Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Prośba o modlitwę

Strona główna » Prośba o modlitwę

 • Krzysztof

  data dodania: 2020-08-06

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia miłości Rafała i Katarzyny oraz piękną i długą znajomość dla nich.

 • Organizatorzy Exodusu Młodych

  data dodania: 2020-08-05

  Prosimy o modlitwę za X Exodus Młodych - ogólnopolskie spotkanie młodzieży w diecezji zamojsko-lubaczowskiej, które odbędzie się pod hasłem "Wtajemniczeni!" 18-20 sierpnia w Górecku Kościelnym, aby czas tego jubileuszowego wydarzenia przyniósł łaskę wtajemniczenia w wyjątkowe misterium, jakim jest Eucharystia, abyśmy wspólnie mogli odkryć Dar nieskończonej miłości Boga, z łaską przyjąć Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie oraz bezpiecznie i pełni wiary w Boży Plan przeżyć czas tej formacji, a po zakończeniu spotkania pielęgnować jego owoce.

 • Polska rodzina

  data dodania: 2020-07-29

  Matko Boża Zwycięska proszę o dar siły dla wszystkich Polaków by stanęli razem w obronie WIARY, Koscioła i Krzyża Chrystusa . Daj nam wszystkim światło do twardej mądrej postwy wobec hord szatana, które nas i naszą Ojczyznę atakują . Proszę.

 • przemek

  data dodania: 2020-07-26

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 78000 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Bożena

  data dodania: 2020-07-23

  Proszę o modlitwę w intencji chorej na nowotwór Mamy, o łaskę uzdrowienia oraz Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

 • Jolanta

  data dodania: 2020-07-20

  Jezu dziękuję że mnie wysłuchałeś, przemieniłeś mnie i uwolnieniłeś od otaczającego mnie bałaganu i zniewoleń, wciąż zawierzam Ci Konrada i Joanne i dziekuję ze sie nami wszystkimi opiekujesz .Amen

 • Jolanta

  data dodania: 2020-07-19

  O wszelkie Dary Ducha Świętego dla księdza Piotra, o umocnienie w  powołaniu i łaskę uzdrowienia duszy i ciała, poukładanie wszystkich spraw zdrowotnych i relacji między ludzkich, pogodzenie się z wolą Bożą. Niech dobry Bóg weźmie go za rękę i przeprowadzi przez trudności i pokusy. O Boże Błogosławieństwo dla niego i ochronę przed atakami złego.

 • Danuta

  data dodania: 2020-07-17

  Panie Jezu Miłosierny obdarz długim życiem i zdrowiem naszych rodziców aby byli zdrowi i szczęśliwi na długie lata. MATKO BOŻA OPIEKUJ SIĘ NIMI JEZU UFAM, TOBIE

 • Bożena

  data dodania: 2020-07-16

  Jezu zawierzam Ci moją córke Magdalenę prosząc o uzdrowienie jej duszy i ciała.

 • ADAM

  data dodania: 2020-07-16

  Proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże i dar potomstwa dla Moniki i Adama.

 • Mirosław

  data dodania: 2020-07-16

  Jezu Chryste błagam obroń nas w Polsce przed lokalnym legionem szatana, który niszczy naszą tożsamość, który wznieca kolejne awantury, który atakuje nasz Kościół i depcze Wiarę świętą. Jezu Chryste ześlij nam wstawiennictwo naszych świętych i błogosławionych przodków by dali nam każdą siłę w tej walce z Sodomą i Gomorą i piekłem na ziemi. Amen.

 • Danuta

  data dodania: 2020-07-14

  Panie JEZU MIŁOSIERNY i MATKO BOŻA otaczaj nieustannie opieką naszą rodzinę. Spraw aby wszystkie trudne dla nas sprawy zostały pozytywnie rozwiązane. Twojej milości oddajemy się i powierzamy wszystko co mamy. Pomóż pozytywnie załatwić wszystkie sprawy mojemu synowi, mężowiu i mnie. JEZU UFAM TOBIE

 • Anna

  data dodania: 2020-07-11

  Proszę Cię Jezu Miłosierny o Boże Miłosierdzie dla nas. O zbawienie, uzdrowienie Mikolaja, Ani, Tomasza, rodzeństwa z rodziną. Za Elę, dzieci, rodzine. O przebłaganie, wynagrodzenie za grzechy w rodzinie. Za zmarłych z tych rodziny o Niebo. Za dusze w czyścu cierpiące, za samobójcow, dzieci utracone, z grzeszników o Boze Milosierdzie i o zbawienie.

 • Ryszard

  data dodania: 2020-07-09

  Pokornie proszę o modlitwę. Jesteśmy doświadczeni wraz z siostrą i naszym tatą ,ciężkimi przewlekłymi chorobami. Wspólnie prosimy Boga o dobry wybór prezydenta przez Polaków. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

 • matka

  data dodania: 2020-07-07

  Jezu Chryste - zawierzam Ci Artura i Annę oraz ich dzieci: Krzysztofa, Alicję i Zbigniewa.

 • Andrzej

  data dodania: 2020-06-23

  Za żyjących i zmarłych z rodziny i otoczenia Andrzeja oraz o zdrowie dla Stanisławy, w int. Davida, Mariusa, Artura. 

 • Mirosław

  data dodania: 2020-06-23

  Matko Boża Dziewico Maryjo błagam Ciebie o nawrócenie Polaków o powrót do modlitwy, do czystego sumienia i szukania oparcia w Bogu i odrzucenia wszelkich działań szatana i jego legionu - szczególnie teraz w czasie waznego wyboru. Amen.  

 • Adam

  data dodania: 2020-06-22

  Proszę o modlitwę za moją żonę, którą czeka bardzo trudny zabieg. Proszę o modlitwę w intencji łaski uzdrowienia dla mojej żony, u której zdjagnozowano nowotwór trzustki. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Renata

  data dodania: 2020-06-22

  Szczęść Boże proszę o modlitwę za pomyślny przebieg trudnego zabiegu dla naszej mamy, łaskę uzdrowienia oraz Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Bóg zapłać za modlitwę i pamięć.

 • Bożena

  data dodania: 2020-06-22

  Szczęść Boże, prosimy  o modlitwę za łaskę zdrowia dla Heleny - żony i mamy (zagrożenie życia), opiekę Matki Bożej oraz Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Jadwiga

  data dodania: 2020-06-22

  Boże Wszechmogacy w Trójcy Jedyny daj nam wolę do wyboru prawdziwego katolika, Polaka niezłomnego patriotę służacego Polsce, Polakom o oparciu o TWOJE Prawo. Zachowaj nas od wszelkjich przebierańców. Amen.

 • polska rodzina

  data dodania: 2020-06-19

  Jezu Chryste błagam o Twoje cudowne wstawiennictwo: wiekszość jest katolikami, mieliśmy mocarzy wiary i czynu, żaden wróg nas nie wyeliminował, błagam daj nam ponownie prezydenta katolika, patriotę niezłomnego, który chce prawdziwie suwerennej Polski. Daj nam wszystkim taki wybór. Amen.    

 • Marek

  data dodania: 2020-06-18

  W tym szczególnym miejscu błagam o łaskę uzdrowienia.

 • Danuta

  data dodania: 2020-06-18

  Boże Miłosierny pomóż mojemu mężowi aby wszystkie ciężkie sprawy, które po ludzku są nie do ogarnięcia rozwiązły się pomyślnie. JEZU UFAM TOBIE

 • Bronisława

  data dodania: 2020-06-14

  Święci Patroni, Święty Gabrielu błagam wstawcie się nami dziś by wybrano Polaka, który czynem broni Krzyża i Świętej wiary, który broni chleba dla każdego  i  pełnej prawdziwej suwerenności . Zachowajcie Polskę od takich co działają  za obce srebrniki  . Błagam o wasze wstawiennictwo teraz. 

 • Aleksandra

  data dodania: 2020-06-13

  Szczęść Boże, Błagam o modlitwę za zdrowie Pawła, który zmaga się ze złośliwym nowotworem. O łaskę zdrowia dla niego i potrzebną siłę w walce z chorobą. O wiarę i nadzieję dla niego. Niech Dobry Pan ulituje się nam nim. Bóg zapłać za wszystkie słowa modlitwy.

 • Ewa

  data dodania: 2020-06-12

  Panie Jezu tak bardzo proszę o uzdrowienie z tej okropnej choroby układu pokarmowego. Tak bardzo pragnę normalnie jeść i pić.

 • Jan

  data dodania: 2020-06-10

  Panie Jezu Chryste błagam Ciebie i Matkę Bożą Zwycięską umocnij Andrzeja Dudę w jego służbie obrony suwerennej ojczyzny i w jego obecnej rywalizacji. Błagam umocnij Go na zdrowiu i na drodze dla dobra Polskiej rodziny i Ojczyzny baszej . Amen   

 • Jamroży

  data dodania: 2020-06-09

  Boże Ojcze Wszechmogący w Trójcy Jedyny modlę się o dar światła , które przenika wszystko, które pozwoli wybrać Polaka,  aktywnego Katolika , który w swojej służbie zawsze będzie się odwoływał do warości ponadczasowych, które nam tu zostawiłeś. Modlę się o taki wybór. Amen.

 • Józef

  data dodania: 2020-06-05

  Panie Jezu Chryste proszę o dar swiatła i dar mądrości dla nas wszystkich rozpoczynających i kończących każdy dzień znakiem krzyża byśmy wybrali tak jak wybrać trzeba dla dobra Polski dla dobra WIARY w Zmartwychwstanie Pana Jezusa Chrystusa. Poprowadz nas wszystkich na tej obecnej drodze. Amen. 

 • Małgorzata

  data dodania: 2020-06-04

  Proszę o wsparcie w modlitwie w intencji mojej cioci Józefy, o poprawę jej ciężkiego stanu zdrowia, o odzyskanie potrzebnych sił i szczęśliwy powrót ze szpitala do domu.    

 • Maksymilian

  data dodania: 2020-06-03

  Jezu Chryste ulituj się nad Polakami i Polską i pozwól nam zyć w zgodzie z Twoją Nauką i w zgodzie z tymi wartościami, o które walczyli nasi święci przodkowie i nasi rodacy, którzy leżą pod brzozowymi krzyżami i w bezimiennych dołach. Jezu Chryste pomóż nam w naszej obecnej rzeczywistości. Błagam Ciebie. 

 • Rafał

  data dodania: 2020-06-03

  Proszę o modlitwę w intencji o łaskę nawrócenia i zdrowia dla Ireny.

 • Ewa

  data dodania: 2020-05-29

  Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo, miłosierdzie i opiekę Matki Bożej dla Ewy, Andrzeja i Filipka oraz dla naszych rodziców a także rodzeństwa i ich rodzin. Proszę o to by Filip rósł na zdrowo, rozwijał się prawidlowo i wyrósł na grzecznego, mądrego i kochającego Boga człowieka.Proszę o zgodę, szacunek i sił na pokonywanie wszelkich trudności w naszym małżeństwie. Proszę o cud poczęcia jeszcze jednego Dzieciątka, by badania męża były dobre. Proszę o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej. Proszę o wszelkie potrzebne łaski.

 • Jadwiga

  data dodania: 2020-05-25

  Jezu Chryste proszę Ciebie o dar światła Ducha Świetego i dar czynu dla polskich rodzin w walce z działaniem legionu szatana, który niszczy nasze ponadczasowe wartości oparte na Wierze i Twoich Przykazaniach. Jezu Chryste błagam zostań z nami w tej walce. Amen.

 • Alicja

  data dodania: 2020-05-19

  Panie Jezu Chryste proszę błagam obejmij nas Polaków działaniem Twojej miłości, światła tak byśmy potrafili czynem obronić i wzmocnić Andrzeja Dudę w jego rywalizacji dla dobra Polski wiernej Tobie przez całą naszą historię. Błagam o ten dar Jezu Chryste. Usłysz błaganie nas polskich katolickich rodzin. Amen.    

 • Malgorzata

  data dodania: 2020-05-17

  Bardzo prosze o wsparcie o modlitwe za moja córke 18 letnia Dorotke chorą na nowotwór nerki. Nie chce stracić córki , nie moge patrzeć jak tak kochane i dobre dziecko cierpi niewinnie (już od dwóch lat). Tyle już wycierpiała bólu , opercji, potwornych zabiegów by Bóg wreszcie sie zmiłowal i obdarzył zdrowiem.   Bóg miłosierny zapłać

 • Mateusz

  data dodania: 2020-05-16

  Szczęść Boże! Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji realizacji bożego powołania, wartościowej, rozwijającej pracy, zgodnej z zainteresowaniami i wykształceniem, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!

 • Piotr P

  data dodania: 2020-05-08

  Błagam o zdrowie mamy.   Piotr

 • Henryk

  data dodania: 2020-05-06

  Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję!

 • MARIA

  data dodania: 2020-05-06

  Proszę o modlitwę o odbudowanie naszego małżeństwa. Niech mąż Marek zakończy, co złe i grzeszne i wraca do rodziny. Żebyśmy wybaczyli sobie wszystko i na nowo zaufali. Panie Jezu, zajmij się tym proszę, bo mi ciężko. Miej go w opiece Maryjo

 • Malgorzata

  data dodania: 2020-05-05

  Proszę o modlitwę w intencji mojej kuzynki chorej na raka tarczycy o pełne wyleczenie bądź szczęśliwy przebieg operacji. Bóg zapłać.

 • Dagmara

  data dodania: 2020-05-05

  Dziękczynno błagalną podziękowanie za wszystkie otrzymane łaski i prośba o dalszą modlitwę za moich bliskich św. p. żyjących i za mnie. W intencj. mojego serca i intencjach moich bliskich.

 • Joanna

  data dodania: 2020-05-05

  Czy mogę prosić o specjalne modlitwy w mojej intencji. Mi i Bogu wiadomej. Taka sprawa beznadzieja . Bardzo bym prosiła. Bardzo trudna.czy mogę prosić o modlitwy przez kilka dni.to sprawę tak poważna i trudna że aż jestem w rozpaczy.

 • Antoni

  data dodania: 2020-05-05

  Panie Jezu Chryste , Matko Boża Dziewico Maryjo  usłysz głos serca Polskich rodzin: mamy w domu V kolumnę, mamy w domu Targowicę, mamy w domu pandemię wirusa i gadające głowy , które nie chcą Polski wiernej Ewangelii, wiernej prośbom św Jana Pawła II, wiernej postawie kard. Prymasa Stefana. Jezu czy tego krzyża nie za wiele jak na jeden umęczony naród. Błagam tysiąc razy dnia każdego pozostaj na tej ziemi polskiej z nami i daj nam siłę i dar zdecydowanej postawy wobec współczesnych działań szatana, którego uczniowie pokryci pudrem, szminką, w białych koszulach i brudnych duszach czynią z naszego domu sz a m b o. Błagam pomóż nam Polakom. Amen. 

 • Magdalena

  data dodania: 2020-05-05

  Proszę o modlitwę, abym teraz dokonywała takich wyborów i tak postępowała, abym jak najbardziej podobała się Panu Bogu i była szczęśliwa w małżeństwie. Proszę także o znalezienie i dostanie takiej pracy, w której najlepiej spełniałabym Wole Bożą dla mnie. 

 • Wioletta

  data dodania: 2020-05-04

  Bardzo będę wdzięczna za modlitwę, trudności mnie coraz bardziej przygniatają, nie znajduję sił, motywacji i nadziei, by się z nimi po raz kolejny uporać, gehenna w moim życiu trwa od kilkunastu lat, nie ma przy mnie nikogo, kilka lat temu oddałam życie Panu Jezusowi mając nadzieję na to, że życie z nim nada mojemu istnieniu sens, który inni - mający być bliskimi odebrali - ale widzę, że jestem coraz bardziej nieszczęśliwa, samotna, bez sił, bliskości, wsparcia  

 • Małgorzata

  data dodania: 2020-05-04

  Proszę o łaskę uzdrowienia dla polecanej Bogu osoby

 • Jola

  data dodania: 2020-05-03

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa, nawrócenie męża, by mąż zakończył romans, wycofał pozew i wrócił do domu. Za kochankę, aby nie rozbijała naszej rodziny i małżeństwa.

 • Alicja

  data dodania: 2020-05-03

  Jezu Miłosierny okaż mi litość i uwolnij mnie z dręczącego problemu zdrowotnego. Tobie to oddaję!

pierwsza|poprzednia|6|7|8| z   797 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościSanktuariumNowicjatOblaciKontaktProjektyPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 6

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 82 78
tel. 41 317 70 21
tel. +48 784 718 580
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: admstr@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.