Twoja intencja mszalna została wysłana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd formularza.
Proszę spróbować ponownie.

Wyszukiwarka

Święty

Krzyż

Księga gości

Strona główna » Księga gości

 • Dorota

  data dodania: 2015-04-06

  Maryjo Niepokalana polecam Tobie siebie, proszę kieruj moim dalszym życiem i spraw abym miała moją własną kochającą się rodzinę pobłogosławioną przez Boga.

 • Manfaktura św. Jana

  data dodania: 2015-03-31

  Piękna, bogata strona - lepiej można poznać te Sanktuarium. Dziękuję.  

 • elżbieta

  data dodania: 2015-03-30

  dziękuję Ci jezu za otrzymane łaski proszę o uzdrowienie mojego męża ,przepraszam za wszystkie moje grzechy prosze też  o zdrowie dla mojej mamy.

 • wojtek

  data dodania: 2015-03-22

  Piękna wieża nad bazylika-brawo iszacunek dla całej wspólnoty! Niech Jezus prowadzi i błogosławi!!!

 • Monika i Michałek z Leżajska

  data dodania: 2015-03-15

  ostatnie siedem słów Pana Jezusa;Ojcze ,odpuść im bo nie wiedzą co czynią;Zaprawdę powiadam tobie,dziś za Mną będziesz w raju;Oto syn twój;Boże mój,Boże mój czemuś Mię opuścił?;Pragnę;Wykonało się;Ojcze w ręce twoje polecam ducha mojego;              ;Za wszystkie umarł CHRYSTUS aby i którzy żyją,już nie sami sobie żyli ale Temu,który za nie umarł

 • Barbara

  data dodania: 2015-02-20

  Bardzo prszę o pomyślne ukończenie studiów przez Agnieszkę oraz potrzebne łaski dla niej i jej rodziny. Proszę też o wyjście z nałogów przez Lidię, o pomoc dla niej i jej dzieci w ich trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej. Bardzo również proszę o zdrowie dla mnie, męża , dzieci i całej  mojej rodziny.

 • KRZYSZTOF

  data dodania: 2015-02-17

  JEZU JEZU JEZU CHRYSTE UWOLNIJ MNIE OD PRZEKLEŃSTWA KTÓRE MNIE NISZCZY I ZABIJA

 • anna

  data dodania: 2015-02-08

  prosze o modlitwe za mnie i moja rodzine , o pomoc w rozwiazaniu wszystkich problemow finansowych i wybaczenie mi tego co zle uczynilam , bardzo tego zaluje . prosze o pomoc przepraszam za wszystko i dziekuje za kazdy dzien , kazda radosc i kazdy smutek . bog zaplac

 • chrster

  data dodania: 2015-02-04

  Wishing You all a beautiful day and Greetings from Canada  God Bless the Holy Cross

 • Damian

  data dodania: 2015-01-31

  Damian Proszę bardzo bardzo o modlitwę za mnie aby zostały uleczone (uzdrowione) moje zatoki,abym został uleczony i uwolniony od lenistwa,abym zacoł bym pracować nad sobą i nad swoim życiem,abym zacoł bym działać w swoim życiu,aby moja psychika została uleczona i uwolniona,abym został bym uwolniony od wszelakich natręctw i fobii,abym został bym uwolniony od wszelkich klątw i uroków,abym został uwolniony od wszelkich przekleństw i osądów,abym naprał pewności siebie,abym został uwolniony od wszelkich kompleksów,abym został uleczony i uwolniony od wszelkich lęków,   Z góry dziękuję za wszystkie modlitwy intęcjach moich. Bóg zapłać.

 • Zbyszek

  data dodania: 2015-01-25

  Proszę o modlitwę za dusze swoich rodziców mamy i taty i bliskich mi osób.Zmarłych i żyjących.Proszę o modlitwę za mnie grzesznego.Bóg zapłać.

 • Tomasz

  data dodania: 2014-12-27

  Dzieki Ci Boze za powrot do zdrowia  znalezienie stalej godziwej pracy i szczescia ktore mi pozwala ze spokojem patrzec w przyszlosc 

 • Gosia

  data dodania: 2014-12-27

    Proszę Boga o zdrowie dla siebie i córki Zuzanny. Życzę zdrowia wszystkim Duchownym, a Pana Jezusa proszę o wybaczenie mych błędów. Dziękuję za uzdrowienie z bardzo poważnych chorób. Gosia z córką Zuzią    

 • Andrzej

  data dodania: 2014-12-11

  Za moje bieganie po udarze, za powrót do zdrowia po operacjach kręgosłupa, za całe wspaniałe życie i cudowna rodzine. Za wszystko Boże dzięki  O mądrość polskiego kościoła, o prawdziwa wiarę i Boże natchnienie dla wszystkich sług Twich Panie, o brak polityki i głupoty w kościołach, proszę Panie. O miłość w myśleniu.  o wieczny odpoczynek dla tych co w drodze do Ciebie Panie.

 • grazyna

  data dodania: 2014-10-26

  Proszę o modlitwe o uwolnienie mojego syna z lękow i strasznych myśli. Szczęść Boże

 • gosc

  data dodania: 2014-08-28

  Będzie pięknie!

 • anna

  data dodania: 2014-08-17

  Szczęść Boże. W tym roku nie mogłam być na Św. Krzyżu. Z powodu niewłaściwego postępowania naszego proboszcza odeszły z porafii siostry zakoonne, odechcialo mi się wszystkiego, dotknąl mnie czas próby wiary, krótki dzięki Bogu, należalo pomóc siostrom. Proszę o modlitwę za moją rodzinę , za siostry, o powołania zakonne i kapłańskie oraz za proboszcza Józafa.  

 • Agnieszka

  data dodania: 2014-08-15

  Boże Najdrozszy Ojcze Wszechmocny prosze Cie o dar wybaczania i rozumienia, prosze o zdrowie dla mojej rodziny dzieci ,męża rodzicow. Także w szczególności o zdrowie dla Daniela który pomimo swoich 25 lat jest cieżko chory.. Boże.. Nie opuszczaj mnie! 

 • magdalena

  data dodania: 2014-08-12

  prosze o znalezienie stalej pracy i wyjscie z klopotów fiansowych. 

 • magdalena

  data dodania: 2014-08-12

  prosze o uwolnienie od nieczystego ducha, uzdrowienie i potrzebne laski. 

 • zatroskana zona i matka

  data dodania: 2014-08-08

  Prosze o modlitwe- o zdrowie dla  meza Grzegorza i jednoczesnie dziekuje za dar malzenstwa i wspaniale dzieci Pozdrawiam i blogoslawie Wszystkim  

 • Marian

  data dodania: 2014-07-16

  Bogu dzięki za odbudowę wieży koscielnej.

 • Marek

  data dodania: 2014-07-15

  Panie Boże,bądź miłościw mnie grzesznemu,moje życie już się kończy.

 • Załamany

  data dodania: 2014-07-13

  Boże zmiłuj się, brak mi sił do życia. TYLKO TY MOŻESZ POMÓC

 • Anastazja

  data dodania: 2014-06-26

  Pragnę dziękować Bogu  i Matce Najświętszej za moje dzieci i wnuki i powierzać ich dalszej opiece prosząc dla nich o Dary Ducha Świetego,nieustanną opiekę nad ich rodzinami.             Chwała Tobie Boże!

 • Tadeusz Babiel

  data dodania: 2014-06-26

  – To była najtrudniejsza wyprawa w jakiej braliśmy udział – mówią zgodnie uczestnicy rowerowej pielgrzymki na Święty Krzyż zorganizowanej przez parafię Krzyża Św. w Łomży. Łomżyńskie Wzgórze Krzyża, od góry Krzyża Świętego – serca Gór Świętokrzyskich – dzieli ponad 370 kilometrów. Góry Świętokrzyskie, stosunkowo niewielkie wydają się tylko wtedy, gdy patrzy się na mapę. Rzeczywiście, po kilku wyprawach na Litwę, a w ubiegłym roku do Rosji – by oddać hołd pomordowanym w Katyniu i zmarłym w katastrofie pod Smoleńskiem – ostatnia rowerowa pielgrzymka z parafii Krzyża Św. wydawała się być najłatwiejszą. Prawie tysiąc kilometrów ubiegłorocznej wyprawy, pokonywanych bez nawet kropli deszczu, w pełnym słońcu przez terytoria trzech krajów, odbyło się stosunkowo niewielkim wysiłkiem fizycznym rowerowego pielgrzymowania, w porównaniu z tegoroczną pielgrzymką. Święty Krzyż okazał się niezwykle trudny do zdobycia. Masyw Gór Świętokrzyskich jest wyraźnie zaostrzony od strony północnej. To pozostałości lodowca, który wycofał się z tych ziem jakieś 2 mln. lat temu. Można się o tym dowiedzieć od dobrze poinformowanych świętokrzyskich przewodników, ale już po dotarciu na miejsce. Sama wiedza daje niewielkie wytchnienie w fizycznym zmęczeniu. Pielgrzymka nie dość, że wjeżdżała do północy, to jeszcze dodatkowo pod wiatr. Porywy dochodzące od 7 m/s. skutecznie hamowały zjazdy i „dobijały” peleton podczas kilometrowych podjazdów. Niełatwo było tam dotrzeć. Może dlatego, że pielgrzymi wieźli niewielki krzyż zrobiony z kawałka drewna, które rosło na Golgocie?! Pielgrzymi trud, jaki podjęliśmy siadając na rowery, został sowicie wynagrodzony bogactwem duchowych przeżyć w Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego. Z serca dziękujemy Czcigodnym Misjonarzom Oblatom Maryi Niepokalanej, na czele z Najdostojniejszym Ojcem Dariuszem, za nad wyraz życzliwe przyjęcie i możliwość wspólnej Eucharystii. Pragniemy zapewnić, że pobyt na Świętym Krzyżu będziemy pamiętać i często będziemy tam wracać naszą modlitewną pamięcią. Z darem modlitwy – uczestnicy Rowerowej Pielgrzymki Parafii Krzyża Świętego w Łomży. Łomża, 26 czerwca 2014 roku

 • Agnieszka

  data dodania: 2014-06-20

  Proszę was gorąco o modlitwę za mnie i mojego męża Łukasza, o dar upragnionego potomstwa dla nas i o siłę, aby zmagać się z życiowymi problemami. Bóg zapłać!

 • Krzysztof

  data dodania: 2014-06-20

  Proszę Cię Panie Boże o zdrowie dla calej mojej rodziny i bym wreszcie był szczęśliwy...

 • marzena

  data dodania: 2014-06-16

  pomóż mi Boże Proszę. 

 • Marianna

  data dodania: 2014-05-22

  Błagam,prosze o modlitwę wstawiennicza za małżeństwo Bożeny z Sebastianem,żeby doczekali się upragninego potomstwa. Bóg zapłać!!!

 • Paweł

  data dodania: 2014-05-18

  Ilekroć jestem na Świętym Krzyżu u Ojców Oblatów czuję że jestem bliżej mojego synka Wojtusia, kochanego aniołka. To miejsce napawa mnie spokojem i przemyśleniami. Polecam wszystkim spacer na górę. Wjazd samochodem nie robi wrażenia. A podczas spaceru las, cisza, natura....nastrajają wstępnie do odwiedziń klasztoru.

 • Magda

  data dodania: 2014-04-29

  Bardzo proszę Was o modlitwę za mnie i mojego męża  Artura o dar potomstwa. Byśmy mogli doczekać się upragnionego dziecka.   Z góry bardzo dziękuję   Magdalena

 • Danuta

  data dodania: 2014-04-23

  Prosze o opiekę dla syna w tych trudnych dniach!Matko Niepokalana nie opuszczaj pomóż synowi i nie opuszczaj Go!

 • Staś

  data dodania: 2014-01-30

  Witam serdecznie wszystkich którzy odwiedzą tą stronę oraz cudowny Klasztor. Jestem szczególnie związany z tym miejscem chociaż obecnie mieszkam pod Warszawą to ilekroć jestem w domu rodzinnym to stramy się  z żoną uczestniczyć we mszy świętej na św. Krzyżu.serdecznie namawiam nawet przypadkowych turystów aby przystaneli na chwilę i oddali się cudownej atmosferze mszy świętej odprawianej przez ojczulków Oblatów. O tych mszach rozmawia się często z przyjaciółmi gdyż są inne ciekawsze i bardziej natchnione, szczególnie polecałbym wątpiącym, napewno doładują tzw. akmulatory. Ale po świętach Bożego Narodzenia pojechaliśmy na wieczorną msze lecz spóźniliśmy się, zauważył to jeden z ojczulków i mówi spóźniliście się przytakneliśmy mówią że przyjechaliśmy z daleka i nie zdążyliśmy i co robi uó ojczulek " choccie do kapilcy  tam zostaliśmy pobłogosławieni,  ucałowaliśmy relikwię Krzyża Świętego i tak naładowani energią wróciliśmy do naszego Pruszkowa. A będąc małym chłopcem na wszystkie odpusty chodziłem z pobliskiej miejscowości przez las ze swoim dziadziem Janem. Pozdrwaiam i poleca wszystkich modlitwie Oblatów

 • Maria

  data dodania: 2014-01-16

  Błogosławieństwa Bożej Dzieciny ,przy rozgraniczeniu  i przeprowadzeniu drogido domu idziałki koło domu ,oraz go ogrodzeniu i wyemontowaniu  i zamieszkaniu przez córkę i jej rodzinę.

 • Marian

  data dodania: 2014-01-11

  Ucieszyla mnie ta nagroda .Klasztor na nia zasluzyl od dawien dawna.

 • dobuska

  data dodania: 2014-01-05

  Mam pytanie jak dojechac  z Kielc na Sw. Krzyz wczesniej był autobus jezdziłam z kolezankami na msze i  spacery po pięknej Puszczy i wracałam po kilku godzinach.Dodam ,ze duzo jest ludzi bez samochodu

 • Andrzej Rekiel

  data dodania: 2014-01-02

  We wrześniu 2002 roku rozpocząłem nowicjat na Św. Krzyżu m. in. z obecnym rektorem Antonim Bochmem (pozdrawiam cię Drogi Kolego). W Zgromadzeniu byłem do 2005 roku. Odszedłem na własną prośbę. Z wielkim sentymentem wspominam czas na Łysej Górze i późniejszy w Obrze. Cała kadra to byli wspaniali ludzie, których cenię za dobroć, serce i fachowość w swoich dziedzinach, a z racji miejsca nie wymienię ich imiennie. Choć wyjątek muszę uczynić dla O. Mistrza Józefa Niesłonego, socjusza O. Gerłowskiego, a z obrzańskich nie sposób wymienić ś.p. O. Rejmoniaka, O. Sojkę, których wielka mądrość bardzo mi pomogła w podjęciu decyzji. Dzisiaj jestem szczęśliwym ojcem Agatki 3 lata i Karolka 1,5 roku (to na cześć Bł. J.P.II). Gratuluję Wam Drodzy Nowicjusze wybranej drogi, nie przejmujcie się, że nie będzie wody w kranach zimą, bo rura pęknie. To jest pikuś. Przeżywacie najpiękniejsze chwile, kiedy chmury o poranku widać za oknem, a jak się uda to i Tatry można z okna zobaczyć, jak to O. Józef Niesłony mawiał. Pozdrawiam O. Popielewskiego i życzę wiele energii na czas nowicjatu.  

 • agata

  data dodania: 2013-12-28

  Błogosławieństwa Bożej Dzieciny na Nowy Rok  dla nowicjuszy i brata Tomasza  

 • Rodzina Halemba z Bergisch Gladbach

  data dodania: 2013-12-24

  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku opromienionego w niezliczone łaski Bożej Dzieciny pod nieustanną opieką Niepokalanej Matki Życzą Ojciec Chrzestny z Rodziną szególnie dla Zbyszka i Braci

 • marietta

  data dodania: 2013-12-22

  Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość . Dziękujemy za modlitwę i wspaniałe spotkanie w sierpniu.

 • mayk

  data dodania: 2013-12-20

  Szczęść Boże Wszystkiego Dobrego na Święta Bożego Narodzenia Dla Braci Oblatów Dzięki za wskazówki na życie I za sierpniowe spotkanie z bracią motocyklistów na Świętym Krzyżu Szczęść Boże Dzięki

 • moni

  data dodania: 2013-12-18

  Tutaj zaczela sie droga naszego malzenstwa, jestesmy juz prawie 6 lat po slubie, owocem naszego zwiazku jest 2 dzieci. dziekuje Bogu kazdego dnia za te milosc, ktora zostala zapieczetowana w tak pieknym miejscu jak Swiety Krzyz. Czuje kazdego dnia fluidy tego miejsca ktore sa w naszym malzenstwie. 

 • Julian

  data dodania: 2013-12-05

  Świętny album :), polecam!

 • Joanna

  data dodania: 2013-11-16

  Witam ,duzo Błogosławienstwa Bozego dla całego nowicjatu oraz syna ,aby kazdy dzien spedzony na Sw. Krzyzu pogłebial ich wiare .

 • Adam Górecki

  data dodania: 2013-11-06

  Widzę, znajome twarze z nowicjatu:)pozdrawiam drogich kolegów oo.Krzysztofa i Darka..bądźcie wierni waszemu powołaniu!

 • Michał

  data dodania: 2013-10-05

  Witam. Spędziłem rok nowicjatu w tym niesamowitym miejscu. Teraz studiuję w WSD w Obrze. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających te miejce. Warto tam spędzić czas, dając sposobność Bogu, żeby do Nas mówił. 

 • Pielgrzym z kielc

  data dodania: 2013-10-02

  Dobrze, że się odbudowaje wartość narodową - kolebkę polskości, w przeszłości bardzo cenioną przez królów polskich,niech dobry Bóg wpiera swoją mocą Braci Oblatów. 

 • Z Ostrowca Św.

  data dodania: 2013-09-19

  Jestem pod wrażeniem celnych treści zawartych w homilii bpa K.Nitkiewicza. Warto było tam wejść i być, tak dla duszy jak i ciała.

 • Janusz

  data dodania: 2013-09-08

  Witam serdecznie w tym cudownym miejscu spędziłem najpękniejszy rok w moim życiu będąc w nowicjacie kiedy mistrzem był O.Józef Niesłony  łza się w oku kręci życzę wytrwania i sił w pokonywaniu wielu prób.Spędziłem u Oblatów 7 lat swojego życia.Niech Wam Pan błogosławi.Janusz Cieszyn

pierwsza|poprzednia|4|5|6| z   9 następna|ostatnia

Prośba o modlitwę

Ogłoszenia duszpasterskie

Intencje mszalne

Księga gości

0

LICZBA OBLATÓW POLSKIEJ PROWINCJI

0

LICZBA OBLACKICH PLACÓWEK W POLSCE

Czy wiesz, że...

Co w trawie piszczy

strona głównaaktualnościProjektySanktuariumNowicjatOblaciGaleriaMediaKontaktPolityka prywatności
Święty Krzyż - Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
Pasja
tworzenia

osób online: 2

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

KONTAKT

ul. Święty Krzyż 1
26-006 Nowa Słupia
NIP: 661 165 88 90
REGON: 040002752
Numer konta bankowego:
71 1240 1372 1111 0010 2122 5384

Telefony i adresy e-mail:
tel. 41 317 70 21
tel. 41 317 82 78
fax. 41 317 82 70
tel. GSM +48 609 138 631
tel. GSM +48 665 966 491
e-mail: infoswkrzyz@gmail.com
e-mail: administrator.strony@swietykrzyz.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.