Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Prośba o modlitwę

Strona główna » Prośba o modlitwę

 • Ewa

  data dodania: 2020-12-02

  Panie Jezu, tak bardzo proszę o zdrowe ręce dla Haliny, zdrowie dla Michała i Kamili.

 • Przemek

  data dodania: 2020-11-29

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Karolina

  data dodania: 2020-11-28

  Proszę o łaskę zabwienia dla Roberta, Stanisławy oraz Izabeli Skrzyńskich                                                                                                              

 • Danuta

  data dodania: 2020-11-26

  Panie Jezu Ukochany, Boże Wszechmogący pomóż mojemu mężowi załatwić pozytywnie wszystkie bardzo trudne sprawy, które po ludzku zdają się nie do rozwiązania. Matko Boża chroń nasze zdrowie, nasze mieszkanie aby nie stała się krzywda naszej rodzinie. JEZU UFAM TOBIE

 • Agnieszka

  data dodania: 2020-11-26

  Proszę  o zdrowie dla mojej siostry Anny i opiekę nad nią i jej rodziną.

 • Jadwiga

  data dodania: 2020-11-23

  Proszę o modlitwę w intencji doktora Grzegrza o pomyślne leczenie i potrzebne łaski dla rodziny Ruszeckich

 • Ewa

  data dodania: 2020-11-21

  Matko nasza, Maryjo Najukochańsza, Panie Jezu oraz wszyscy Święci błagam i proszę o zdrowie dla mnie, mojego syna Filipa, dla męża Andrzeja, mamy, teściów, rodzeństwa i ich rodzin. Miejcie nas w swojej opiece i chrońcie przed złem. Jezu ufam Tobie. Maryjo chroń nas i okryj swoim płaszczem.

 • EWA

  data dodania: 2020-11-21

  Matko nasza, Maryjo Najukochańsza, Panie Jezu oraz wszyscy Święci błagam i proszę o prawidłowe wyniki badań wątrobowych, aby prawidłowo działała. Bardzo się boję. Proszę wstawcie się w mojej sprawie u Najwyższego Pana.  Jezu ufam Tobie.

 • Ania

  data dodania: 2020-11-18

  Proszę o modlitwę za Szymona.

 • Ewa

  data dodania: 2020-11-16

  Proszę o modlitwe w intencji Moniki, która jest w dziewiątym miesiącu ciaży i zachorowała na koronawirusa: o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla niej, jej dziecka oraz całej rodziny.

 • Jakub

  data dodania: 2020-11-08

  Proszę o modlitwę w intencji Taty o łaskę wytrwania w niespożywaniu alkoholu i o zdrowie dla Rodziców i pokój między nimi. Bóg zapłać!

 • Polska katolicka rodzina

  data dodania: 2020-10-27

  Modlitwa błagalna: Jezu Chryste usłysz ten uliczny wrzask, usłysz przerywanie Mszy Świętych, usłysz wulgarne wrzaski kobiet pod murami naszych kościołów. Jezu Chryste co zawiniliśmy, że doczekaliśmy się żądania zabijania życia? Jezu Chryste ześlij nam Tobie wiernym miecz i postawę w pionie na przeciwko hord szatana, spraw by Matka Boża Łaskawa, Matka Boża z Jasnej Góry, Matka Boża z Ostrej Bramy i Wąwolnicy nas wszystkich poprowadziła pod drzwi naszych kościołów by je bronić przed hordami szatana, które zalewają ulice naszych miast. Jezu Chryste nie zostawiaj nas samych bez Twojego Świętego Błogosławieństwa i Światła. Ześlij nam pomoc św. Karola Wojtyły, bł. Prymasa Stefana i mądrość skuteczność świętej Jadwigi naszej Królowej. Jezu Chryste usłysz tę błagalną modlitwą które serce napiasało do CIEBIE i MARYI.

 • Przemek

  data dodania: 2020-10-26

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 81000 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Mirosław

  data dodania: 2020-10-21

  Słuchaj, JEZU jak Cię błaga lud, słuchaj uczyń z nami cud: spraw byśmy byli REDUTĄ WIARY do końca świata, byśmy nie ulegli złu, które zalewa naszą polską ziemie, słuchaj JEZU jak cię błaga lud szczerze.

 • Stanislaw

  data dodania: 2020-10-19

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie moich przyjaciół Eugeniusza i Joanny Pluszczyńskich. Są to ludzie oddani ludziom Pani Doktor zawsze starała się pomóc wszystkim tym których spotkała na swojej drodze.

 • Gosia

  data dodania: 2020-10-18

  Proszę o modlitwę w mojej sprawie, mobbingu w szkole na stanowisku katechetki oraz o modlitwę w intencji księdza, który na OIOMie walczy o życie pod respiratorem

 • Bożena

  data dodania: 2020-10-18

  Proszę o modlitwę w intencji spokoju duszy i radości wiecznej dla mojej niedawno zmarłej Mamusi. Wieczne odpoczywanie...

 • Mirosław

  data dodania: 2020-10-15

  Święta Rodzino z Nazaretu proszę o deszcz błogosławieństw Bożych dla wszystkich Sióstr Zgromadzeń Zakonnych i Ojców we wszystkich klasztorach w Polsce, dar siły do ich misji służenia Bogu i ludziom idącym według przykazań Pana Jezusa Chrystusa. Amen.

 • Kazimierz

  data dodania: 2020-10-10

  Maryjo Niepokalana dziękujemy za łaski, pomoc i opiekę. Prosimy o szczęśliwą podróż dla Hani, Kasi i Reginy oraz osób towarzyszących. Maryjo dopomóż. Jezu Ufam Tobie.

 • Danuta

  data dodania: 2020-10-08

  Panie Jezu pokieruj moim życiem Tobie zawierzam wszystkie moje sprawy, całe moje życie, zdrowie, rodzinę, dom. Matko Boża opiekuj się nami nieustannie. Dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę o wsparcie na dalsze lata życia. JEZU UFAM TOBIE

 • agnieszka

  data dodania: 2020-10-04

  Szczęść Boże, proszę o modlitwę za moją zmarłą mamę Wiesławę. Bóg zapłać

 • Jadwiga

  data dodania: 2020-10-01

  Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Pawła z prośbą o wielką łaskę zdrowia psychicznego

 • Karolina

  data dodania: 2020-09-30

  Proszę o modlitwę o pomyślne przeprowadzenie operacji biodra i szybką rekonwalescencję po niej dla dziadka Stanisława.

 • Przemek

  data dodania: 2020-09-28

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 80000 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Karolina

  data dodania: 2020-09-28

  Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana, na początku bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować. Panie Jezu i Mamo Boża błagam o ukochanego mężczyznę już teraz, żeby mnie kochał i był mi wierny, przepraszam i błagam żeby był wysoki, szczupły, przystojny, włosy, troszkę tylko straszy, żeby mi się podobał, i żeby to był ten Jedyny. Błagam o pełne zdrowie, szczęście, brak chorób i nosicielstw i uzależnień i wypadków i trosk, o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła, o urodę i bycie chudziutką, i żebym już nie cierpiała i była szczęśliwa, błagam z całej duszy.

 • Mirosław Antoni

  data dodania: 2020-09-25

  Panie Jezu Chryste proszę Ciebie przyjmij do Twojego Domu śp. Ryszarda, który odszedł nagle bez ostatniego słowa do najbliższych, daj mu wiekuistą światłość. Amen

 • Ewa

  data dodania: 2020-09-22

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z krowotoków i choroby układu pokarmowego.

 • Barbara

  data dodania: 2020-09-20

  Panie Jezu proszę o uzdrowienie mojej siostry Marysi z guza mózgu i pojednanie w rodzinie. Dziekuję zaniezliczone łaski, którymi nas obdarzasz i za Twoją odwieczną miłość do nas. Barbara 

 • Ewa

  data dodania: 2020-09-19

  Proszę o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej. Abym mogła normalnie funkcjonować i żyć.  

 • Urszula

  data dodania: 2020-09-15

  Jezu błagam Twojego miłosierdzia i proszę o łaske uzdrowienia dla mojego męża z choroby nowotworowej. U stóp Twojego Świętego Krzyża składam wszystkie jego cierpienia, strach, wszystkie guzy nowotworowe i proszę Panie uwolnij go od tej strasznej choroby, spraw niech wszystkie guzy znikną. Tobie Panie zawierzam jutrzejszy rezonans, spraw Jezu żeby badania wykazały że nie ma zadnego guza, że Leszek  jest zdrowy. Panie niech moc Twojego Świętego Krzyża uzdrowi go zupełnie z choroby nowotworowej. Panie Ty możesz wszystko, zechciej uzdrowic mojego męża. Jezu zmiłuj się nad nami i pozwól nam jeszcze przez długie lata dziękować Ci za okazaną łaskę i cud uzdrowienia mojego męża. Amen

 • Elżbieta

  data dodania: 2020-09-14

  Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia mojego męża z alkoholizmu i mnie, abym go kochała.

 • Mama

  data dodania: 2020-09-07

  Święta Mateńko wszytskich Nas, Ojcze Przedwieczny uratujcie mojego Syna Artura. Zabierz go Jezu z powrotem na swoją drogę. Ty byłeś jego drogą, prawdą i życiem. Niech Duch Św. odnowi się w Nim, niech poprawi maturę, skończy studia. Pomóżcie mi uratować moje dziecko. Blagam. Proszę i dziękuję za modlitwę. Bóg zapłać !

 • Izabela

  data dodania: 2020-09-04

  Bardzo proszę o modlitwę za mnie – o łaskę abym potrafiła odrzucić ciężar przeszłości, który mnie przygniata i sprawia, że negatywnie osądzam życie i drugiego człowieka. Izabela

 • Kazimierz

  data dodania: 2020-09-02

  Maryjo Niepokalana dziękujemy za łaski, pomoc i opiekę. Prosimy o wzrost wiary i zdrowie dla rodziny a szczególnie dla Katarzyny, o załatwienie trudnych spraw, o szczęśliwe podróże w kraju i zagranicą. Maryjo dopomóż. Jezu Ufam Tobie.

 • Barbara

  data dodania: 2020-08-30

  Proszę Cię Jezu o poprawę sytuacji ekonomicznej. Proszę o uzdrowienie mnie z choroby psychicznej, depresji, zaburzeń osobowości. Ulecz moją krótkowzroczność. Przyjdź mi z pomocą Jezu.

 • przemek

  data dodania: 2020-08-29

  Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 79500 traktatów. Bóg zapłać. Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Magda

  data dodania: 2020-08-28

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji rozwiązania sprawy pracy, o którą się ubiegam. Miałam dostać odpowiedź do 26-go sierpnia i niestety nikt się nie odzywa. Bardzo cierpię z tego powodu, ponieważ bardzo potrzebuję pracy, bo nie mam środków do życia i ta cisza ze strony pracodawcy mnie dramatycznie stresuje. Złożyłam już tę sprawę pod u stóp Jezusa pod krzyżem, żeby On się tym zajął i proszę o modlitwę do Pana, żeby okazał mi miłosierdzie. Ogromne Bóg zapłać za modlitwę w tej intencji.  

 • Jolanta

  data dodania: 2020-08-27

  Maryjo Niepokalano Matko proszę uproś dla mnie wzrost wiary i siły do działania, pomóż przemieniać serce i życie Konrada i Joanny. Zawierzam Ci całą swoją rodzinę, nasze relacje, radości i kłopoty zwłaszcza z pracą i finansowe. Ulituj sie Jezu nad Marianną. Chwała Panu!

 • Ewa

  data dodania: 2020-08-27

  Maryjo Królowo Polski, Królowo Różania Świętego, Matko Najukochańsza, Panie Jezu bardzo proszę o szczęśliwy powrót do zdrowia dla mojego taty Stanisława, o poprawę sprawności fizycznej i poprawę mowy oraz wyleczenie z zapalenia płuc. Czuwajcie nad nim i nad osobami które się nim opiekują w szpitalu. Panie Jezu zajmij się nim, Matko Nasza okryj go swoim płaszczem i chroń go.

 • ASP

  data dodania: 2020-08-24

  Bardzo proszę o uzdrowienie z depresji i uwolnienie od złego mojego męża Artura. Proszę także o uratowanie naszego małżeństwa i aby mąż wrócił do domu. Proszę o siły dla mnie, bo bardzo mi ciężko samej.

 • Danuta

  data dodania: 2020-08-24

  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców o ich zdrowie, aby żyli długo w zdrowiu, miłości i spokoju. MATKO BOŻA, opiekuj się nimi nieustaniie zwłasza w tych czasach epidemii. Chroń ich przed wszelkimi chorobami. JEZU UFAM TOBIE.

 • Wioletta

  data dodania: 2020-08-21

  Kochany Jezu proszę Cię o dar dziecięctwa.

 • Wioletta

  data dodania: 2020-08-19

  Kochany Jezu Chryste proszę pomóż w problemach trapiących Monikę i Jacka proszę daj im siłę i obdarz ich potrzebnymi łaskami.

 • Wioletta

  data dodania: 2020-08-19

  W intencji Taty Natalii, u którego zdiagnozowano nowotwora złośliwego płuc, o łaskę uzdrowienia i nawrócenia oraz o siłę dla Rodziny, szczególnie dla Jej Mamy. 

 • Krzysztof

  data dodania: 2020-08-19

  W intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski

 • Bożena

  data dodania: 2020-08-17

  Boże, miej miłosierdzie dla nas i całego świata. Najświętsza Panienko, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji mojej Mamy, która choruje na nowotwór. Błagam, wyjednaj dla niej łaskę uzdrowienia! Niech ból i rozpacz odejdą.

 • Małgorzata

  data dodania: 2020-08-11

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji chorego Marcina, o wybłaganie u Jezusa Miłosiernego łaski uzdrowienia dla niego. Błagam naszą Matkę Maryję o opiekę nad nim i pomoc dla niego.

 • Paweł

  data dodania: 2020-08-10

  Szczęść Boże. Serdecznie proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej Mamy Wandy oraz Wujka Zbyszka. Niech Dobry Bóg pozwoli nam radować się Jego obecnością w naszym życiu. Proszę także o modlitwę w intencji zbawienia mojego śp. Taty Czesława oraz śp. Siostry Anetki. Przez Krzyż... do Nieba.

 • Mirosław

  data dodania: 2020-08-10

  Jezu Chryste, Matko Boża kochamy WAS i błagamy, w imię tej miłości, o dar siły i męstwa dla każdej Polki i Polaka do obrony naszej WIARY, Krzyża, obrazu Matki Bożej i naszego domu, Polski, przed hordami opętanych szatanem, które budzą się do nowej nienawiści przeciwko nam i Polsce. Błagamy o dar siły, męstwa i wytrwałosci. Amen.

 • Bogusława

  data dodania: 2020-08-07

  Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z białaczki mojego ukochanego taty. Jezu ufam Tobie! Matko Najświętsza wybłagaj mi tę łąskę u Syna Swego, proszę Cię o to najgoręcej.

pierwsza|poprzednia|5|6|7| z   797 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościSanktuariumNowicjatOblaciKontaktProjektyPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 5

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 82 78
tel. 41 317 70 21
tel. +48 784 718 580
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: admstr@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.