDROWIE I WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA MOJEJ MAMY JANINY. PO ŚMIERCI TATY BARDZO PODUPADŁA NA ZDROWIU. JEZU UFAM TOBIE

 • Maria

  data dodania: 2021-08-16

  Proszę o modlitwę w intencji córki Żanetki o siły w walce z chorobą nowotoworową i szybki powrót do zdrowia. Boże błogosław jej na dalsze lata życia. Bóg zapłać

 • Małgorzata

  data dodania: 2021-04-16

  Proszę o modlitwę w intencji Darka o powrót do zdrowia, o zdrowie dla Kasi, Adriana o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.  

 • Renata

  data dodania: 2021-02-11

  Króluj nam Chryste! Bardzo proszę o modlitwę w intencji Katarzyny, o dobrą diagnozę i stosowne leczenie. Stan jest bardzo ciężki. Niech wypełni się wola Boża a Bratanica podejmie walkę duchową o pokonanie zagrożenia i nawrócenie.

 • Mama

  data dodania: 2021-01-04

  Krzyżu Chrystusa bądżże pozdrowiony! Panie Jezu w Trójcy Świętej Jedyny, Matko Boża i Święty Józefie, dziękuję za zawarcie sakramentu małżeństwa w minionym roku przez nasze dzieci: syna Kamila i Marzenę oraz córkę Justynę i Marcina. Oddaję ich pod opiekę Bożej Opatrzności i proszę dla nich o łaskę Wiary, Nadziei i Miłości i Dar Macierzyństwa. Jezu Ty się tym zajmij! Bóg zapłać!

 • Rafał

  data dodania: 2020-12-19

  Panie Jezu błagam o łaskę uzdrowienia dla ojca Marka Sz. i Twoją opiekę 

 • Halina

  data dodania: 2020-12-18

  Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony! Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia Edyty. Choruje na raka z przerzutami na kości. Bóg zapłać!

 • Krzysztof

  data dodania: 2020-12-18

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z zakażenia dróg moczowych dla mojej żony, która jest w stanie błogosławionym oraz o zdrowie dla naszego dzieciątka aby dobrze rozwijało się w Duchu Świętym. Bóg zapłać.

 • Halina

  data dodania: 2020-12-09

  Krzyżu Chrystusa bądźże pochwalony! Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie duszy i ciała z ciężkiej choroby Marcina (nie Covid). Stan jest bardzo ciężki zagrażający życiu. Jezu, Ty się tym zajmij! Lekarze leczą ale Bóg uzdrawia! Amen!  

 • Bozena

  data dodania: 2020-10-30

  Proszę o przemianę i nawrócenia w mojej rodziny o łaskę sakramentu małżeństwa dla córki, o łaskę Chrztu Św. dla wnuków, o bogobojne żony dla synów i wnuków. O pozbycie się problemu piwa.

 • GOSKA

  data dodania: 2020-10-25

  KOCHANA MATKO NIEPOKALANA BŁAGAM CIĘ UPROŚ ZDROWIE DLA KS. JAROSŁAWA, KTÓRY JEST TWOIM WIELKIM TCZCICIELEM MARYJO. PROSZĘ UPROŚ WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA NIEGO, DLA KAPLANOW Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJE I CALEJ PARAFII.

 • małgosia

  data dodania: 2020-10-11

  Błagam o modlitwę w intencji łaski zdrowia, pracy i zadowolenia dla mamy brata i dla mnie. O pomoc i natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji oraz zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę, który zostanie moim wiernym mężem. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Błagam, aby bratu udało się rozwinąć biznes o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny.  Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, abym nie miała nowotworu i abym nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.

 • Anna

  data dodania: 2020-10-08

  Proszę pomóż we wszystkich moich potrzebach Tobie znanych

 • Beata

  data dodania: 2020-09-28

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji spokojnej pracy dla mnie i oddalenia problemów w obecnej pracy. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Piotr

  data dodania: 2020-08-18

  W dniu św Heleny, Krzyżu Świety ponad wszystko, drzewo przenajszlachetniejsze w żadnym lesie takie nie jest, jenoco je sam Bóg niesie. O łaskę zdrowia dla Józefa, chirurga s. Boromeuszek, cichego konsultanta kontuzji szyjki kosci udowej naszego św. Jana Pawała II, Wielkiego, pokornego pracownika winnicy Pańskiej.

 • Grażyna

  data dodania: 2020-06-22

  Bardzo proszę o modlitwę za naszą mamę, jej stan jest bardzo poważny, o pomyślny przebieg zabiegu oraz łaskę uzdrowienia. Bóg zapłać za modlitę.

 • Andy

  data dodania: 2020-04-10

  Nie lękajcie się...Nie lękajcie się....powiedział Pan 

 • Elżbieta

  data dodania: 2020-04-05

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Uczestniczyłam dziś co prawda witrualnie, ale również w łączności duchowej,  we Mszy św Niedzieli Palmowej o godz 11.30. Serdeczne Bóg zapłać za to, że chociaż w taki sposób mogę się połączyć ze wszystkimi, którzy mogli przeżywać Niedzielę Palmową Męki Pańskiej w tym cudownym Sanktuarium. Bóg zapłać za błogosławieństwo relikwiami Krzyża świętego. Jak dobrze, że jesteście :) BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI

 • Aleksander

  data dodania: 2020-02-21

  Wspaniałe miejsce, pełne piękna natury i skupionej modlitwy.

 • Patrycja

  data dodania: 2020-01-25

  Do klasztoru pielgrzymujemy z mężem Bartłomiejem od kilku lat, nawet po trepanobiopsji mam siły aby wejść na górę i pomodlić sie za zdrowie swoje i bliskich, wierzę i czuję że zawsze mam większe siły i optymizm, to miejsce jest bardzo wyjątkowe. Bóg zapłać.

 • Maksymilian

  data dodania: 2020-01-02

  Mieszkam w Kielcach do klasztoru pielgrzymuję zawsze ilekroś coś ważnego się dziejej lub bedzie działo u mnie lub w moim otoczeniu. Jestem tu gdy się dzieje coś smutnego, ale dzielę się też moimi radosciami.Wczoraj byłem w żywej szopce, przepiękna a 6 stycznia wybieram się na koncert koled.Bóg z Wami. Maksymilian

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościSanktuariumNowicjatOblaciKontaktProjektyPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 5

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 82 78
tel. 41 317 70 21
tel. +48 784 718 580
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: admstr@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.