Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Księga gości

Strona główna » Księga gości

 • MATEUSZ I KAROLINA

  data dodania: 2007-09-05

  POZDRO;DLA KSIEŻY OBLATÓW A WSZCZEGÓLNOŚCI DLA OBLATA Z MARKOWIC OJCA RAFAŁA I KS.WIESŁAWA NOWOTNIKA PAPATKI:)

 • Piotrek

  data dodania: 2007-08-29

  Czuję się corocznie astralnie po odwiedzeniu Świętego Krzyża. Pielgrzymką którą sie odbywa na samą górę daje do myślenia jacy jesteśmy malutcy na tym świecie. Uczucie boskości i bycia między niebem a ziemią jest nieodzowne po zdobyciu góry. Pozdrawiam wszystkich zdobywających górę.

 • treboR

  data dodania: 2007-08-18

  Pozdrawiam wszystkich którzy uczestniczyli w Rekolekcjach powołaniowych na Świętym Krzyżu, wspaniałego o.Krzysztofa, o.Mistrza. o.Socjusza, nowicjuszy, szczególnie nowicjusza Krzysia, Rafała, Przemka, Marcina S. i dla wszystkich ludzi których spotkałem tam na swojej drodze. czas spędzony w klasztorze wspominam bardzo dobrze i strasznie żałuje ze rekolekcje trwały tak krótko. kto wie może i ja kiedyś będę tam Nowicjuszem. pozdrawiam wszystkich gorąco. Z BOGIEM

 • aga

  data dodania: 2007-08-13

  za miesiąc jest na sw krzyzu spotkanie młodzierzy i zawsze jest koncert jakiegos zespołu, czy jest mmozliwośc zaproszenia anastasis

 • wiesiek

  data dodania: 2007-08-06

  Odwiedziłem Świety Krzyż i pozostaję pod wielkim wrażeniem mistyki tego miejsca. Przeżycie niesamowite. Cieszę sie, że mogłem zobaczyć to miejsce.

 • Tomek OMI

  data dodania: 2007-08-02

  Serdeczne podzękowania dla wszystkich ojców, brata Mariusza i nowicjuszy za wspaniały czas praktyk na św. Krzyżu. Za każde dobre słowo, uśmiech, życzliwość i wyrozumiałość sedeczne Bóg zapłać ! :)

 • maciek

  data dodania: 2007-06-17

  NOWICJAT 2000-2001, TO BYŁY CZASY...:) ... RAFAŁY, SZYMO, PRZEMO, WIKTOR, MAREK, WACEK, WITALI, HRYCAJ, ANDRZEJ, FLOREK, EMEK, REMIS, KRÓL, SIUDI, WIECHU, SZAFRANEK, MANIEK, SEBA, STĘPIEŃ, LECHU, MICHAŁ,MAJDAN, FRANEK MISTRZEM..., CHŁOPACY MUSIMY SIĘ KIEDYS ZNOWU SPOTKAC!!!!!!!!!!!!

 • Paweł Chruszcz

  data dodania: 2007-06-17

  Strona internetowa na bardzo wysokim poziomie. Gratuluję. Łączę wyrazy najwyższego szacunku dla Ojców.

 • wojtek kraszewski

  data dodania: 2007-06-13

  serdeczne pozdrawiam oo.mistrza i socjusz oraz wszystkich braci nowicjuszy.

 • teresa

  data dodania: 2007-06-12

  serdeczne pozdrowienia z parafi oblackiej z siedlec

 • Sławek z Kedzierzyna

  data dodania: 2007-06-11

  Hey widze że wpisują sie tu koledzy z Iławy ;) fajno. No do rzeczy. Pozdrawiam was szanowni nowicjusze(mam nadzieje że mnie pamietacie z rekolekcji dla maturzystów) , dziś na tvp1 leciał program "Przepisy klasztorne" czy jakos tak z waszym udziałem ;) wypadliście ok - tadzik grał na gitarze a o. Mistrz udzielał wskazówek śpiewu: PIĘKNIE. No pozdrawiam jeszcze raz i do zobaczenia we wrześniu :D

 • Juniorzy NSD

  data dodania: 2007-06-09

  Mile wspominamy pobyt w nowicjackim domu. Nie martwcie się może kiedyś wygracie mecz piłki nożnej. Dziękujemy za każdy uśmiech, każdą rozmowę... do zobaczenia

 • HALINA PLUTA

  data dodania: 2007-06-06

  Bardzo dziękuję za uroczystości ,które miały miejsce 3 czerwca.Święty Krzyż to miejsce najważniejsze dla mnie jako katoliczki. Kłaniam się i pozdrawiam.

 • Jacek Makówka

  data dodania: 2007-05-31

  Chłopaki jak tam samopoczucie ?? Mam na myśli wszystkich nowicjuszy ale chodzi mi najbardziej o tych z Iławy :P tzn Jabara , Sylwka , Michała i Dominika :P:P.!!! Pozdrowienia również dla o. Damiana ( socjusza ) ::P:PP nie wiem czy mnie pamięta mam nadzieję że tak! Gorące pozdrowienia również dla o. Roberta ( mistrza ). Pamiętam w modlitwach

 • Marlena

  data dodania: 2007-05-28

  Szczęść Boże!!! Serdeczne Pozdrowienia dla wszystkich nowicjuszy...Pawcio pamiętaj...że jest taki jedyny niepowtarzalny sposób...3majcie sie-POWODZENIA!!!

 • klara

  data dodania: 2007-05-26

  (...)zadziwia mnie fakt, że Łysiec działa jak magnes-swoisty nałóg. Za każdym razem doszukuję się w nim czegoś nowego, czegoś co wcześniej nie zauważone oddziałuje ze zdwojoną siłą i zmusza do ponownych odwiedzin(...) pozdrawiam serdecznie wszystkich "pasjonatów" Świętego Krzyża oraz jego mieszkańców;)

 • klara

  data dodania: 2007-05-20

  ...gratuluję świetnie funkcjonującej strony;), która w pełni oddaje urok najpiekniejszego miejsca na ziemi oraz korzystając z okazji serdecznie pozdrawiam wszystkich nowicjuszy życząc im wytrwałości i cierpliwego dążenia do obranego przez nich celu.....

 • Pielgrzymi

  data dodania: 2007-05-15

  Pozdrawiamy oblatów i dziękujemy za piękny JARMARK ŚWIĘTOKRZYSKI. Bardzo sympatycznie można spędzić czas w klasztorze i to z zakonnikami. Dziękujemy za otwartość i serdeczne przyjęcie

 • jaculex

  data dodania: 2007-05-15

  Witam!! Fajna stronka:-) Pozdrowienia dla Ojców Oblatów i nowicjuszy z Iławy :) Pozdrawiam :-)

 • Tomek

  data dodania: 2007-05-08

  Serdeczne Pozdrowienia dla wszystkich nowicjuszy,a zwłaszcza wspaniałego O.Damiana Kopyto OMI.Dziekuje za pomoc,i dar modlitwy. P.S.Dlaczego tak mało jest zdjęc z nowicjatu,co wy tam z nimi wyprawiacie :)

 • o. Rafał Krzywniak OMI

  data dodania: 2007-05-03

  Właśnie przed momentem wróciliśmy do Markowic. Juniorzy bardzo miło wspominają pobyt na Św. Krzyżu w gronie Nowicjuszy. Jeszcze raz gorąco dziękujemy całej Wspólnocie Świętokrzyskiej za tak braterskie przyjęcie. Każdego dnia pamiętaliśmy o Was w naszej modlitwie. Teraz niesiemy Was przed tron Królowej Miłości i Pokoju, Pani Kujaw.

 • magda_

  data dodania: 2007-05-03

  ŚWIĘTY KRZYŻ to naprawde piekny klasztor...warto tam przyjechac...pozdrawiam wszystkich ktorzy kiedykolwiek odwiedzili to miejsce.

 • Andreas

  data dodania: 2007-05-01

  Pozdrowienia dla całej świetokrzyskiej wspólnoty, szczególnie dla Tadeusza W. Chłopaki trzymajcie się i do zobaczenia w Obrze :-)

 • A KIEDYŚ CIĘ ZNAJDE!!! :)))

  data dodania: 2007-04-21

  Pozdrowinka z OBRY dla Całej WSPÓLNOTY ŚWIETOKRZYSKIEJ wraz z darem modlitwy przesyłają... HENIO i ja !!! :))) TRWAJCIE MOCNI W WIERZE!!! :)))

 • ####

  data dodania: 2007-04-19

  Najlepsze życzenia dla Ojca Roberta Skupa od załogi;) z sąsiedniej miejscowości:)

 • Jozef Leszczynski omi

  data dodania: 2007-04-10

  Kilka razy probowalem przekazac moje podziekowanie O. Damianowi Kopyto OMI za przesylanie mi wiadomosci o Swietym Krzyzu, gdzie przed laty odbylem nowiciat, ale moj kurier zawsze wracal. Dziesiaj , po raz pierwszy otworzylem te strone i bardzo sie ciesze z pracy moich wspolbraci. Gratuluje i zachecam do dalszych postepow. Niech Zmartwychwstaly Pan dodaje wam sily i darzy pokojem i radoscia. Serdecznie was pozdrawiam z Kamerunu i prosze pozdrowic mego wspolbrata, ktory tez pracuje w tutejszym kraju, a obecnie z powodow zdrowotnych przebywa w waszej wspolnocie! Szczesc Boze wam wszystkim! Jozef omi

 • RENATA JURKIEWICZ

  data dodania: 2007-04-04

  W WIELKI CZWARTEK PAN JEZUS USTANOWIŁ SAKRAMENT EUCHARYSTII I KAPŁAŃSTWA Z TEJ OKAZJI SKŁADAM SERDECZNE ŻYCZENIA DUŻO ZDROWIA SZCZĘŚCIA LUDZKIEJ ŻYCZLIWOŚCI OBFITYCH ŁASK I OPIEKI MATKI BOŻEJ W POSŁUDZE KAPŁAŃSKIEJ

 • morganusvitus

  data dodania: 2007-04-04

  The site looks great ! Thanks for all your help ( past, present and future !)

 • Kl. Krzysztof Książek SVD

  data dodania: 2007-04-03

  Serdecznie pozdrawiam Z Pieniężna z seminarium Księży Werbistów wszystkich mieszkanców tego cudownego miejsca jakim jest Św. Krzyż. Miałem kiedys to szczeście, że mogłem tutaj przebywać w nowicjacie i złożyć tu swoje pierwsze śluby zakonne. Drodzy nowicjusze! Trwajcie bo WARTO:) ps. Pozdrówka dla o.Roberta Skupa OMI mam nadzieje, że mnie pamieta:) i o.Damiana Kopyto OMI, razem w seminarium byliśmy:)

 • Ministrant z Bolesławca Śląskiego

  data dodania: 2007-04-02

  Ja pierwszy raz odwiedzam tą stron a . Ja jestem z Bolesławca z Dolnego Śląska . Mam rodzine w Bartoszowinach. Pozdrawiam gorąco !!!!!!!!!!

 • Hanka

  data dodania: 2007-03-30

  Często tu zaglądam,bo jest to miejsce dla mnie szczególne:tu spędzili czas moi bracia i syn,a ja wraz z Nimi byłam tu choćby duchowo.Tu poznałam wielu wspaniałych,ciepłych Ojców-z Damianem na czele,mogę zawsze liczyć na Jego pomoc.A poza tym to święte miejsce pomaga mi wyciszyć się,spojrzeć inaczej na świat i problemy.Badźcie zdrowi wszyscy mieszkańcy tego miejsca i na długo zapamiętajcie ten święty czas,jaki mogliście tu spędzić.Szczęść Wam Boże

 • ===

  data dodania: 2007-03-29

  Pozdrowienia dla wszystkich miszkańców sanktuarium:)już nie moge się doczekać kiedy zobaczę kościół po remoncie;)napewno będzie pięknie:))

 • ******

  data dodania: 2007-03-29

  serdeczne pozdrówki dla wszystkich o.oblatów i nowicjuszy :))))

 • ks. Dariusz Kaczor

  data dodania: 2007-03-25

  Bardzo ładna stronka. Dobra robota. Pozdrowienia dla Wszystkich Ojców i Braci i Nowicjuszy

 • Ela, Lubin, parfia św. Maksymiliana Marii Kolbe

  data dodania: 2007-03-21

  Serdecznie pozdrawiam O.Marka Skibę, którego miałam okazję poznać na rekolekcjach. Pamiętam w modlitwie... AMEN :)

 • Alicja

  data dodania: 2007-03-21

  Serseczne pozdrowienia dla wszystkich nowicjuszy,a szczeglnie dla Michała L.

 • Ad-mu

  data dodania: 2007-03-15

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Święty Krzyż jest miejscem szczególnym. Mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim, więc niedaleko ale za każdym razem gdy odwiedzamy To Sanktuarium z nażeczoną można odczuć tą specyficzną atmosferę duchowości. Jeszcze jak człowiek sobie wyobrazi, że od tylu setek lat - właściwie to 1000 - w tym miejscu ludzie chwalą Boga. Nie - tego nie da się wyobrazić, to trzeba odczuć, pomodlić się w skupieniu. Strona www super tak jak i zdjęcia w galerii, ale szkoda, że nie ma formatów zdjęć 1024x768 pixeli to miałbym piękne tapety na pulpit. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

 • Henio

  data dodania: 2007-03-11

  Miałem przyjemność dzisiaj odwiedzić ponownie to święte miejsce, spacer z Nowej Słupi szlakiem potem msza święta, zawsze ilekroć tam byłem jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca.

 • O. Piotr

  data dodania: 2007-03-10

  Dziękuję Nowicjuszom za miłe przyjęcie młodzieży z Lublińca, która przeżywała tam swoje rekolekcje. Serdecznie pozdrawiam całą wspólnotę Świętego Krzyża.

 • Simon

  data dodania: 2007-03-07

  Pozdrowionka Dla Wszystkich odwiedzających Nasz Region Świętokrzyski. www.simon1973.republika.pl

 • Simon

  data dodania: 2007-03-05

  Pozdrowienia dla Pielgrzymów i Turystów odwiedzających Święty Krzyż.

 • Andrzej z USA

  data dodania: 2007-03-04

  Kocham to miejsce i czesto tam pielgrzymowalem.Teraz przebywam za granica ale duchowo codziennie tam pielgrzymuje.Zycze temu sanktuarium aby odzyskalo swoja dawna swietnosc i z calym szacunkiem do Oblatow ale aby powrocili tam Benedyktyni bo ich tam brakuje.Wyczytalem ze jest idea odbudowy wiezy to swietny pomysl.

 • Artur

  data dodania: 2007-03-01

  Pozdrowionka dla WSZYSTKICH odwiedzających Święty Krzyż !!! Znak szczególny Naszego Regionu.

 • Darek z Ostrowca

  data dodania: 2007-02-28

  Wspaniałe miejsce, serdeczne pozdrowienia z Ostrowca Świętokrzyskiego

 • szymon

  data dodania: 2007-02-27

  Byłem na spotkaniu ekumenicznym w sobotę na Świetym krzyżu. Wspaniałe spotkanie, znakomity chór. Kaplica Oleśnickich doskonale oddała spiew wybitnego Oktoicha. I chyba po raz Iszy w historii tego cudownego miejsca, prawosławni poprowadzili Akatyst. Gratulacje dla organizatorów, szczególnie dla niestrudzonego O. Karola Lipińskiego. Jeśli spotkanie będzie za rok przyjedziemy z calą rodziną, napewno przyjedziemy.Szkoda tylko ze lokalne media kieleckie i sandomierskie zawiodły, zawiodły i nie doceniły tego spotkania. To przykre. Z modlitwa i pamiecia Szymon z kielc

 • Agnieszka

  data dodania: 2007-02-27

  Serdeczne Bóg zapłać za obecność i modlitwę.

 • HALINA

  data dodania: 2007-02-24

  SZCZĘŚĆ BOŻE W POSŁUDZE DLA PIELGRZYMÓW. POZDRAWIAM OJCÓW I ŻYCZĘ DUŻO SIŁ DO PRACY ORAZ JESZCZE WIĘKSZEJ RZESZY SPIESZĄCYCH DO RELIKWII DRZEWA KRZYŻA ŚWIĘTEGO. MAM NADZIEJĘ ,ŻE DANE MI BĘDZIE POKŁONIĆ SIĘ I UCAŁOWAĆ RELIKWIE 3 CZERWCA 2007 ROKU. HALINA PLUTA

 • GOŚĆ

  data dodania: 2007-02-22

  Serdecznie pozdrawiamy Ojców Oblatów ze Swiętego Krzyża, oraz nowicjuszy.

 • Henryk

  data dodania: 2007-02-22

  Jakże ja kocham Ten Św. Krzyż.Myślami jestem często wówczas dusza moja jest jak aksamit.Można Zeń czerpać siły.Cieszę sie,że sanktuarium rośnie w siłę. Szczęś Boże

 • JAN- HUTA NOWA

  data dodania: 2007-02-22

  CHCIAŁBYM SERDECZNIE POZDROWIŻ OBLATÓW ZE ŚWIENTEGO KRZYŻA ....

pierwsza|poprzednia|8|9| z   9 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościProjektySanktuariumNowicjatOblaciGaleriaMediaKontaktPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 4

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 70 21
tel. 41 317 82 78
fax. 41 317 82 70
tel. GSM +48 609 138 631
tel. GSM +48 665 966 491
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: administrator.strony@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.